DO KDY NECHAVAT MIMCO ODBRKAVAT??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 26.07.09 21:06
DO KDY NECHAVAT MIMCO ODBRKAVAT??

prosim a tuto informaci…do kdy vubec je potreba nechavat miminko odbrkavat?slysela jsem nekde(znate to-nekde :lol: )ze do tri mesicu,pak uz to potreba neni…jenze ma dcera ma tri a kdyz si neodbrkne,vrti se neni ve sve kuzi,mrci…kdyz ji necham odbrknout spokojene usne a je klidna…dekuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Gabika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.09 21:14

povedala by som, že dovtedy, kým to nezvládne samé. Napr. Julianka už lezie, stúpa si, takže je sama dosť v vzpriamenej polohe a odbrkne si už sama.

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 26.07.09 21:21

gabika az bude lozit?to je az tak osmy mesic ne?? 8O to snad ne rekla bych ze i driv ne??u me prvni dcery to uz nebylo potreba ve tretim ale kazde dite je holt jine.ale zajimalo me do kdy je to spis jakoby takovou nutnosti…aby to miminko bylo spokojene a nic ho netrapilo :)

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 26.07.09 21:29

Erdito, asi dokud si nebrkne sama nebo dokud jí to po jídle bude nepříjemný. Mates téměř nekrká. Už od porodnice, maximálně bych z něj vyklepala mlíko, je blinkací. Většinou si krkne mezi kojem, na bříšku, když ho dávám do nosítka.

gabinka
Extra třída :D 10813 příspěvků 26.07.09 21:29

M nebyla krkaci :-) odrihnout jsem se ji snazila nechavat cca prvni mesic ale 3/4 pokusu k nicemu toz jsem nas netrapila :-) no vynahrazovala si to prdama … ale horem ji to proste neslo…

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 26.07.09 21:30

Tyjo tak tohle uz jsem uplne zapomnela :oops: Ale neni to tak, ze to pak dite zvladne samo, nebo vy po jidle taky vzdycky jeste rihate? :D Spis se tam diteti neco uzavira a pak uz to neni treba. Ale co si vzpominam, tipuju tak do pul roku asi...........

OT - vcera jsem davala malymu pred spanim Sunar (uz asi dva mesice nekojim) a jak mi lezel v naruci, tak jsem ho odnasela do postylky, a moje babi prej "Ty ho nedas odrihnout? 8O " :lol: :lol:
Vzdyt mu je rok a pul :lol: :lol:

Gabika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.09 21:33
erdita píše:
gabika az bude lozit?to je az tak osmy mesic ne?? 8O to snad ne rekla bych ze i driv ne??u me prvni dcery to uz nebylo potreba ve tretim ale kazde dite je holt jine.ale zajimalo me do kdy je to spis jakoby takovou nutnosti…aby to miminko bylo spokojene a nic ho netrapilo :)
Šmárjá erdito, u teba má človek niekedy pocit, že máš problém porozumieť písanému textu :lol: :wink:
Nepísala som až bude loziť , ale že to proste uvidíš, že to zvládne sama. Proste keď dieťa len leží na chrbte a ani sa nepretočí, tak to asi na chrbte zvládne ťažko. NIektorým deťom stačí, že sa prevalia na bruško a v pohode odbrknú. Iné pri tom blinkajú, tak ich treba stále brať na ruky, a zvládnu to až keď sedia, lezú… Každý je iný.
Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 26.07.09 21:34

Jukni kdyžtak sem http://www.kojeni.net/databaze.php?…

V zá:,–(ě tam píšou, že pokud vidíš, že to není potřeba, nemusíš, pokud vidíš, že to potřeba je, tak pokračovat, dokud to potřeba nebude :wink:

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 26.07.09 21:38

GABIKA ja porozumela ale dobre.napsalas ze az to zvladne sama az treba zacne lozit nebo bude ve vzprimene poloze.a lozit deti zacinaji tak kolem toho osmeho mesice…nevim co se ti nelibi.jinak diky vsem.ja rozumim dobre nejsem italka 8)

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 26.07.09 21:40

dany vetsinou ji musim trosku zmacknout brisko(kdyz ji vezmu do naruce normalne na sebe briskem na brisko ji tak k sobe mirne primacknu a odbrkne si…nekdy ji to ale moc nejde a vrti se a kdyz si treba po dvaceti minutach odbrkne zklidni se…musim ji vzdy ale vzit.v sede sedi tak pecicka :D kouka vrti se a nic… :lol:

Gabika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.09 21:57
erdita píše:
GABIKA ja porozumela ale dobre.napsalas ze az to zvladne sama az treba zacne lozit nebo bude ve vzprimene poloze.a lozit deti zacinaji tak kolem toho osmeho mesice…nevim co se ti nelibi.jinak diky vsem.ja rozumim dobre nejsem italka 8)

Nie, nenapísala som, že to zvládne až po tom, čo bude loziť , to si z toho nesprávne pochopila. Písala som, že napr. lezúce a stojace dieťa to už zvládne samo.

A naopak, mne sa vcelku líbí, ako si tu odpovede prekrucuješ (pokiaľ im teda, ako tvrdíš, správne rozumieš a len sa schválne tváriš, že nie :-)), je tu potom tak pekne živo v diskusiách. :wink:

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 26.07.09 22:02

gabi ne!!!ty jsi me jen uplne vylekala!!jako jsem to pochopila tak ze je i mozne ze se s tim muzou nektere deti trapit az treba do te doby nez zacnou lozit.ale dalo se to tak taky chapat… :lol:

Judycum
Kelišová 5009 příspěvků 26.07.09 22:05

Erdito , tak já například pokud bych viděla, že mému dítěti dělá odříhnutí dobře, tak bych ani nepátrala, dokdy je to třeba dle doporučení, ale dělala bych to tak dlouho, dokud by se mi zdálo, že to moje dítě potřebuje.A to i přesto, že bych se třeba náhodou dočetla, že už to po třech měsících dle doporučení třeba třeba není. 8O :wink: Snad jsem to napsala srozumitelně…nebo ne? 8)

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 26.07.09 22:06

haloo devcatka zabredavate do slovickareni 8)

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.09 22:07

Miminko se má držet na krknutí max. 20 minut,pak už si nekrkne (ale může se trochu pozvracet).Některé miminko nekrká vůbec,jde mu to líp spodem.
Taky je dobré malinko dítě poplácat mezi lopatkama,dobře si pak krkne.
Jinak já jsem dávala všechny tři děti od dvou měsíců po jídle na bok a tak nějak se naučili odříhnout vleže,bez blinkání.Jarka

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >