Reklama

Do kdy pili vaše děti mléko s lahvičky s dudlíkem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pirueta8
Povídálka 11 příspěvků 2 inzeráty 26.09.18 21:27
do kdy pili vaše deti mléko s lahvičky s dudlíkem ?

Ahoj holky, mam dvojčatka maji 2, 5 roku a bez lahve s dudlíkem ani ránu, občas crcnou z hrníčku ale tu lahev vlaci vsude i pres den a pijou z ni čaj, a že pijou znamená že pijou docela dost jak jste to meli vy? a v kolika letech cca jste odnaucovali? zdá se mi že to muze ovlivnit predkus, který se muze s dudlíkovani resp piti s lahve s dudlíkem udělat a jedna moje holka ma jiz nabeh. ale zajima mne spise jak jste odnaučili od lahve s dudlíkem? proste sebrali a hotovo a nechali deti rvat? oni pijou z lahve mlíko pouze večer pred spanim a pak celý den z toho ten caj. nechteji ty pítka ptotože jak jsou tvrdsí tak je zřejme nemuzou dudlat. potrebovala bych poradit nejaký šetrný zpusob aby mi tady nervali týdny ono s temi dvojčaty kdyz rvou synchronne je také zabava. moc vám děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Limi123
Závislačka 3312 příspěvků 26.09.18 21:30

U brachy pomohlo odevzdat dudlik Mikulasovi. Treba by to take mohlo pomoct.

Pirueta8
Povídálka 11 příspěvků 2 inzeráty 26.09.18 21:37

no popravde mam doma takove dve rozumbrady nevim nevim jestli tohle pomuze myslím že zavislost je silná ale moc díky za tip.I.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 26.09.18 21:37

U nás se řeklo že lahvičku sebral čert ,pár dní sice byla ufňukaná ale zvládli jsme to, držím pěsti když to máš 2× :hug:

Pirueta8
Povídálka 11 příspěvků 2 inzeráty 26.09.18 21:39

no to bude breku jednak kvuli certovi a jednak kvuli piti a trochu se bojim ze mi pak prestanou pit tak jak pekne pili ach jo to je alchymie

marka123
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 26.09.18 21:39

Tydny rvat nebudou, ale tyden asi jo:D sla bych koupit nejake nove krasne hrnky a lahve pro velke sikovne deti, co si deti vyberou. A flasky s dudlikama by mohly darovat nejakemu miminku nebo mladatku.
Ja skoncila s dudlikem a flaskou s dudlem u dcery ve 21. Mesicich, vic se prozival ten dudel a prestala mi pit um rano, presly jsme na kakao do hrnku. Ale pres den jsem ji do techto typu flasek nikdy vodu ani caj nedavala, o to jsme to mely jednodussi

Pirueta8
Povídálka 11 příspěvků 2 inzeráty 26.09.18 21:41

no jo moudra matka , ja nezkušena a systém pokus omyl ale kazdopádne s těmi hrničky co si sami vyberou to neni spatný nápad moc díky

Ennny
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 26.09.18 21:59

@Pirueta8 no ona když říkala že chce lahvičku tak jsme řekli jestli chce aby čert znova přišel a lahvičku vrátil tak říkala že už nechce aby čert přišel dva dny jsme to opakovali a pak ona všem vykládala jak je velká že ji vzal čert lahvičku a ona už ji zpátky nechce :lol:

vtipna
Kecalka 160 příspěvků 26.09.18 22:01

A co dudlik rozbit? Hodne strihnout,aby jim bylo piti neprijemny a nabidnout jim nove hrnicky misto toho :nevim: S tim,ze je konec a jsou uz stejne velky, nejsou miminka…

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 26.09.18 22:03

Já flašku sebrala dceři v 19 měsících, protože už ji měla opravdu jako zlozvyk. Pila z ní sice jenom vodu, ale měla ji v puse skoro cely den, nestačila jsem pomalu přebalovat, v noci se mi procuravala, budila se a nedala pokoj, dokud nedostala flašku. Udělala jsem to radikálně, prostě jsem flašku uklidila a nabízela pití ze sportovní lahve nebo z hrníčku, za 2 dny už si na flašku ani nevzpomnela.

Pirueta8
Povídálka 11 příspěvků 2 inzeráty 26.09.18 22:08

take zacinam mit pocit ze se jedná o zlozvyk -uklidnovani pomoci toho dudlíku na lahvi ale i z toho pijou to nemuzu zase rici. a pila pak v pohode z hrničku? hrnicku memem dost doma ruzných pitek a i brcko jsme zkusila ale to moc nechteji jen tak cucnou a pak zase lhev s dudlem asi je to radikálni reseni nevyhnutné dekuji

warita
Echt Kelišová 7761 příspěvků 26.09.18 22:12

Dcera 22m pije rano a vecer mleko z flasky. Pres den ma takovou tu lahev s brckem. Ze sklenicky si umi cucnout, kdyz ma velkou zizen, tak po troskach vypije i celu sklenicku, ale moc to nemusi.

Doted jsem to neresila jako problem, UM jsem chtela davat do 2,5 let. Silne pochybuju, ze mi vypije 2× denne 150ml ze sklenicky. Takze budu davat flasku s dudlem, dokud budu chtit davat UM. Pres den se muze pak trenovat piti ze sklenicky.

Mrs.bloud
Kecalka 160 příspěvků 26.09.18 22:13
@Pirueta8 píše:
Ahoj holky, mam dvojčatka maji 2, 5 roku a bez lahve s dudlíkem ani ránu, občas crcnou z hrníčku ale tu lahev vlaci vsude i pres den a pijou z ni čaj, a že pijou znamená že pijou docela dost jak jste to meli vy? a v kolika letech cca jste odnaucovali? zdá se mi že to muze ovlivnit predkus, který se muze s dudlíkovani resp piti s lahve s dudlíkem udělat a jedna moje holka ma jiz nabeh. ale zajima mne spise jak jste odnaučili od lahve s dudlíkem? proste sebrali a hotovo a nechali deti rvat? oni pijou z lahve mlíko pouze večer pred spanim a pak celý den z toho ten caj. nechteji ty pítka ptotože jak jsou tvrdsí tak je zřejme nemuzou dudlat. potrebovala bych poradit nejaký šetrný zpusob aby mi tady nervali týdny ono s temi dvojčaty kdyz rvou synchronne je také zabava. moc vám děkuji

V roce a pul jsem vzala mliko komplet. Trvalo to tyden a zvykla si. To dudlani v tomto veku neni uplne dobre, je tam pak souvislosti s kourenim v dospelosti, prejidanim a podobne - oralni fixace. Uz jsou velka, nech je vyrvat, kup si spunty, ulevi se ti:=)

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 26.09.18 22:25

Z hrníčku jí dávám pít mlíčko, což už ale nemá každý den, nebo když mám něco k pití já a ona chce taky (čaj, šťávu apod), ale sama by se s tím ještě zlila. K dispozici má celý den i noc tu sportovní láhev s vodou, tu ovládá sama :)

Svistice
Neúnavná pisatelka 17175 příspěvků 26 inzerátů 27.09.18 07:02

@Pirueta8 Mliko do 19-20 mesicu, pak jalsme UM zrusili a mliko bylo jen z hrnku. Vodu nikdy z lahve se savickou nepily, najelu jsme rovnou v pul roce na ucici hrnky s tvrdym pitkem a pet lahev rajec s pitkem s membranou.
Za me skoro skolkove dite opravdu cumel nepotrebuje, je to do znacne miry jen zlozvyk a pohodlnost rodicu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >