Do jakého klubu v Brně, když mi ještě nebylo 18?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15.1.22 16:16

Do jakého klubu v Brně, když mi ještě nebylo 18?

Ahoj, je mi čerstvě 17 a ráda bych v nejbližší době navštívila s kamarádkami, kterým je také 17 nějaký klub v Brně. I když si myslím, že všechny na 18 vypadáme, máme strach, že nás nepustí dovnitř, proto jsem se chtěla zeptat jestli jste o nějakém klubu třeba nezaslechli, že tam lidi pod 18 pouští. Hodně jsme uvažovaly o 7. nebi a vím, že tam někteří kamarádi byli a občanku po nich nechtěli. Nevíte tedy někdo jak to s těmi občankami v 7. nebi je? Popřípadě víte o nějakém jiném klubu v Brně kam by nás mohli pustit? Budu moc ráda za každou odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
587
15.1.22 16:25
@_jana_skrabalova_ píše:
Ahoj, je mi čerstvě 17 a ráda bych v nejbližší době navštívila s kamarádkami, kterým je také 17 nějaký klub v Brně. I když si myslím, že všechny na 18 vypadáme, máme strach, že nás nepustí dovnitř, proto jsem se chtěla zeptat jestli jste o nějakém klubu třeba nezaslechli, že tam lidi pod 18 pouští. Hodně jsme uvažovaly o 7. nebi a vím, že tam někteří kamarádi byli a občanku po nich nechtěli. Nevíte tedy někdo jak to s těmi občankami v 7. nebi je? Popřípadě víte o nějakém jiném klubu v Brně kam by nás mohli pustit? Budu moc ráda za každou odpověď.

Tak pustit to tě podle mě pustí, takový místo najdeš, ale nepočítala bych moc s tím, že by ti na baru prodali alkohol.
Když jsem kdysi v Brně chvíli žila, tak třeba ve Flédě nekontrolovali občanky nikdy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1684
15.1.22 16:30

Jestli nejste mrňavé, tak v ČR nekontrolují skoro nikde, stačí průměrná výška. Kontrolují se holky pod 170 a kluci pod 180 - to se kontrolují klidně i třicátníci. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28763
15.1.22 16:34

V Brně neporadím, u nás pouští víceméně všude :nevim: akorát některé kluby mají náramky a neplnoleti dostanou jinou barvu, aby jim na baru nenalili :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12839
15.1.22 16:36

Co pamatuji, tak se vstupem dovnitř problém nebyl. Jen byla kontrola občanek a podle toho dostal člověk náramek. Aby barman hnedka viděl, komu může a komu nemůže nalivat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3413
15.1.22 17:03
@listento píše:
Jestli nejste mrňavé, tak v ČR nekontrolují skoro nikde, stačí průměrná výška. Kontrolují se holky pod 170 a kluci pod 180 - to se kontrolují klidně i třicátníci. :nevim:

Co to má společného s plnoletostí? Např. velká část holek přestává růst kolem 15. roku, takže podle výšky opravdu nepoznáš, jestli je jí 16 nebo 19. Nehledě na to, že průměrná výška žen v čr je 168 cm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12839
15.1.22 17:47
@listento píše:
Jestli nejste mrňavé, tak v ČR nekontrolují skoro nikde, stačí průměrná výška. Kontrolují se holky pod 170 a kluci pod 180 - to se kontrolují klidně i třicátníci. :nevim:

Nikdy v životě se mi nestalo, že by někde byl vlez podle výšky. Joo vlastně jo, v akvaparku pro děcka na nějaký atrakce. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
15.1.22 18:36

Two Faces mě nikdy nekontrolovali, ale nevím, jestli to ještě jede.
Jinak 7 nebe sem dávala i v nižším věku bez problému :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
790
15.1.22 20:25

@heluska1992 tak ted jsem si krasne zavzpominala :) TF za nas dost frcelo. Ale jak nam padlo 18 tak jsme tam prestali chodit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat