Dnes jsme zjistili těhotenství a manžel už to vykecal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 21:16
Dnes jsme zjistili těhotenství a manžel už to vykecal

Ahoj, já jsem tak nas…jak už dlouho ne. Vyšel mi pozitivní test, tak jsem šla na gynekologii, ale ještě je brzy cca čtvrtý týden a brali mi jen krev pro potvrzení těhotenství. Test mi vyšel jak normální tak digitální, takže více méně už jsme to prostě brali, že těhotná jsem. Jasně jsem manželovi řekla, že si nepřeju, aby se to prozatím komukoliv kromě mojí mámy říkalo do doby, než zaprvé budu mít za sebou první trimestr a za druhé do doby než to na mě půjde vidět. Jsme menší město a všechno se tu šíří rychleji než světlo v několika podobách. Navíc nechci, ať se to dostane k jeho ex, která při prvním těhotenství mi ho pěkně osladila, za druhé nechci, ať se to dostane k věčně ožralému tchánovi, který si na nás vzpomene jen když nemá babu a místo na kafe sem nastoupí s igelitkou plnou lahváčů a ani nechci, ať se to dozví můj otec, se kterým se několik let z určitého důvodu nestykám a rovněž se chci vyvarovat otázkám známých. Aspoň teda do doby než to na mě nepůjde přehlédnout. Ještě než šel do práce, tak ho prosím, ať nikomu nic neříká. A prý jo neboj ani nemuknu. Jasně. Odpoledne mu volám, že mi volali z gynekologie, že krev potvrdila těhotenství a že jo to je super a slyšela jsem něco říkat jeho kolegu, tak se ptám co říká a že prý gratuluje. Tak mu říkám to jsi to musel vykecat ještě dřív, než to vůbec doktor potvrdil? Zarazil se a prý, že to řekl jen jemu. Haha super, zrovna tomu, který neudrží slinu a Keliška proti němu byla málomluvná osoba. Já jsem tak vzteklá… Chápu, že je to i jeho dítě, ale tak těhotná jsem snad já a když ho poprosím, aby to zatím nikomu neříkal, že je to teprve úplný začátek, tak by to mohl respektovat. Za chvilku příjde z práce a já nevím, jestli ho mám seřvat rovnou nebo s ním radši ani dneska nemluvit… Kdybych ho ještě než šel do práce neprosila, ať to nikomu neříká, tak fajn, nemohl vědět, ale ještě mi říká neboj neřeknu…a ještě takovému, který to nejpozději do zítra roznese kde se dá…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 48566 příspěvků 10.04.19 21:21

Ty to chces oznamit mamince, on to oznamil kamaradovi. Uz se stalo.

Netopirek
Echt Kelišová 9071 příspěvků 10.04.19 21:22

Tak tohle by mě naštvalo.
Rozhodně bych to nepřešla. To jestli by byla scéna nebo jen ticho by záleželo na tom jak moc bych byla naštvaná. A rozhodně bych mu to vyčítala pokaždé když by se mi o těhotenství někdo zmínil.
Ono by to lehce otřáslo i v tom jak moc mu můžu věřit.

debra.morgan
Echt Kelišová 7617 příspěvků 10.04.19 21:25

Ty to řekneš máti, tak on kamosovi :nevim: nechápu tady ty diskuse kde se upřednostňují matky žen a chlap má držet hubu a krok.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21024 příspěvků 10.04.19 21:26

Hele můžeš být naštvaná, ale jinak na tom už nic nezměniš…můj chlap to vykdakal taky, ale ten si našel lepší příležitost, vynesl to na oslavě s dvaceti lidma… :roll: :mrgreen:

Venetia
Hvězda diskuse 41538 příspěvků 10.04.19 21:26
@Anonymní píše:
Ahoj, já jsem tak nas…jak už dlouho ne. Vyšel mi pozitivní test, tak jsem šla na gynekologii, ale ještě je brzy cca čtvrtý týden a brali mi jen krev pro potvrzení těhotenství. Test mi vyšel jak normální tak digitální, takže více méně už jsme to prostě brali, že těhotná jsem. Jasně jsem manželovi řekla, že si nepřeju, aby se to prozatím komukoliv kromě mojí mámy říkalo do doby, než zaprvé budu mít za sebou první trimestr a za druhé do doby než to na mě půjde vidět. Jsme menší město a všechno se tu šíří rychleji než světlo v několika podobách. Navíc nechci, ať se to dostane k jeho ex, která při prvním těhotenství mi ho pěkně osladila, za druhé nechci, ať se to dostane k věčně ožralému tchánovi, který si na nás vzpomene jen když nemá babu a místo na kafe sem nastoupí s igelitkou plnou lahváčů a ani nechci, ať se to dozví můj otec, se kterým se několik let z určitého důvodu nestykám a rovněž se chci vyvarovat otázkám známých. Aspoň teda do doby než to na mě nepůjde přehlédnout. Ještě než šel do práce, tak ho prosím, ať nikomu nic neříká. A prý jo neboj ani nemuknu. Jasně. Odpoledne mu volám, že mi volali z gynekologie, že krev potvrdila těhotenství a že jo to je super a slyšela jsem něco říkat jeho kolegu, tak se ptám co říká a že prý gratuluje. Tak mu říkám to jsi to musel vykecat ještě dřív, než to vůbec doktor potvrdil? Zarazil se a prý, že to řekl jen jemu. Haha super, zrovna tomu, který neudrží slinu a Keliška proti němu byla málomluvná osoba. Já jsem tak vzteklá… Chápu, že je to i jeho dítě, ale tak těhotná jsem snad já a když ho poprosím, aby to zatím nikomu neříkal, že je to teprve úplný začátek, tak by to mohl respektovat. Za chvilku příjde z práce a já nevím, jestli ho mám seřvat rovnou nebo s ním radši ani dneska nemluvit… Kdybych ho ještě než šel do práce neprosila, ať to nikomu neříká, tak fajn, nemohl vědět, ale ještě mi říká neboj neřeknu…a ještě takovému, který to nejpozději do zítra roznese kde se dá…

mela sis to nechat pro sebe a bylo by po problemu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 21:29

Jenže moje máma to nikde neroztroubí a jasně jsme se na tom shodli, že kromě ní to nebude nikdo vědět. Kdyby to řekl někomu, kdo by to fakt nikde neřekl, tak dobře, jenomže tento člověka řekne, že to neřekne a ještě než se stihne manžel otočit, tak to ví minimálně další tři lidi.

Aduš8
Závislačka 4136 příspěvků 10.04.19 21:32

Já zas nechápu takovýhle tajnosti. Samozřejmě, když někdo o miminko opakovaně přijde, bojí se, jak to všechno dopadne, tak je to ok, ale rozčilovat se kvůli tomu, aby se to nedozvěděl ten a ten, to mi přijde jako naprostá dětinskost. Má radost, prostě se o to potřeboval s někým podělit. Já musela s oběma těhotenstvími ven hned, jak jsem to zjistila a dnes jsem ve 24.tt a v ložnici spinká osmnáctiměsíční syn.. Nedělej z toho kovbojku a užívej si těhotenství :kytka:

viky23
Neúnavná pisatelka 16798 příspěvků 10.04.19 21:34

To same udelal manzel. U vsech trech tehotenstvi se vzdycky pochlubil ve firme nebo v obchode :zed: :roll: A to mel taky zakaz. Myslela jsem, ze ho pretrhnu :roll:

MayaLevin
Povídálka 14 příspěvků 10.04.19 21:34

Zkazit manželovi radost z těhotenství hádkou nebo tichou domácností? Špatný začátek. Neměl to zatím nikomu říkat, ale už se stalo.

iPodPrd
Kecalka 221 příspěvků 10.04.19 21:34

Já se mu třeba nedivím. Byla jsem těhotná 4×. Poprvé jsme to řekli všem ještě s mokrým testem, jak rychle jsme to vytroubili, tak rychle jsem potratila. O druhém jsme neřekli ani naší kočce a skončilo to stejně. Potřetí jsme čekali tak, jak u druhého, a z toho máme dcerku. U čtvrtého jsem řekla jen tady a taky už je pryč. Takže to fakt neovlivníš, dopřej mu trochu toho pocitu, že je mu gratulováno ;) Stejně většina lidí takovou informaci hned vypustí, mají svoje životy, pochybuju, že by tvoje těhotenství bylo středobodem jejich životů. Taky má právo to aspoň s někým sdílet :nevim:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 45815 příspěvků 10.04.19 21:36

Hele, stalo se. Asi dostatečně nepobral důležitost toho tajení, oni to tak nevidí, proč se s tímhle dělají takový cavyky. Ale že bych kvůli tomu na něj musela řvát nebo s ním nemluvit, to jako pomůže čemu. A to píšu z pozice člověka, kterej několikrát potratil, obě zdárná těhotenství byla neskutečně vymodlená a říct nahlas, že jsem těhotná, byť jen sama sobě před zrcadlem mi přišlo pomalu jako rouhání, jak jsem byla první trimestr vyklepaná :oops: A stejně mu volám po návštěvě doktora a on to nadšeně oznámil všem kamarádům v hospodě, tak co jsem měla dělat :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 13699 příspěvků 10.04.19 21:36

Nedělej problém z takové drobnosti. Vždyť o nic nejde, budou horší věci, šetři běsnění na ně

Uživatel je onlineOu
Kelišová 6962 příspěvků 10.04.19 21:37

Tak je taky plnej emocí a potřebuje to sdílet. Sorry - ve vztahu jste dva, oba dva máte nějaké potřeby. Opravdu tvůj muž tam není od toho, aby se choval přestně tak jak ty chceš. Ty taky nenaplňuješ jeho očekávání co bys měla dělat.

Jste v tom oba. Takže mysli na to, že budeš následující měsíce podrážděnější a nenaskakuj na nejbliží emoci, co okolo tebe půjde, jinak budeš fakt nesnesitelná megera. A čím je člověk nesnesitelnější, tím méně je jeho partner ochotný mu pomoci naplňovat potřeby.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 10.04.19 21:39

@debra.morgan přesně aneb já jsem těhotná a kdo je víc… :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama