Dnes jsem zachránila kočičku a mám z toho dobrý pocit

Anonymní
20.10.20 14:50

Dnes jsem zachránila kočičku a mám z toho dobrý pocit

Ahojky všichni.. Asi to sem úplně nepatří, ale chtěla bych se s vámi podělit o to, co se mi dnes stalo.. Šli jsme s přítelem a s pejsky kolem vody na procházku.. Ale voda v řece byla dost velká.. Jak jsem tam tak procházela, tak jsem tam viděla kočičku jak plaval v té vodě a díky bohu se zachytila za větev.. Neváhala jsem, sundala jsem si ponožky a i když ta voda byla ledová, tak jsem pro ní šla.. Nejdříve na mě prskala a skočila na další větev.. I tak jsem pro ni šla.. Z té větve jsem ji sundala a dala na zem.. Hned utekla.. Ale měla jsem z toho dobrý pocit.. Myslím že kdybych si ji nevšimla, tak by se utopila..zachránili jste také někdy nějaké zvířátko? :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8889
20.10.20 15:00

Jo, myš z pastičky na myši ;)… Několikrát :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7086
20.10.20 15:02

Mam na konte netopyra, dva holuby a milion zizal a sneku, co po desti sbiram z chodniku a hazim do travy :lol: jo a kdysi nasi cubu, ktera spadla do vpuste k jezu, nastesti tam byly klacky, ja si lehla na zem abych na ni dosahla a segra me drzela za nohy.

Příspěvek upraven 20.10.20 v 15:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8889
20.10.20 15:03

A tři kočky přejela, tudíž zřejmě více fandím Jerrymu ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5251
20.10.20 15:12

Jednou jsem jela do města, a po cestě jsem potkala většího psa. Naložila jsem ho a odvezla do útulku. Smutný je, že prý ten pejsek utíká majitelům často. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
20.10.20 15:12

Ano, několikrát a kdykoliv vidím někoho v nouzi, komu mám sílu nebo prostředky pomoct - neváhám a pomůžu.
Za sebe to beru jako samozřejmost, nenapadlo by mě to někde psát nebo vykládat.
Ale bohužel vím, že asi dost lidí by kolem prošlo bez povšimnutí - bohužel :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23223
20.10.20 15:21
@Anonymní píše:
Ahojky všichni.. Asi to sem úplně nepatří, ale chtěla bych se s vámi podělit o to, co se mi dnes stalo.. Šli jsme s přítelem a s pejsky kolem vody na procházku.. Ale voda v řece byla dost velká.. Jak jsem tam tak procházela, tak jsem tam viděla kočičku jak plaval v té vodě a díky bohu se zachytila za větev.. Neváhala jsem, sundala jsem si ponožky a i když ta voda byla ledová, tak jsem pro ní šla.. Nejdříve na mě prskala a skočila na další větev.. I tak jsem pro ni šla.. Z té větve jsem ji sundala a dala na zem.. Hned utekla.. Ale měla jsem z toho dobrý pocit.. Myslím že kdybych si ji nevšimla, tak by se utopila..zachránili jste také někdy nějaké zvířátko? :andel:

Někde jsem četla, že dobro se děje potichu. Všechno ostatní je divadýlko. Ta kočka by se z toho dostala i sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36186
20.10.20 15:21

Jsi moc hodná, šikovná, obětavá - jak jsi vlezla do té vody a jak jsi se nenechala odradit prskáním. Moc hodná holka. Jen tak dál. Kočička je určitě šťastná a její majitel taky. tleskám! :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 15:39

@Pudloslava je moc vám děkuji za uznání.. Ale přišlo mi že kočička byla opuštěná.. Ale i tak jsem do toho šla a pomohla ji :andel:
*Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
17108
20.10.20 15:41
@Tarjei píše:
Mam na konte netopyra, dva holuby a milion zizal a sneku, co po desti sbiram z chodniku a hazim do travy :lol: jo a kdysi nasi cubu, ktera spadla do vpuste k jezu, nastesti tam byly klacky, ja si lehla na zem abych na ni dosahla a segra me drzela za nohy.

taky zachranuju sneky a zizaly. Za ty roky jich asi taky bylo milion.

Ja zachranila minuly rok 2 miminka jezka. Byla jsem sbirat v lese houby, nasla jsem jezecka, myslela jsem si, ze je mrtvy. Bylo mi ho tak lito, bylo to mlade. Myslela jsem si, ze uz musi byt v rozkladu, protoze po nem behalo neskutecne mnozstvi brouku a larev. V tom se naraz pohl. Neverila jsem svym ocim, okamzite jsem zacala hledat nejakou zvireci stanici. Volala jsem svemu bratrovi, protoze on v tom okoli bydli a je velky milovnik zvirat (udajne, cha chaaaaa). Toho to vubec nezajimalo, naridil mi, at jezka necham osodu, ze on si uz poradi. Snazila jsem se mu vysvetlit, ze tohle nevypada na to, ze by to jezek zvladl, ze evidentne mele z posledniho a potrebuje okamzitou pomoc. Naraz jsem zjistila, ze mluvim do mrtveho telefonu, bratr velky milovnik zvirat mi slozil telefon.

A tak jsem hledala dal na svou vlastni pest. V mezicase jsem nasla jeste jedno mlade, par metru od toho prvniho. Zrejme jim uhynula matka a mladata se vydala z hnizda ven, protoze mama se uz nevratila. Nakonec po nekolika hodinach si pro jezky prijel nekdo ze zachranne stanice a kdyz jsem pozdeji mluvila s venerinarkou, tak mi rekla, ze jezci byli v zubozenem stavu a ze jsem jim na 100% zachranila zivot.

Kdyz clovek muze pomoct, tak pomuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7039
20.10.20 15:54

Ahoj zakladatelko,
jsi hodná. Každý život je cenný. Někdo by jen šel dál a řekl si chudák kočka. Někomu by to bylo zcela fuk a někdo by tam ještě čekal, aby viděl, jak se utopí.
Ať ti to osud vrátí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 15:57

@Premek_Orac moc vám děkuji :srdce:
Kdybych ji nepomohla, tak by mě to potom mrzelo a určitě bych na to pořád myslela…
Já jsem hold taková citlivka :D
Jsem ráda za to že jsem to udělala.. Mam z toho opravdu dobrý pocit
*zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
17108
20.10.20 16:00
@Rachel_cz píše:
Ano, několikrát a kdykoliv vidím někoho v nouzi, komu mám sílu nebo prostředky pomoct - neváhám a pomůžu.
Za sebe to beru jako samozřejmost, nenapadlo by mě to někde psát nebo vykládat.
Ale bohužel vím, že asi dost lidí by kolem prošlo bez povšimnutí - bohužel :(

to si pis. Moje teta mi dodnes vycita, ze jsem misto sbirani hub zachranovala jezky. Na to, ze teta je lekarka a velky filantrop, ma zajimave myslenkove ulety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7838
20.10.20 16:33
@hanka.br. píše:
Někde jsem četla, že dobro se děje potichu. Všechno ostatní je divadýlko. Ta kočka by se z toho dostala i sama.

Lepší dobro vykřičené do světa, než sto lidí co potichu projde okolo a nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7838
20.10.20 16:34

Krásné, jsi hodná, že jsi pomohla. Snad se ti to někde vrátí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu