Dnes pozitivní OT a muž na služebce

Anonymní
4.2.20 16:29

Dnes pozitivni OT a muž na sluzebce

Ahoj holky.

Myslíte, že je nějaký šance že by se zadařilo?

V neděli a včera jsme měli sex, ptz jsme na to měli chuť. Dnes jsem si udělala ovulaci test a byl pozitivní. Manžel odjel na služební cestu bohužel. Chtěla bych to pojistit, ale bohužel…:( Vím, že spermie si pocka i 3 dny. Ale podle me šance je minimální. Mate nekdo prosim podobnou zkusenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4.2.20 16:32

Není doma soused?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 16:33
@pohledzdruhestrany píše:
Není doma soused?

To byste fakt nechtěla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
418
4.2.20 16:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky.

V neděli a včera jsme měli sex, ptz jsme na to měli chuť. Dnes jsem si udělala ovulaci test a byl pozitivní. Manžel odjel na služební cestu bohužel. Chtěla bych to pojistit, ale bohužel…:( Vím, že spermie si pocka i 3 dny. Ale podle me šance je minimální. Mate nekdo prosim podobnou zkusenost?

Nešil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 16:39
@riccius píše:
Nešil.

Nešilim. Jen mě to mrzí. :( zákon schvalnosti no. A to se snažíme už půl roku.

• Nahlásit
  • Citovat
418
4.2.20 16:42
@Anonymní píše:
Nešilim. Jen mě to mrzí. :( zákon schvalnosti no. A to se snažíme už půl roku.

Já jsem zasloužilý otec. U prvního dítěte jsme se taky „snažili“. Sex jakože fajn, ale na sílu. To dneska bych si to snažení vychutnával daleko víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
4.2.20 16:47
@Anonymní píše:
Ahoj holky.

Ahoj, tak já tě potěším. My se snažili několik měsíců, sex v době ovulace ob den a nic. Pak jednou pozitivní ovulační test, a partner prostě nemohl vyvrcholit, pamatuju si to jako by to bylo včera, byla jsem na něj hrozně naštvaná (samozřejmě za to nemohl ) ale já v té době brala hormony na ovulaci které mi nedělali moc dobře takže jsem byla podrážděná a naštvaná že je beru zbytečně když pak není sex. Před tím jsme měli sex cca 4 dny před pozitivním ovulačnim testem. Takže jsem ani nedoufala a jaké překvapení mě čekalo za 12dni. A za 3 týdny máme termín. Tak nezoufej :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 16:56
@Lucie1906 píše:
Ahoj, tak já tě potěším. My se snažili několik měsíců, sex v době ovulace ob den a nic. Pak jednou pozitivní ovulační test, a partner prostě nemohl vyvrcholit, pamatuju si to jako by to bylo včera, byla jsem na něj hrozně naštvaná (samozřejmě za to nemohl ) ale já v té době brala hormony na ovulaci které mi nedělali moc dobře takže jsem byla podrážděná a naštvaná že je beru zbytečně když pak není sex. Před tím jsme měli sex cca 4 dny před pozitivním ovulačnim testem. Takže jsem ani nedoufala a jaké překvapení mě čekalo za 12dni. A za 3 týdny máme termín. Tak nezoufej :hug:

Alespoň nějaká naděje :srdce: děkuji za tvoji zkušenost. Uvidíme no. Moc tou nevěřím. Ale člověk má myslet pozitivně. To je asi nejdulezitejsi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
5345
4.2.20 17:11

@pohledzdruhestrany To mě taky napadlo po přečtení názvu diskuse :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 17:14
@Heivka píše:
@pohledzdruhestrany To mě taky napadlo po přečtení názvu diskuse :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:D :D :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1430
4.2.20 21:53

Zakladatelko a proc by to nemelo vyjit? Naopak sex denne musi byt pro muze vysilujici a i mnozstvi spermatu musi byt malo.. Doporucuje se sex max obden nebo co 3 dny..

Jinak ma vlastni zkusenost. V listopadu 2015 jsme s muzem meli za cely mesic sex pouze JEDENKRAT (souhra okolnosti.. proste to nevyslo) a mimo moji ovulaci (den pred ni). Do te doby jsme se snazili skoro rok..

A dalsi mesic jsem mela pozitivni tehotensky test (krasny Vanocni darek :) ). A v lednu na prvnim ultrazvuku jsem zjistila, ze cekame dvojvajecna dvojcata s rozdilem od sebe cca 5 dni (dnes se jim 3,5 roku). Takze nejen ze si muzovy spermie pockaly na prvni vajicko, ale pockaly jeste dalsich 5 dni i na to dalsi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 22:10

A nemuzes tam za nim dojet? :lol: staci na otocku v aute

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 22:14

@kyticka86 děkuji,za zkušenost… Uvidíme. Budu muset počkat. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.2.20 22:14

@PaníKadrnožková to by bylo nejlepší, ale bohuzel:grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
1358
4.2.20 22:19

Tyhle situace se dřív parodovaly (Musím běžet, Manjula začala ovulovat!) a dneska je to skoro nová norma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama