Do kdy použít těhotenský test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zilaficka
Povídálka 13 příspěvků 17.10.14 10:43
Do kdy použít těhotenský test

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, do kdy nejdéle od styku použít těhotenský test, aby byl ještě průkazný :) hladina hCG v průběhu těhotenství stoupá a pak zas klesá, tak mě zajímá do kdy je ještě dost vysoká na průkaz těhoteství. Jestli třeba měsíc po styku je to ještě v pořádku? Nebo déle? :) děkuju :)

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 17.10.14 10:45

@zilaficka hladina klesá někdy od 3. měsíce těhotenství. Takže v klidu - měsíc po styku se ukážou nomrálně //

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 17.10.14 10:46

8o Tak to teda nevím, my jsme si s kámoškou dělaly test, když ona byla cca ve 25. tt a já v 16. tt. Obě jsme měly hodně výraznou druhou čárku. :think:

lampicka11
Závislačka 3581 příspěvků 2 inzeráty 17.10.14 10:50

Mě to test neukázal ani v 6tt kdy jsem mela hCG z krve 1200 :mrgreen:. Tak ze 2-3tydny po styku by to melo byt vidět v tom případě ze vis kdy mas ovulaci

fragola
Generální žvanilka 24810 příspěvků 17.10.14 10:50

Předpokládám, že hladina hcg v těhotenství nikdy neklesne natolik, aby byl test negativní ;) On bude pozitivní ještě pár dní po porodu, až pak klesá hcg na 0.

fragola
Generální žvanilka 24810 příspěvků 17.10.14 11:01

Tak jsem schválně googlila:

Vrchol hladiny hCG v krvi těhotné ženy nastává kolem 9.-10. týdne těhotenství a pak mírně opadá. Po 25. týdnu hodnota hCG již zůstává stabilní až do porodu. Jeho vylučování močí končí asi 7. den po porodu, tj. po vypuzení plodu a placenty.

zilaficka
Povídálka 13 příspěvků 17.10.14 11:03

Děkuju moc :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuška Šafránková na pohřbu Stanislava Zindulky: Celý život se o nás staral

Únorový pohřeb svého objevitele Václava Vorlíčka vynechala, se svým pedagogem... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >