Dnešní katastrofy

6046
29.1.20 18:50

Dnesni katastrofy

Ja si musim postezovat, neda se svitit :lol:
Bydlim uplne dole v baraku, v suterennim byte. Pred vchodem mam schody nahoru a dementni kanalek. Nekde se neco ucpalo a cokoliv jde do odpadu, vytece tim kanalkem pred nasima dverma. Takze beham vytirat mocuvku, aby nas nevyplavila. Za dve h se ma ukazat majitel s pruzinou, chce to zkusit prostouchnout. Moc tomu nedavam. Vidim to rano na instalatera. Jsem nervniiiii pomoc :D
Muzete mi nekdo vysvetlit, ze muze bejt i hur? Ztracim nadhled :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2625
29.1.20 18:53

Může, poznáš ráno :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6046
29.1.20 18:54

@Nowuka2 :mrgreen: diiik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 18:57

Jasne, ze muze. Pri vytirani muzes uklouznout a upadnout a jeste se v tech srackach vyvalet…a jak se budes zvedat, tak se pridrzis dvere a zabouchnes si je a jak naschval nikdo nebude doma. Takze smradlava od tech h.oven budes muset jit zvonit na sousedy, jestli je nekdo doma, abys zavolala (v lepsim pripade) manzelovi/partnerovi. V tom horsim bys volala zamecnika :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6046
29.1.20 19:00

@TeSudička :D ahaaa takze vlastne jeste porad dobry :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24767
29.1.20 19:14

@Tarjei

Určitě může… :)

Můj Ex bydlel, tedy spíš stále bydlí v bytovce a při ucpání odpadu to měl všechno ve vaně…
Pamatuju, že jsem ho telefonicky uklidňovala, byl z toho na prášky, prosil sousedy at nesplachují, dokud se to neopraví…

A v minulém baráku, kde jsem kdysi bydlela a byl to barák z třicátých let, staré úzké trubky dle instalatéra, to taky blblo, ale voda…spíš opravdu voda…vytěkala dolů do chodby a museli přijet s nějakým strojem a tlakem proštouchli celou trubku …

A v našem paneláku jeden rok vylezla z odpadu v přízemku nějaká krysa, řešilo se to pak na schůzi, že není dobré zbytky jídla házet do WC, aby zase nepřišla nějaká krysa na návštěvu… :cert: :mrgreen:

Ale upřímně lituju a posílám spoustu síly, at to zvládnete… :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6046
29.1.20 19:16

@free333 dekujuuuuu..jsem zmrzla jak furt beham ven vytirat tu mocuvku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6046
29.1.20 19:18

@free333 hele to byl urcite potkan, ten by mi nevadil. Mam tu zlou kocku a silenyho psa..deti jsou taky svihly :lol: nekdo by ho vydesil tak, ze by rychle odesel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24767
29.1.20 19:22
@Tarjei píše:
@free333 hele to byl urcite potkan, ten by mi nevadil. Mam tu zlou kocku a silenyho psa..deti jsou taky svihly :lol: nekdo by ho vydesil tak, ze by rychle odesel.

Takže myslíš, že byste vyděsili chudáka potkana, že by dobrovolně odprchal zpátky do kanálu? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24767
29.1.20 19:23
@Tarjei píše:
@free333 dekujuuuuu..jsem zmrzla jak furt beham ven vytirat tu mocuvku.

Ach jo, ještě ta zima do toho, hlavně at nenastydneš a držím palce, at se to majiteli podaří opravit, ale kdoví jestli to půjde a jestli nebude muset zavolat někoho s tím tlakovým strojem…
Bude záležet, kde to je ucpané… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1277
29.1.20 19:26

Já mám od včera záchvat migrény, raději bych vytírala močůvku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40775
29.1.20 19:26

Může. Třeba koronavirus, nebo smrt v rodině…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1000
29.1.20 19:36
@mrav píše:
Může. Třeba koronavirus, nebo smrt v rodině…

No, vzhledem k tomu, že to zakladatelka dala do kategorie Pro pobavení, tak tohle asi tak úplně nemyslela… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4341
29.1.20 19:48

Budeš se muset vystěhovat nejen kvůli tomu kanálku. Bydlení ve sklepním bytě není ideální pro Tebe milá Tarjei, ani pro tvé 4 děti. Já myslím, že i půdní byt by byl lepší, i když tam okolo hodně fouká. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6046
29.1.20 19:50

@Božislava mam 3 :lol: a je to ideal, autista dupe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama