Do čeho obléci novorozeně z porodnice domů v říjnu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
31.8.12 21:21

Do čeho obléci novorozeně z porodnice domů - v říjnu

V říjnu se nám má narodit maličké. Stále uvažuji nad tím, co vše mu pořídit, do čeho ho obléci, aby mu nebyla zima. Sice nikdo z nás neví, jaké bude počasí, ale budu ráda za radu zkušenější maminky. Myslíte, že bude stačit: body s dl. rukávkem, dupačky (nebo overal?), zateplený kabáteček a kalhoty, čepička, rukavičky? A do autosedačky přikryt dekou? Není to málo a nebo moc? Mám sice koupený zimní fusak Emitex, ale ten se asi vytahuje až v zimě, ne? Prosím poraďte prvorodičce. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Imane
31.8.12 21:23

Dle mě to bohatě stačí :)

• Citovat
  • Nahlásit
34541
31.8.12 21:25

Mam taky termin v rijnu a tohle budu chtit at mi privvezou az pojedu domu ale mozna to na rukavicky ani nebude ale neztratej se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14079
31.8.12 21:26

Mám termín v listopadu a pokud nebude extrémní zima, počítám se stejným oblečením, jako ty (jen mám ještě navíc teplé ponožky, někdo dává capáčky). Jen místo deky mám letní zavinovačku Emitex (po starších dětech).
Stejně pojedete určitě autem, tak chlap kdyžtak může pustit topení a auto ohřeje, než miminko naložíte. A chodit s ním nikudy nebudete, takže na to přejití z porodnice do auta a z auta domů to určitě stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4910
31.8.12 21:26

Syn se mi narodil 9.10. je to už 3 roky a to byla opravdu zima a dokonce padal sníh, měl na sobě bodýčko teplejší dupajdy, chlupatou,,myší,, kombinéku a v autosedačce měl fusak emitex :-) sama uvidíš jaký bude počasí, teď čekám mimčo každým dnem a taky nevím v čem půjdem domů, prostě podle počasí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34541
31.8.12 21:28

Ja mam teda takovou zateplenou kombinezu takze to vidim bodycko s dl. rukavem, dupacky a ta kombineza ale ja mam snnci se poradit s mamkou kdyz bude nejhur

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31597
31.8.12 21:29

Já měla termín s prvním v dubnu, takže jsem naprosto nevěděla, jaké bude počasí, stejně tak mohlo být 10 nebo 25 stupňů, takže jsem toho vzala víc a pak oblíkla dle potřeby. Mimino by mělo mít o vrstvu víc.
Osobně preferuju obléknout tak nějak přiměřeně a spíš dítě zadekovat, případně použít zavinovačku do autosedačky, pokud je chladněji, než mimino navlíknout moc a pak s ním jet vřeštícím horkem a nemoct mu ulevit (zateplený kabátek v autosedačce pořádně nesundáš, deku odkryješ, zavinku odmotáš)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24837
31.8.12 21:32

Ahoj, dala bych body, dupačky, mikču/kabátek, čepku a šoupla do zavinovačky do sedačky od Emitexu 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35406
31.8.12 21:37

Zimní zavinovačka Emitex :palec: :palec: zimní fusak od nich, to už je moc, to je do mrazu, ale ta zavinka je fleecová a super :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35406
31.8.12 21:37

Jo je to ta zavinovačka do autosedačky (zimní)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.8.12 21:51
@vodolejka píše:
Jo je to ta zavinovačka do autosedačky (zimní)

No já o ní už dlouhodobě přemýšlím. Je to tato, že? http://www.zbozi.cz/?…

Ale říkám si, zda to nejsou jen vyhozené peníze. Stjeně je to zavinovačka co vydrží prý cca 1 rok. Takže nejprve do zimy by mohli postačit deky, na zimu zimní fusak a potom třeba zase deky. Hm?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26275
31.8.12 21:56

Já měla syna v dubnu, takže jsem taky věděla kulový jak bude. Nachystala jsem doma do tašky dupačky, body dl. r., mikinu, punčochy, teplejší overal, čepici, rukavice a to mi přítel dovezl a já si pak z toho vybrala + přikryla dekou :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12928
31.8.12 22:00

@RennieRennie Tohle měl na sobě muj syn teda bez rukavic ty jsme nkdy neměli. To bylo v prosinci tak, že myslim že je to víc jak dost. Ty kalhoty mi připadají moc zbytečný ale uvidiš jaký bude teplo zima

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6555
31.8.12 22:01

Podle počasí. Do porodky jsem si žádné oblečení nebrala a ráno před propuštěním jsem jen zavolala svému odvozu, co má malému přivézt na sebe. O vrstvu víc, nže jsem měla já a hotovo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7974
31.8.12 22:05

Prosincové a lednové jsem odvážela v overalku, čepičce, extra fuseklích, lehčí kombinézce a fleesovém lehčím fusaku od Emitexu. Žijou a neomrzly. Ale vezla jsem je v kočárku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat