Reklama

Do jakého věku používáte nosní odsávačku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakika
Extra třída :D 14869 příspěvků 03.11.09 12:56
Do jakého věku používáte nosní odsávačku?

Četla jsem diskuzi o typech nosních odsávaček a o tom, jak si většina chválí tu, co se přidělává na vysavač. Dnes jsem jen tak mezi řečí prohodila před svojí mamkou, že si jí asi pořídím (ač nás rýma zatím nezastihla, tak radši jí mít zbytečně, než pak postrádat) a ona mi řekla, že teď už by jí nepořizovala, protože bych ho už mohla začít učit vyfrkávat do kapesníčku. Což mi přijde jako blbost, když by Luky stejně teď nevěděl, co po něm chci. Docela mě tím dostala, zatím vždy poradila dobře (vychovala nás 4), ale tohle se mi opravdu nezdá :nevim: Navíc, i kdyby už uměl frkat do kapesníčku, tak stejně mi přijde užitečné vycucnout ten zbytek, aby měl nosánek opravdu vyčištěný. Pořizovat jí budu stejně, ale ráda si vyslechnu vaše názory a zkušenosti :-)

Reklama

Reakce:

Martysek
Nadpozemská drbna 26843 příspěvků 03.11.09 13:22

Já teda ještě prcka nemám, ale ségra má rok a půl starýho, frkat už umí, ale rozhodně nefrká tak, aby se pořádně vysmrkal. Kamarádka má ročního a čtyřletýho prcka a když má větší velkou rýmu, tak uleví i jemu. Na menšího jí používá často, protože to s ní prostě jde líp než s obyčejnou. A ten frkat ještě opravdu ani neumí.

Panuška
Neúnavná pisatelka 17042 příspěvků 03.11.09 13:30

no tak úplně nějak nevím jak malé vysvětlit že má frkat :lol: :lol: promiň jen mě to pobavilo protože si to taky nějak neumím představit. Já jí mám a nemůžu vynachválit, nás rýma trápí už po druhé a pokaždé z ní tahám pořádný chrchle který bych ničím jiným nevytáhla natož aby to malá vyfrkla.

TAkže doporučuju jí mít preventivně.Nás první rýma zastihla v sobotu večer, jak jinak a jak se hodilo, že jí máme doma :wink:

barbanek
Kelišová 6153 příspěvků 03.11.09 13:34

V 5ti měsících učit frkat do kapesníku? 8-o No i kdyby to pochopil, tak když dostane pořádnou rýmu a bude mít plný dutiny, nevysmrká to. Já to dodneška kluka pořádně nenaučila a že už je starej dost. Pravda je, že rýmu skoro neměl, tak se to neměl jk naučit, ale teď nedávno měl pořádnou a nemít odsávačku, nevim nevim… rozhodně si ji pořiď. :wink:

domi
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 03.11.09 14:08

Kupovala jsem vysavačovou odsávačku, když bylo Vojtovi hrubo přes rok - nejdřív jsem si říkala, jestli už to není zbytečné, ale rozhodně nebylo :wink: Smrkat už jakžtakž uměl, ale pak to najednou na nějakou dobu jakoby zapomněl 8-o takže bez odsávačky bychom byli nahraní. A i když smrkat uměl, tak stejně nměl pořádnou sílu (s rýmou mívám někdy co dělat i sama u sebe, natož malé dítě :-? )
A minulý týden jsme s Šárkou odsávačku jako když našly :wink:

OT: Barbánku máš krásné fotky u metříku, parádně slazené :palec:

Alík
Echt Kelišová 7863 příspěvků 03.11.09 14:09

Na začátek my jí máme a můžu vřele doporučit!!!! Je to vynález století :potlesk:

A k věku dítěte, známý mají tříletou holku a ta to používá do dneska, smrkat umí, ale tohle se jí děsně líbí, takže když je doma jedině odsávaj :lol:

Kakika
Extra třída :D 14869 příspěvků 03.11.09 15:31

super, jste skvělí. Já jsem si taky myslela, že se to dá používat dost dlouho, ale tak nějak mě mamka fakt vykolejila. Ale musím se přiznat, když jsem poprvé slyšela o odsávačce, co se připojuje na vysavač, tak mi přeběhl mráz po zádech :mrgreen:

Paradise
Závislačka 3529 příspěvků 03.11.09 17:11

Ahojky tak my taky dodnes používáme odávačku i když davča smrkat umí,ale když má plnější nosánek,tak to nevysmrká,když byl malý používala jsem klasickou dvouhadičkovou,ale kolem roka nás zasáhla hrozná rýma a měla jsem strach,aby nám to nesedlo na dutiny,ta dvouhadičková odsávačka sice trochu pomohla,ale nosánek měl pořád plný,tak jsem koupila pro mě nenáviděnou odsávačku na vysavač a dnes nechápu jak jsem bez ní mohla existovat,úžasně odsaje,nebolí to,vyzkoušeno na mě,ale Davča se bojí zvuju vysavače,tak je to se řevem,ale pomůže a vřele doporučuji :palec:

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 03.11.09 18:11

Ahoj, u nás odsavačka momentálně fachčí skoro nepřetržitě, u všech třech. Sára smrkat umí, ale nemá takovou sílu vyfrknout ( nevím, jak to jinak nazvat ) tu zadní rýmu, tu vytáhne spolehlivě odsavačka, takže určitě si jí kup, využiješ jí víc jak maximálně :wink: Jinak my jí máme od narození Sáry, doporučila mi jí doktorka, nechtěla jsem jí, protože jsem se toho bála, ale po první její rýmě jsme jí koupili a vychvaluju jí do nebes.

Adel32
Závislačka 2766 příspěvků 03.11.09 19:46

Ahoj,
my jí taky používáme u obou,i když jsou trochu scénky :wink: Mladší syn se teď naučil frkat,ale při nějaké větší rýmě je určitě odsávačka dobrá!

ditiska
Kelišová 5784 příspěvků 03.11.09 20:22

Ahoj, tak já do teď měla jen hadičkovou, ale dnes jsem už nevydržela a koupila na vysavač. a jsem přesvědčená že se to vyplatí, hlavně po tom co jsem viděla u kamarádky jak krásně a jednoduše to jde vytáhnout a pak ta odsavačk ai vyčistit. už dnes jela 2× a to ji máme doma 2 hodiny :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >