Do jakého měsíce těhotenství jste spali na bříšku?

Anonymní
8.11.20 18:42

Do jakého měsíce těhotenství jste spali na bříšku?

Krásný nedělní večer holky… :kytka:
Chtěla bych se vás zeptat do jakého měsíce těhotenství jste spali na bříšku? Já jsem ve 3 měsíci a na břichu pořád spím.. Je to v pořádku? Zatím mi to nějak nevadí.. Ale nechci aby to nějak ublížilo mimču.. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19681
8.11.20 18:44

Nikdy, nemohla jsem tak dychat, ale obecne plati, dokud ti to je prijemne. Dite si nerozlehnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
8.11.20 18:44

Vim, ze kamaradka mi psala jeste tak v patem mesici, ze si stale na bricho leha, ale mimco pak kopalo ze se mu to nelibi. Ja ho obcas taky prilehnu, ale kopanim me stejne donuti zmenit polohu, jinak mi bylo celkem brzy neprijemne si na bricho lehat, tlacilo me to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
8.11.20 18:45

Jinak zacinam 8. mesic a bricho mam fakt velke, ale porad se mi spi celkem dobre :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7643
8.11.20 18:46
@Anonymní píše:
Chtěla bych se vás zeptat do jakého měsíce těhotenství jste spali na bříšku? Já jsem ve 3 měsíci a na břichu pořád spím.. Je to v pořádku? Zatím mi to nějak nevadí.. Ale nechci aby to nějak ublížilo mimču.. 8o

Bříško nemám mám břicho…Dr mi řekla že na břichu se může spát tak do 3m…pak už ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5197
8.11.20 18:46

Hned jak jsem to zjistila, nemohla jsem na břiše spát.. Prostě mi to psychika nedovolila. :) Miluju spaní na břiše, těším se po porodu :lol: A

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4080
8.11.20 18:48

Tak do 4 m asi. Čím byl malý větší tím víc se zlobil když jsem ho prilehla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
8.11.20 18:53

Taky jak jsem zjistila že jsem těhotná tak jsem spala už pak jen na boku, ale jestli ti to ještě není nepříjemné tak to myslím nevadí, miminko se ozve😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1525
8.11.20 18:54

Asi do 5m pak mi vylezlo bříško a už mi ta poloha byla nepříjemná. Ale chybělo mi to :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
8.11.20 19:04

Já jsem 33tt a pořád, resp.zase ležím na břiše :oops: :lol:. Nebo spíš v takové stabilizované poloze, podložím si bok trochu polštářem tak, aby břicho viselo dolů a netížilo mě. Udělám si na něj z polštářů vlastně takovou kapsu :D Když ho přiléhnu moc, dítě mě zkope :lol: Jinak natvrdo na břiše bez podecpávky tak do 5. měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18299
8.11.20 19:21

Zvopákni si gramatiku. Jinak jsem na břiše spala, dokud to bylo pohodlné. Cca 6 měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
6901
8.11.20 19:28
@Anonymní píše:
Chtěla bych se vás zeptat do jakého měsíce těhotenství jste spali na bříšku? Já jsem ve 3 měsíci a na břichu pořád spím.. Je to v pořádku? Zatím mi to nějak nevadí.. Ale nechci aby to nějak ublížilo mimču.. 8o

Pokaždé až skoro do porodu, je ale fakt, že ke konci už jen napůl (takové to polo na boku, polo na břiše). Naopak jsem nebyla schopná spát na zádech.

Řešila jsem to s doktorem, ujistil mě, že miminku tímhle neublížím, tak jsem to neřešila. Tak se neboj a užívej spánek. ;) Po porodu bude vzácný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1094
8.11.20 19:39

Do desátého :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
8.11.20 20:07

Já ještě nevěděla, že jsem v tom a už jsem nemohla spát na břiše, měla jsem zvláštní pocit. Nebylo to příjemné. Mimču by to nemělo ublížit, ale raději se zeptej doktora. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
538
8.11.20 20:07

Jsem v 7.m, na zadech spat neumim, tak spim porad na brise. U vsech deti az ten posledni mesic jsem se soupla na bok. Na zadech mi i neprijemne tvrdne bricho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama