Do kdy kalhotkové plavky pro holčičku?

5502
21.6.13 22:29

Do kdy kalhotkové plavky pro holčičku?

Ahojte, jen mě tak zajímá, do kdy vaše holčičky na koupaliště nosily jen spodní díl plavek? Teď kupuju pro skoro tříletou a docela mě zarazilo, kolik je celkových nebo s „podprsenkou“, mám v plánu jen spodek… Jak jste to měly vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1646
21.6.13 22:33

@janica252 my uz od 2,5 let- plavky celkove, jednodilne, sluselo ji to :-). A ted uz jsem jí koupila dvoudilne, bude ji v zari pet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1646
21.6.13 22:34

Akorat u tech raminkovych to chce peclive namazat vrsek, aby se u raminek nespalila, u nich to je hned…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11232
21.6.13 22:35

Já taky kupovala holkám jednodílné, asi tak kolem šesti let s podprdou, no spíš lambáda, nebo jak se tomu říkalo. Měly to rády, cítily se jako velké baby ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5502
21.6.13 22:36

A když měli jednodílné, tak jste je po vykoupání svlíkaly? aby je to nestudilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11232
21.6.13 22:38
@janica252 píše:

Většinou lítaly v nich, protože byly pořád stejně ve vodě, pak se osušily a šlo se domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1646
21.6.13 22:39

Ja ji je nesvlekala..kdyz je mela, bylo teplo, slunicko, takze to vzdy uschlo a do te doby osvezovalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77412
21.6.13 22:41
@janica252 píše:

Myslím, že horší je ten mokrý spodek než ten zbytek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29710
21.6.13 22:51

Sestileta ma jen spodek…ted si teda prosadila do skolky vcelku, ale to ji brzo utnu. Nemam to rada, studi to na blbych mistech :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10365
21.6.13 22:55

Dcera 3r má sice všechny varianty (dvou, jedno, jen spodek), ale dávám jen spodek, ať už v bazénu nebo co měla loni u moře. Po vykoupání jsem jí je svlíkla a převlíkla suchý (mokrý během chvilky uschly a byly zas na střídačku), protože ona okamžitě u slunečníku dřepla do písku a hrabala a hrabala a na ty mokrý plavky se písek lepil. Taky nemám ráda mokrý plavky a to mám většinou jen spodek :) Jinak hořejšek jí budu zakrývat (jako že už bude vhodné zakrýt prsa) až tak někdy před školou, ale asi taky záleží, jak bude vypadat, neduživý tintítko bych zakrývala později než holku, co v 10ti vypadá na 13.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
21.6.13 22:55

Máme plavky vcelku. S podprdou bych kupovala, až do té podprdy bude co dát :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1646
21.6.13 23:11

Tak my nemame vylozene podprsenkove, mame tyhle, ty do modra, vlevo nahore :-), ty jsou fajn :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19288
21.6.13 23:37

Ahoj
Holka měla 8 let. Na koupák moc nechodíme. Do školy na plavání nosí plavky jednodílné. Na zahradě jen kalhotky. A u moře spodek od dvoudílných plavek. Vrch (lambáda) se ji blbě oblíkal a stejně tam nic nemá, tak co. Já nahoře něco mám a taky jsem půlku pobytu byla jen ve spodku. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2401
22.6.13 01:39

Tak me prijdou nejpraktictejsi monokini. Vylozene dvojdilny plavky mi na malych holcickach prijdou trochu legracni a jednodilny- to je zas zbytecne moc mokry latky na tele :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35100
22.6.13 05:57

Skoro pětiletá bude mít jen jednodílné kalhotkové do té doby, co to půjde.
Děti nemají mít na sobě mokrý hadr, u citlivých dětí to zvyšuje riziko nachlazení a zánětu močového ústrojí, ledvin a i průdušek, pokud se jedná o jednodílné celkové plavky přes celé tělíčko. Dcera trpěla jeden čas na záněty průdušek, takže z toho strach mám.
Pokud vyjdou z bazénu, učím děti převléknout se, když byly menší, tak byly nahé, teď se převlékají do suchých plavek(mají minimálně dvoje).

Upřímně, ani já bych si nikdy neoblékla jednodílné plavky, které studí celé tělo, mám dvojdílné, i když postavu nemám nejštíhlejší :)

Už si všimla, že některé její kamarádky mají „podprsenku“, že bych chtěla taky, ale vysvětlila jsem jí, proč jsou lepší jen kalhotky a dál se po tom už nepídila(i proto, že starší brácha taky žádnou podprsenku nemá a je to „zdravější“) :D Až přijde čas a bude to chtít vehementně, tak ji nějakou lambádku nebo jako podprsenku dopřeju(budu hledět na minimum látky),ale jednodílné celkové plavky jí nekoupím nikdy.

Taky jsem viděla na koupališti plno malých holčiček v parádních celkových plavečkách, nejlépe ještě sukýnku k tomu. Nechápu to, studí to na blbých místech, To bych raději dala dceři něco, co zakrývá ramena, aby se nespálila. Triko nebo je i doplněk k plavkám přes ramena, nevím, jak se to jmenuje. U malých holčiček se se to dá nosit i při pobytu a hře v dětském bazénku, drží to. Dospělé ženy to mají jen při odpočívání na suchu a na plavání odkládají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat