Do Chorvatska jen s rodným listem miminka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mooniimoonii
Povídálka 30 příspěvků 18.07.19 19:29
Do Chorvatska jen s rodným listem miminka?

Holky chceme teď přímo teď odjet do Chorvatska. Myslela jsem si ze stačí rodný list, ale prý ne? Riskly by jste to?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Mooniimoonii
Povídálka 30 příspěvků 18.07.19 19:29
@Mooniimoonii píše:
Holky chceme teď přímo teď odjet do Chorvatska. Myslela jsem si ze stačí rodný list, ale prý ne? Riskly by jste to?

MÁME 6 měsíců.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 18.07.19 19:31

Riskla bys jet ty bez svého cestovního dokladu?

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1813 příspěvků 18.07.19 19:32

Musi byt pas nebo aspon obcanka. Nejela bych ani nahodou. Jak budes pak dokazovat zes mimi neunesla nekde. V zadnem pripade. My delali dceri pas tydem po porodu. Jeli jsme v sesti tydnrech na slovensko. Ani tam bych nejela bez pasu ditete.

Šarlota4
Extra třída :D 11659 příspěvků 18.07.19 19:33

Jezis v zadnym pripade! Co kdyz bude potrebovat osetrit?

mission84
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 18.07.19 19:33

V žádném případě. Můj syn má OP od měsíce právě pro tyhle případy. Nejde jen o případnou kontrolu na hranici, ale stačí když budete účastníky dopravní nehody a začne se řešit co je to za dítě. Dojde k zadržení dítěte a zbytečným problémům.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 18.07.19 19:34

To ses normálně zbláznila ne?? Oni normálně kontrolují, auta i autobusy. Zvlášť Slovinci. A to ani nechci myslet na to, co bys dělala kdyby se něco stalo. Kde některé nechaly mozek fakt!

Šmoulice
Kelišová 7430 příspěvků 18.07.19 19:34
@Mooniimoonii píše:
Holky chceme teď přímo teď odjet do Chorvatska. Myslela jsem si ze stačí rodný list, ale prý ne? Riskly by jste to?

A jinak jsi normální? :roll: Asi moc ne, co?
Ne!!!! Neriskla bych to!

@Šarlota4 píše:
Jezis v zadnym pripade! Co kdyz bude potrebovat osetrit?

Tak jim strčí rodnej list, ne? :roll:

Ariadne
Echt Kelišová 8794 příspěvků 2 inzeráty 18.07.19 19:34

Nejela, těžko se tam s nimi někde dohadovat

suvik
Nadpozemská drbna 26948 příspěvků 18.07.19 19:36

Slovinci to kontroluji, muzu potvrdit. Staveli nas a chteli vsech doklady.

hicha
Stálice 64 příspěvků 39 inzerátů 18.07.19 19:37

Ne…my jsme pitomci mladý a blbý jeli den po svatbě s ustřiženýma občankama.. V domnění, že nás určitě nikdo kontrilovat nebude..no kontrolovali a skoro nás Chorvati poslali domů.. Ukecali jsme je, ale asi trochu zapůsobilo to, že jsme ještě měli ozdobený auti ze svatby, za oknem svatební kytici apod. Prostě bylo jasný, že jedeme rovnou ze svatby. S dítětem bych to neriskovala ani omylem.. Teď budeme na dovče na Šumavě, možná pojedeme na výlet do Rakouska a i kvůli tomu jsem si nechala pro mimino udělat občanku..

Šmoulice
Kelišová 7430 příspěvků 18.07.19 19:37
@Mooniimoonii píše:
MÁME 6 měsíců.

No myšlením na těch 6 měsíců fakt vypadáš :roll:

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 18.07.19 19:39
@suvik píše:
Slovinci to kontroluji, muzu potvrdit. Staveli nas a chteli vsech doklady.

kamarádka jela busem a Slovinci nejen že je kontrolovali, ale nechali i všechny vystoupit a kontrolovali i zavazadla… ale slyšela jsem, že oni prostě takhle musí zkontrolovat určitý počet lidí za den a holt si někdo vybere černého petra a někdo projede jen tak

blobfish
Závislačka 4833 příspěvků 18.07.19 19:40

Nejela jsem tak ani na Slovensko. Kontroly, nehody, zdravotní péče… nikdy nevíš.

@Jahru píše:
Riskla bys jet ty bez svého cestovního dokladu?

No, znám spoustu „frajerů“, kteří mají jak dlouho propadlou občanku a prostě neřeší, pohoda…

Moise
Hvězda diskuse 41207 příspěvků 9 inzerátů 18.07.19 19:40
@Mooniimoonii píše:

k čemu jim rodný list v češtině bude? Není to žádný mezinárodní doklad

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama