Do čeho zabalit dárek? Nebo radši nebalit?

Anonymní
28.10.20 11:00

Do čeho zabalit dárek? Nebo radši nebalit?

Zdravím dámy i pánové,
Zítra má kolegyně z práce narozeniny, a mě bylo již hloupé jít s prázdnými rukami gratulovat, tak jsem ji koupila lepší čaj a ručně vyráběnou domácí čokoládu, měla jsem v plánu něco jiného, ale když většina krámů je v této době uzavřena, tak aspoň takto.
Nicméně, jsem nedomyslela, že doma nebudu mít nic k zabalení. Akorát vánoční tašku :think:, ale to je asi blbé? Pak mám šedivou s kytickami samolepící fólii, ale to je asi taky hloupé? Takže teď nevím, do čeho to dát? Nebo to radši do ničeho nebalit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14259
28.10.20 11:03

A nemas nejakou masli? Ze bys to jen ovazala 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
619
28.10.20 11:05

Nebo krabičku od něčeho, kterou by jsi mohla oblepit tou šedou folii? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3919
28.10.20 11:07
@Anonymní píše:
Zdravím dámy i pánové,
Zítra má kolegyně z práce narozeniny, a mě bylo již hloupé jít s prázdnými rukami gratulovat, tak jsem ji koupila lepší čaj a ručně vyráběnou domácí čokoládu, měla jsem v plánu něco jiného, ale když většina krámů je v této době uzavřena, tak aspoň takto.
Nicméně, jsem nedomyslela, že doma nebudu mít nic k zabalení. Akorát vánoční tašku :think:, ale to je asi blbé? Pak mám šedivou s kytickami samolepící fólii, ale to je asi taky hloupé? Takže teď nevím, do čeho to dát? Nebo to radši do ničeho nebalit?

Asi bych nebalila..nejvetsi trapas je, ted neresim zakladatelku davat lacinejsi veci do znackovych krabic, kazet..me zname chot, kolenovrt a skudlil sbiral od rodiny i prazdne kravice hezke od jejich darku..a zname dal v darkove kazete od Dior vuni z drogerky, sice to zabalil ale..moc ji to vydejchat neslo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2556
28.10.20 11:10

Tak polepit vánoční tasku tou folii :) Ja bych klidně dala ve vánoční tasce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17477
28.10.20 11:16

Já mám v lékárničce termofólii, z jedné strany je zlatá, z druhé stříbrná. Taky jsem ji ve stavu nouze použila na dárky. Nebo můžeš použít hezkou látku a udělat raneček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29858
28.10.20 11:24

Dala bych to do te vanocni, holt nouzovy stav je nouzovy stav. Kolegyni to urcite vadit nebude, kdyz z toho udelas legraci. Pripadne pokud mas po ruce, bych zitra zabehla do nejake vetsi drogerky (DM, Rosman atd) a koupila tam jinou tasticku, maji je tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1926
28.10.20 11:34

Já jednou v nouzi použila noviny, udělala velikou červenou mašli a ustřihla pár zelených listů, a vypadalo to krásně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
28.10.20 11:39

Vymluvit se na korono opatření a předat dárek jen tak je v pohodě, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51415
28.10.20 11:41

Já takovouhle drobnost klidně jenom převážu mašlí, někdy přehnané balení vzbuzuje přehnaná očekávání nebo divné pohledy kolegů, že jdu s veledarem. Ale je to moc hezké :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
28.10.20 11:44

@lilith1 Jo tak to je hodně drsný :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4358
28.10.20 11:50

Dala bych to jen tak. Vždyť už i to, že jsi ji něco koupila je hezké. Myslím si, že to řešit nebude. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7372
28.10.20 12:04

Hele ikdyz to das to vanocni tašky, dáš to jen tak.. Tak to kolegyni urcite vadit nebude :kytka: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28254
28.10.20 12:05

Takové dárky bych asi převázala jen mašlí a bylo by to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 13:11

Asi pouziji jen tu mašli, bude to vypadat dobře a bude to stačit

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie