Dnešní Valentýn zklamání

Anonymní
14.2.21 17:40

Dnešní Valentýn, zklamání.

Dnes je Valentýna a čekám už od rána, že mi můj přítel popřeje nebo napíše.
Bohužel nic.
Musím říct že máme vztah na dálku, rok a půl. Minulý rok jsme ho strávili spolu, koupil mu dárek a pozval do reštaurácie.
Teď se vidět nemůžeme, viděli jsme se před 2 týdny.
Jsem docela naštvaná, já mu přát nechci, myslím že by to měl hlavně udělat muž a ne žena. A ještě mi tvrdí že prý on je romantik, teda kdykoliv udělá něco tak zdůrazňuje že jaký je romantik.

Řešili by jste to? Ozvali by jste se mu? Popřáli vy? Vyčetli mu to?

Děkuji za reakce

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
818
14.2.21 17:42

Ano, jednou jsem udělala takhle hysterku na 1. máje a byla jsem za blbku. Chlap mi řekl, že na to, aby mi říkal, že mě má rád, nepotřebuje žádný speciální den.
Takže asi takhle. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1205

Vztah na dálku?
Mě napadlo jen, že valentýn slaví s jinou Valentýnou.
Nic mu nevyčítej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5138

Zrušila bych Valentýna :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6346
14.2.21 17:43

Neřešila bych to a už vůbec bych nic nevyčítala 8o Proč jako? Však to není povinnost. Jestli to tak hrotíš, teda pardon, jestli ti na tom olik záleží, tak mu popřej sama, ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
14.2.21 17:45

Klid, na dušičky taky není potřeba být mrtvý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2240
14.2.21 17:45

Tak to je tezky..ja valentyna neresila nikdy, takze by mi to bylo fuk…le kdyz uz to resis, tak je to svatek zamilovanych..ne svatek „at chlapi predvedou romantiku“… takze mu klido napis kdyz ti na tim zalezi..neznate se tyden ne, abys musela hrat, tyhle hry, kdo prvni napise…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9028
14.2.21 17:48
@Anonymní píše:
Dnes je Valentýna a čekám už od rána, že mi můj přítel popřeje nebo napíše.
Bohužel nic.
Musím říct že máme vztah na dálku, rok a půl. Minulý rok jsme ho strávili spolu, koupil mu dárek a pozval do reštaurácie.
Teď se vidět nemůžeme, viděli jsme se před 2 týdny.
Jsem docela naštvaná, já mu přát nechci, myslím že by to měl hlavně udělat muž a ne žena. A ještě mi tvrdí že prý on je romantik, teda kdykoliv udělá něco tak zdůrazňuje že jaký je romantik.

Řešili by jste to? Ozvali by jste se mu? Popřáli vy? Vyčetli mu to?

Děkuji za reakce

Tenhle svátek prožívají hodně mladí lidé, jako náctiletá jsem ho taky dost žrala, jak mi kluk něco nedal tak jsem byla dost zklamaná. Dnes mě tento svátek spíše otravuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
487
14.2.21 17:50

A proč musí přát muž?
Třeba zapomněl, normálně bych mu popřála sama.
Jinak nechápu proč to tak hrotíš no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15949
14.2.21 17:51

Já jen nevím, proč by to měl hlavně dělat muž. Valentýn je prý svátek zamilovaných. Tzn že ty zamilovaná nejsi?

Nejsem ale z těch, které by tě v tomto pochopily. S mužem se vždy dopředu domluvíme, že tuhle blbárnu slavit nebudeme :lol: Ale raději se každý rok ujišťuji, že platí dohoda z loňska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21077
14.2.21 17:51

Ne, jděte do háje s tímto imperialistickým svátkem na zvýšení tržeb. Na rukou tě má nosit každý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3139
14.2.21 17:52

On to někdo slaví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
14.2.21 17:53

A tak…jsi v pohodě? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
14.2.21 17:59

Boze, proc slavit tento priblblej svatek a takhle na tom lpet??? my mame 1.maj a i tak si max. dame pusu pod rozkvetlou tresni a vic to neresime.. tohle bych fakt uplne hodila za hlavu.. :zed: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3353
14.2.21 18:01

Buď ráda, že nemáš žádné závažnější problémy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat