Reklama

Dnes pozitivní ovulační test, kdy vzít Duphaston

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 17:57
Dnes pozitivní ovulační test,kdy vzít Duphaston

Dotaz je už v nadpisu diskuze.Dnes mám pozitivní ovulační test a nevim, kdy nasadit Duphaston. Doktor mi ho naordinoval od 15DC, ale ovu mám pozdeji-dnes pozitivní test - 17DC.Tak nevím kdy vzít první prášek, aby ovu proběhla.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9640 příspěvků 16.03.18 17:59

Ovu muze proběhnout az 48 hodin od prvního pozitivního testu. Pockala bych ty dva dny

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 16.03.18 18:18

Taky jsem brala Duphaston nebo Utrogestan cca druhý den po ovulaci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 18:26

Diky holky. Prvni pozitivní ovu test dnes ráno v 6hodin-to byly čárky stejně silné a pak sem dělala ještě v 17:30 a to testovací byla silnější jak kontrolní. Od kterého testu mam počítat těch 48hodin?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 18:35

@Tichošlápek Od prvního testu mam počítat? Ten byl v 6rano dnes, takže hormony můžu brát až v pondělí ráno?

Bobby
Extra třída :D 14018 příspěvků 16.03.18 18:39
@Anonymní píše:
Diky holky. Prvni pozitivní ovu test dnes ráno v 6hodin-to byly čárky stejně silné a pak sem dělala ještě v 17:30 a to testovací byla silnější jak kontrolní. Od kterého testu mam počítat těch 48hodin?

počítej od toho odpoledního…ráno v šest nemá ovu test smysl musíš testovat pozděj…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 18:41

@Bobby Já byla právě nedočkava :oops: :oops:,tak sem testovala než sem šla do práce :lol:.Tak v pondělí ráno už si můžu vzít ten prášek vid?

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42197 příspěvků 16.03.18 18:57

Vzala bych v pondělí nebo úterý. Radši o den později než dříve.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 18:58

@ugluk Takže můžu v úterý?

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42197 příspěvků 16.03.18 19:02

No, nejsem tvůj doktor, ale mně progesteron v klidu nasazovali i 2-3 dny po ovulaci. Takže pokud ovulační test funguje, jak má, bude ovulace v sobotu nebo v neděli, takže v pondělí pohoda a úterý by nic nezabilo. Zkus ještě zítra odpoledne test, pokud bude negativní, vzala bych v to pondělí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 19:16

@ugluk Mě doktor právě řekl že to mám brát od 15dne cyklu, ale ovulaci mi nezkoumal. Vdude čtu, že se má brát,,Dupik" až po ovulaci. Takze to stejně musím brát jinak než mi doktor řekl. Ja to dostala kvůli špinění.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 19:20

@ugluk Mám to brat 10dni a vysadit.Od včerejška zas spinim :roll:.Snažíme se už dlouho a doktor už mě právě chce poslat na inseminaci, jestli se do 3mesicu nezadari :(.Já sem vypozorovala že mam krátkou tu luteální fázi. Ovulaci mám pozdě a přitom cyklus mám 26-29dni.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42197 příspěvků 16.03.18 19:23

No, nejspíš předpokládal, že jsi tabulková ženská, co ovuluje 14.DC, pak by byl 15.DC po ovulaci. já to spíš psala proto, abys naše rady brala s rezervou, jsou to jen anonymní rady na netu, ale prostě za ty roky, co jsem řešila neplodnost, mi byla nutnost braní progesteronu až po ovulaci zdůrazňována několika různými doktory. Já měřila BT, takže jsem brávala třetí den zvýšené teploty, popř. mi rovnou ordinovali správný den dle velikosti folikulu a pokud spekulovali, zda praskne ve středu nebo ve čtvrtek, progesteron mi radši napsali od pátku nebo soboty.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42197 příspěvků 16.03.18 19:27

Jo, luteální fázi by měl progesteron prodloužit. Možná bych dřív než inseminaci zkusila odsledovat cyklus ultrazvukem (což by se při inseminaci dělalo taky), načasovat styk a ten progesteron nasadit dle prokázané ovulace.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama