Dny na střední škole

Anonymní
21.9.21 11:06

Dny na střední škola

Zdravím, chtěl jsem se vás jen zeptat jak rychle vám utekla střední škola a jak jste si své dny na škole zpříjemňovaly, teď v září jsem nastoupil na střední a zjistil jsem, že učení fakt není pro mě a snad to rychle uteče..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5463
21.9.21 11:08

Učíš se na kadeřnici!? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
21.9.21 11:14

To jsi usoudil velmi rychle, mas v zivote dobre naslapnuto, koukam :palec:
pokud ti nevyhovuje studijni obor, zmen skolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25017
21.9.21 11:40

Asi špatný výběr oboru.
Vyderžaj pijaněr :lol: Když se to během roku nezlepší, mrkni zjara, jaké jiné obory bys mohl vybrat/přihlásit se k přijímačkám/přestoupit.

Říct, že tě škola po třech týdnech nebaví, když nejspíš jen první měsíc ve škole vůbec zjišťují, jaké má kdo vědomosti ze základky (notabene když byly poslední dva roky školy věčně zavřený), to asi nebudeš zrovna studijní typ.
Nevyhovoval by ti víc nějaký učňák, řemeslo? Ale i tam je třeba makat, jestli chceš něco umět, až z té školy vylezeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26669
21.9.21 11:51
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěl jsem se vás jen zeptat jak rychle vám utekla střední škola a jak jste si své dny na škole zpříjemňovaly, teď v září jsem nastoupil na střední a zjistil jsem, že učení fakt není pro mě a snad to rychle uteče..

pokud jsi fakt kluk, běž na zedníka, těch je potřeba,
pokud jsi holka, běž na kadeřnici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
21.9.21 13:09

@stinga a ještě by jako zedník či jiný řemeslník měl víc než většina vysokoškoláků ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11430
21.9.21 15:14

Jó, za to v práci od nevidím do nevidím s 20 dny dovolené za rok bude zábava k popukání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat