Reklama

Dnešní výměna manželek - rodiče prasata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gab1976
Stálice 52 příspěvků 19.01.17 11:18
Dnešní výměna manželek - rodiče prasata

Byla jsem dnes nesmírně šokovaná výměnou manželek. Rodiče prasata, žádná hygiena u nich ani u dětí. Vůbec se nemyli, krásné dětičky vyrůstající v otřesných podmínkách, rodiče totální tupci. Sledoval to někdo? Doufám, že je sociálka odebere. Té malé holčičky mně bylo strašně líto. Matka jen seděla a hulila, jsem z toho v šoku, že si toho ani ve škole nikdo nevšiml. Holčička si měnila kalhotky snad 1 x za 14 dní, vůbec nepoužívali wc papír, ani mýdlo.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Jana206
Nadpozemská drbna 26290 příspěvků 19.01.17 11:21

Ten díl je starý a skutečně tam tenkrát zasáhla sociálka. Tento díl tu byl „propírán“ už mnohokrát a mám pocit, že sem i ta maminka tenkrát psala.Ale nedohledám to, diskuzí o Výměně manželek je tu víc.

radúna
Extra třída :D 11902 příspěvků 19.01.17 11:21

@gab1976 jj, koukala jsem dneska, bylo mi na blití a smutno.
Jinak diskuze k Výměně manželek je tu:
 https://www.emimino.cz/…kovani/1037/

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 19.01.17 11:22

To byla stará výměna, dávali ji už kdysi dřív. A bohužel tehdy se myslím psalo, že sociálka neshledala v rodině nic špatného. Ten otec ještě možná jakž takž, když by se s ním pracovalo. Ale ta matka… hygiena nulová, sebevědomí do nebes a prase, to se jinak říct nedá

Jana206
Nadpozemská drbna 26290 příspěvků 19.01.17 11:24

Díl je myslím z roku 2006,skutečně starý a už ho několikrát opakovali. @mischelinka Jj,taky se mi to vybavuje, že tam tenkrát neshledali nic, k vůli čemu by ty děti měly být odebrány :nevim:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 19.01.17 11:27
@Jana206 píše:
Díl je myslím z roku 2006,skutečně starý a už ho několikrát opakovali. @mischelinka Jj,taky se mi to vybavuje, že tam tenkrát neshledali nic, k vůli čemu by ty děti měly být odebrány :nevim:

Díl je z roku 2014 (psala datum 8.3. 2014 do toho dopisu sociálce). Je to hrůza, že sociálka nic neshledala, tam bylo věcí…

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 19.01.17 11:28

Dívala jsem se. Je to starý díl…bylo to hnus! :poblion:
Matka místo aby dětem něco uvařila a uklidila tak jenom cigáro a teblet a hrála hry. Hnus

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 19.01.17 11:31
@Paola21 píše:
Díl je z roku 2014 (psala datum 8.3. 2014 do toho dopisu sociálce). Je to hrůza, že sociálka nic neshledala, tam bylo věcí…

Tvrdí ona že nic neshledala ;) a to nemusí být pravda. Nikdo vyjádření sociálky doopravdy nezná. A ne, sociálka hned nevezme děti a čau ale dohlíží a trochu tlačí aby víc uklízeli a starali se o děti. A vzhledem k tomu že pak ukazovali že jsou přestěhovaní a mají tam trochu větší pořádek, i přesto že oba řvali že NIKAM jinak, tak to vidím že na ně ta sociálka zatlačila.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 19.01.17 11:31

Jenže to je jen zlomek lidí v Čr, kteří jsou za hranicí čistotnosti. Možná bychom se divily kolik takových žije v našem okolí. Přece nechodíme na návštěvu ke všem. A nenazývejte prosím tyto lidi prasaty, my prasata chováme a i ty umí chodit na,,wc" na jedno místo a nezahnojují si celý chlívek. :mrgreen:

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 19.01.17 11:34

Já se přiznám že nepořádek bych překousla. Ale pro mě to bylo smutné v tom že tam nebyly žádné hračky, nálepky na zdi, cokoliv dětského a veselého. Takže holky si ani neměli s čím hrát, nic co by je rozvíjelo.

Myslím že to, že byla starší od rána do odpoledne ve školce je dobře pro ni. Lepší než být doma kde vývoj a cokoliv nula. A to je problém třeba romských dětí. Tím nepodnětným prostředím získají lehkou mentální retardaci (pseudooligofrenie) a pak jde celý jejich život do háje. Školka je pro to dítě lepší místo než doma. Bohužel.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 19.01.17 11:36
@Aletheia píše:
Já se přiznám že nepořádek bych překousla. Ale pro mě to bylo smutné v tom že tam nebyly žádné hračky, nálepky na zdi, cokoliv dětského a veselého. Takže holky si ani neměli s čím hrát, nic co by je rozvíjelo.Myslím že to, že byla starší od rána do odpoledne ve školce je dobře pro ni. Lepší než být doma kde vývoj a cokoliv nula. A to je problém třeba romských dětí. Tím nepodnětným prostředím získají lehkou mentální retardaci (pseudooligofrenie) a pak jde celý jejich život do háje. Školka je pro to dítě lepší místo než doma. Bohužel.

To máte naprostou pravdu.

Bábrdl
Generální žvanilka 20923 příspěvků 19.01.17 11:36
@gab1976 píše:
Byla jsem dnes nesmírně šokovaná výměnou manželek. Rodiče prasata, žádná hygiena u nich ani u dětí. Vůbec se nemyli, krásné dětičky vyrůstající v otřesných podmínkách, rodiče totální tupci. Sledoval to někdo? Doufám, že je sociálka odebere..

No já nevím. neviděla jsem, ale děti nejsou porcelánové sošky…

I když se mi hnusí, když se někdo nemyje a nedejbože zapáchá, tak si myslím, že to nemůže být důvod pro odebrání děti. Spíš pro nějaké vedení ze strany sociálky.

„Krásným dětičkám“ je doma líp, než v děcáku, i když je tam hygiena vyšší.

Kač23
Kecalka 119 příspěvků 19.01.17 11:36

Humus. na to se nedá dívat, místo kartáčku na zuby radšej cígo :poblion: :poblion: :poblion:

Lilikaspi
Závislačka 2569 příspěvků 19.01.17 11:37

Nemate odkaz kde bych si to mohla pustit?

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 19.01.17 11:37

Mě ta šílená hygiena asi nevadila tolki jak to kouření tam kde jsou a spí děti, navíc kašlající

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama