Dnes jsem nešel na trénink a mámě jsem to neřekl, co mám dělat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
25.10.21 15:56

Dnes jsem nešel na trénink a mámě jsem to neřekl, co mám dělat?

Zdravím nechci tady vypadat jako nějaký člověk který je líný. Dnes jsem napsal trenérovi že nejdu na trénink protože mě trochu bolí hlava dal jsem si i prášek ale nezabral. Mámě jsem to ale neřekl takže si myslí že jsem na tréninku, Máma je taková že i když mi je např. špatně tak jdu do školy a nebo na trénink. Chtěl jsem se tedy zeptat co mám dělat jestli to mámě potom říct, nebo co když se to dozví a další den mě seřve a bude naštvaná. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
620
25.10.21 15:57

Pokud se bojíš vlastní mámě říct, že je ti špatně a nemůžeš na trénink, tak zavolej akutně do Klokánku, chlapečku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
25.10.21 15:58

Máš dvě možnosti - buď jí to říct, nebo jí to neříkat. Sám si dokážeš vyvodit, co při které může nastat. Buď zodpovědný za své činy a postav se k nim čelem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36033
25.10.21 16:06

Tady je to dnes jeden zvláštní dotaz za druhým, ty prodloužené podzimní prázdniny dělají svoje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
25.10.21 16:08

Rekla bych ji to, vysvetlila ji, zes mel migrenu… A na otazku procs ji to nerekl driv odpovez tim, jak si to popsal tady… ze te posila do skoly i na trening a ignoruje to, ze je ti spatne… ze nechces lhat, ale taky jsi uz dost rozumny na to, abys vedel kdy je ti spatne a na trening nejit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25202
25.10.21 16:09

Kolik ti je??
Ono mámy mají občas pocit, že se děti chtěj jen fláknout, tak si vymyslí bolest hlavy. Takže dítě do školy pošlou a když je mu blbě i pak, tak to řeší. Pokud je ti blbě na trénink, ale dobře na tablet nebo na hraní her, mámě se nedivím.
Jestli tě bolí hlava relativně často, chtělo by to řešit. Víc pít, doplnit hořčík, případně ať tě máma objedná na neurologii. Tuplem, pokud bolest neustoupí ani po analgetiku (co sis vzal?).
Když si máma myslí, že si na tréninku, to teď dvě hodiny někde rajzuješ po parku?

Asi bych to řekla po pravdě a zároveň tedy poprosila, jestli to nemůžete nějak řešit s doktory, tím snad pochopí, že to myslíš vážně a nevymýšlíš si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14941
25.10.21 16:09

Kdyby se zeptala, rekla bych pravdu - nesel jsem, bolela me hlava. Pokud se ptat nebude :nevim:. Ja nevim, jaka je u vas atmosfera, jestli treba mate spolecnou veceri, rikate si, jak bylo pres den. Jako urcite bych nebajila o tom, jak bylo na treninku. Bud pravdu a nebo proste nerikat nic, pokud nebude treba :think:. Taky jsem zazila hodne prisnou vychovu, kde se moc veci netolerovalo, takze chapu, ze i kdyz pohledem nezaujateho dospeleho jde prakticky o prkotinu, muzes se v nacti citit, jako bys spachal trestny cin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2372
25.10.21 16:39

Normálně řekni pravdu, že tě bolela hlava, však o nic nejde :nevim:. A nebo neříkej nic, jestli se nebude ptát, ale hlavně se nezamotávej do lží a když se zeptá, tak netvrď jak jsi tam byl. Protože kdyby to zjistila, tak to logicky naštve mnohem více, než jeden vynechaný trénink. To je taková blbost, ale lhaní, to už je horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1702
25.10.21 19:59

Ty jo, úplně te chápu, v dětství jsem to mela stejne. Omluvenku mi máma napsala, jen když jsem mela 40 horečky, jinak ani náhodou. Často mi tekla krev z nosu proudem, ale i tak jsem musela jet na trénink, hlava se vůbec nepocitala. No dopadlo to tak, že jsem půl roku zatahovala tréninky, než to máme vykecala kamarádka. Zlobila se, tak jsem ji vysvětlila, že už jsem ji 5× říkala, že tam chodit nechci, na což jsem ve 12 letech mela asi právo. Takze ti mámu generála nezávidím, taky jsem si tím prošla. Holt jen vydrzet, jednu absenci bych klidně zatajila, ale asi by bylo lepší, abys byl trochu asertivní a prostě máme oznámil, že ti nebylo dobře, ale příště zase půjdeš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat