Do formy po porodu, když není hlídání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 16:33
Do formy po porodu, kdyz neni hlidani?

Ahoj holky,

jsem skoro 5 měsíců po porodu a potřebovala bych zformovat postavu. Poporodní kila mě netrápí, ale mám povolené břicho, zadek, stehna…
Bohužel nemám hlídání, do fitka se nedostanu.
Přemýšlela jsem nad online cvičením, že 20 minut denně najdu, ale máme miminko chovací a nespací, zatím si noc samo nevystačí.
Máte někdo radu nebo tip?
Pomáhá třeba powerplate a pod, máte některá zkušenost? Že bych třeba jednou týdně našla chůvu?
Cítím se v takové „neformě“ docela nepříjemně.
Díky za Vaše zkušenosti!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
vonajebohyne2
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 23.04.19 16:35

Co Jillian Michaels? Intenzivni, kratke (cca 25 minut) a vysledky se dostavi velmi rychle.
A tu pulhodinku si jiste najde kazdy.

Bubla_Bučková
Kelišová 6284 příspěvků 23.04.19 16:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky,jsem skoro 5 měsíců po porodu a potřebovala bych zformovat postavu. Poporodní kila mě netrápí, ale mám povolené břicho, zadek, stehna…
Bohužel nemám hlídání, do fitka se nedostanu.
Přemýšlela jsem nad online cvičením, že 20 minut denně najdu, ale máme miminko chovací a nespací, zatím si noc samo nevystačí.
Máte někdo radu nebo tip?
Pomáhá třeba powerplate a pod, máte některá zkušenost? Že bych třeba jednou týdně našla chůvu?
Cítím se v takové „neformě“ docela nepříjemně.
Díky za Vaše zkušenosti!

Tak jestli držíš věčně dítko, tak ruce budou cajk. Stoupni před zrcadlo(to děti milujou), udělej několikrát za den 50 širokých dřepu a je to ;)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14209 příspěvků 23.04.19 16:41

Já měla dítě v manduce a slapala na stepperu. Ta váha navíc dělala docela zázraky. Stačilo 15 minut denně

09Veronika09
Kecalka 317 příspěvků 23.04.19 16:44

To mi neříkej, že ti přes den dítě vůbec nespí nebo nevydrží chvíli ležet…jak děláš ostatní věci? Vaření, úklid…

Meily
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 23.04.19 16:46

Cvičení s miminkem nemáte v lokalitě? :) Známá takhle chodí a moc si to pochvaluje.

Laurie
Kecalka 443 příspěvků 5 inzerátů 23.04.19 16:52

Tak nejdřív si zjisti jestli nemáš diastázu, bud sama nebo u fyzio. Pokud ano, tak je dobré začít s cviky na ní. Jinak si cvičením typu Jilian M. akorát uškodíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 16:57

Uklizim a varim vecer, kdyz maly usne. Pres den spi dvakrat hodinu (dopoledne a odpoledne) v kocarku na prochazce, jinak ne.
Diastazu mam, to uz jsem podle rad zjistovala.
Nechci hubnout, jen dat telu zase nejaky tvar… :think:

Mia25
Kecalka 423 příspěvků 23.04.19 16:59

Zkus běh či rychlou chůzí s kočárkem ;)

lachtanice86
Echt Kelišová 7839 příspěvků 23.04.19 17:01
@Anonymní píše:
Uklizim a varim vecer, kdyz maly usne. Pres den spi dvakrat hodinu (dopoledne a odpoledne) v kocarku na prochazce, jinak ne.
Diastazu mam, to uz jsem podle rad zjistovala.
Nechci hubnout, jen dat telu zase nejaky tvar… :think:

Na youtube jsou videa na cvičení s diastazou

Bubla_Bučková
Kelišová 6284 příspěvků 23.04.19 17:05

Jo a jinak než chodit dvakrát týdně s tím, že občas to nevyjde, nemá žádný smysl za mě… Radši denně 20-30 minut plus rychlá nebo dlouhá chůze s kočárkem.

Laurie
Kecalka 443 příspěvků 5 inzerátů 23.04.19 17:12

Pokud máš diastázu, došla bych si za fyzio, která ti doporučí vhodné cviky. Hlavně žádný poskakování, planky apod.
Chůze je určitě super

anavi13
Závislačka 3843 příspěvků 23.04.19 17:12

Já jsem tři měsíce po císaři a cvičím Jillian Michaels. už mě nebavilo na sebe se koukat. Jidlo se mi nedaří moc korigovat jelikož mám při kojení fakt chutě, ale snažím se jíst aspoň normálně (pět jídel denně, jedla jsem chvílemi i málo) a neuzobávat. Cvičím vždy večer, už jsem vychytala čas kdy je syn nejklidnější, dám ho pod hrazdičku nebo do houpacího lehátka a cvičím. I při tom na mě kouká a směje se mi :) já na něj občas promluvím, usměju se na něj :) pak ho v lehátku beru do koupelny a dám si sprchu a pak vykoupu jeho, nakojím, uložím ke spánku. Ještě teda musím napsat, že cviky na břicho jsem nahradila cviky na diastázu a cvičím spíš obden.

janickaIII
Závislačka 3959 příspěvků 23.04.19 17:22

Můžeš cvičit venku s kočárkem. Dítko se může koukat po okolí a nebo bude spát. Jinak ti spí krásně. 2× po hodině je super mě nespí ani to. A zvládám pri MD studovat a pracovat. Chce to organizaci a disciplínu. Hlídání také nemám.

Kotatko03
Echt Kelišová 8558 příspěvků 23.04.19 17:28

Co behani? Ja behala s rocnim ditetem v kocare a super :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama