Dnes mi budou vyvolávat porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 165 příspěvků 06.09.18 05:02
Dnes mi budou vyvolavat porod

Ahojky holky, jdu dnes v 10.00 na vyvolani porodu na bulovku z duvodu spatnych jaterek.Mam hrozne nervy, ze se z toho snad zblaznim. Nevim co mam cekat a jak dlouho to bude trvat atd :,( Uz jsem jednou rodila, ale ve 21 tt…miminko melo vadu, ale uz je to 12 let a vim, ze to bylo strasne.Ted jsem 38+0…Prosim jake mate zkusenosti? Moc dekuji

Reakce:

Teruskat
Stálice 62 příspěvků 1 inzerát 06.09.18 05:30

Mě vyvolávali oba porody a musím říct,že oba byly v pohodě.Prvni dcera se narodila po šesti hodinách a to první 3 až 4 hodiny byly v klidu a druhá se narodila po čtyřech hodinách a až na posledních cca 45 minut taktez v pohodě.Takze hlavně být v klidu a všechno bude v pořádku :) držím palce :)

Barakza
Kecalka 251 příspěvků 06.09.18 05:33

Ahoj mam oba porody vyvolane. Prvni zkoncil akutnim cisarskym rezem, druhe jsem porodila normalne asi 10 hodin po zavedeni druhe tablety cca 6 hodin po prvni vetsi kontrakci. Obe deti v poradku. Ze zkusenosti bych radila nenechat si pichnout hned po prvnich malych bolestech neco na „vyspani“ myslim, ze mi to zastavilo otvirani u prvniho. Porody bolely asi jako skoro kazdeho ale zadne trauma z toho nemam. Drzim palce.

Filzefina
Stálice 55 příspěvků 06.09.18 06:10

No ja mam cerstvou spatnou zkusenost s vyvolanim a musim rict ze znovu uz asi ne. Ale asi bych se predem neplasila.nakonec to dobre dopadne a uz to bude brzy za tebou.drzim palce a hlavne klid

Uživatel je onlineluccifera
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 06.09.18 06:28

Ja mela vyvolavacku taky kvuli jaterkam (tehot. hepatoza) a po tabletkach se to hezky pomalu rozjelo. Chteli mi pivhnot oxytocin “na urychleni”, ale ten jsem odmitla a jsem rada. Ve 14.00 tabletky, ve 20:00 prdnuti plodovky, v 0:30 porod. Nebylo to nic strasneho :D

Nell2
Ukecaná baba ;) 1437 příspěvků 06.09.18 06:53

Můj vyvolávaný porod byl hrozný, trval 3 dny (já musela taky kvůli zdr. důvodům a ne kvůli přenášení, takže mimi ještě nebylo nachystané) ale když ti to miminecko pak dají, tak na vše zapomeneš :hug: přeju ať je mimi co nejdřív venku a moc tě netrápí :kytka:

katka.dv
Kecalka 380 příspěvků 06.09.18 06:55

Můj druhý porod teď v srpnu byl vyvolávaný , odešla mi voda ale neotvírala jsem se. V 8 mi dali tabletku k čípku,v 8:15 první slabé bolesti po 10 minutách. V 9 se ztratily na 5 minut,ale bolesti byly asi o trošku větší, než bolest když přichází ms. V 10 hodin jsem byla už na 4 právě s těmato malyma bolestma,v 1 hodinu na 6cm a bolesti stále slabé až k nuceni na tlačení. Malá se narodila 14:15 na 2 kontrakce. Sestřičky si delaly srandu že přece nemůžu rodit ,když jsem byla ve sprše a psala si po messengeru s mamkou. :lol: Takže porod krásný. Při každé kontrakci jsem myslela na to jak bude asi malá vypadat. :) Pozitivní myšlení opravdu dělá divy.

Hadumi
Extra třída :D 13514 příspěvků 06.09.18 08:02

Vyvolávaný (37+3) jsem měla před rokem a půl u syna, byl z toho překotný, takže rychlost. Třeba to budeš tak mít i ty ;) .

LennyL1
Kecalka 398 příspěvků 06.09.18 08:03

Třetí porod vyvolávaný, také jsem měla příšerný strach, dva dny jsem strachem prořvala. V sedm byl nástup, vyplnění papírů, o půl osmé nástup na pokoj i s partnerem, zavedena první tableta. Nic se nedělo, v 9 hodin jsme si dali ke snídani chlebíčky. Pak zavedena druhá tableta. Pohoda asi do 11ti hodin. Pak klystýr a postupně nastal horor, že jsem myslela, že umřu. Píchání plodovky bylo taky naprosto strašný, u dvou porodů předtím jsem to vůbec necítila, teď jsem toho doktora odkopávala. Vůbec jsem se neotvírala a pak jsem se během tří hodin vlivem těch neskutečných kontrakcí otevřela a v 14:45 byla dcera venku. Zkusili i epudural asi ve dvě, ale ten už nezabral. Vůbec nevím, který porod z těch tří byl horší, mě připadaly děsný všechny, ten vyvolávaný byl aspoň rychlý.

Hadumi
Extra třída :D 13514 příspěvků 06.09.18 08:09

@LennyL1 já píchnutí plodovky odmítla po zkušenosti z prvního porodu, kdy se píchla, přišly neskutečné bolesti, ale dítě se narodilo až za několik hodin. Vlastně jsem toho po první zkušenosti odmítla hodně a porod byl nakonec velmi rychlý i bez všech vnějších zásahů (ale jestli to mělo vliv?).

Petruška91
Kecalka 328 příspěvků 06.09.18 09:35

Vyvolavali mi malou protoze jsem prenasela. Porodni cesty uzavrene a absolutne nepripravene. Vyvolavali 3 dny, nejdrive tycinkama, pak tablenou, pak gelem a pak kapackou oxitocinem. Kontrakce po 5 minutach jsem mela 2 cele dny a nakonec to dopadlo akutnim cisarem protoze se male uz v brise nedarilo. Bylo to strasne a vycerpavajici. Ale jsem stastna ze malickou mam.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >