Do kdy žádost o přídavek na dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinehulala
Kecalka 281 příspěvků 25.04.18 18:44
Do kdy žádost o přídavek na dite

Do kdy podat žádost na druhé čtvrtletí? (s dokladem příjmu za první čtvrtletí)? :P

Najdete v encyklopedii: Jak žádat o přídavky na děti

Reklama

Reakce:

peta81
Ukecaná baba ;) 1959 příspěvků 25.04.18 18:49

@hulala do konce dubna. Aspoň tak mi bylo receno ;)

Uživatel je onlinehulala
Kecalka 281 příspěvků 25.04.18 18:52

@peta81 fakt? My právě dostali doklad o manželovi výplatě za březen až teď. Tak to budu muset zítra zkusit podatelnu. :roll:

marka123
Kecalka 459 příspěvků 25.04.18 19:42

Pokud tam nebude sedet nejaka zapskla urednice, tak vam to vezmou i hned ze startu kvetna, ale kdyz tam pujdete hned v tom prvnim tydnu

Uživatel je onlinehulala
Kecalka 281 příspěvků 25.04.18 19:45

@marka123 radši nebudu riskovat, hodím to tam nejpozději v pondělí :lol:. Když se dokladalo jednou za rok, stihala jsem to líp :? :? :?

Monchichik
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 25.04.18 19:56

Tak co já vím, tak můžeš žádat za 3 měsíce zpětně, takže teoreticky bys na podání měla mít čas o 3 měsíce delší. Do konce dubna to máš mít podané proto, aby ti to navazovalo a stihli ti je v květnu vyplatit. Ale zeptej se v pondělí a dej nám vědět :D.

Markéta80
Hvězda diskuse 37296 příspěvků 25.04.18 20:07

Do konce dubna, já tam jdu až v pondělí :jazyk:

mrav
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 26.04.18 21:33
@hulala píše:
@marka123 radši nebudu riskovat, hodím to tam nejpozději v pondělí :lol:. Když se dokladalo jednou za rok, stihala jsem to líp :? :? :?

Ted vážně: Pokud ti to jednou vyjde, měli by to za ty 3 měsíce automaticky prodloužit. Ale radši se zeptej. :mavam:

sinapis.alba
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 26.04.18 21:41

Mně minule taky říkali, že se to dá až tři měsíce zpětně, ale lepší dřív než později, minulé čtvrtletí jsem tam byla v únoru a za leden až březen mi to přišlo předevčírem :jazyk: a pak že mají na zpracování měsíc :mrgreen:

Monchichik
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 27.04.18 07:26

@mrav Rozhodně ne, od 1.1.2018 se to to dokládá každé čtvrtletí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Pošťák Ondra se změnil k lepšímu, nechal si narůst vousy a zmužněl

S krátkou pauzou již třináct let pomáhá Ester Janečková prostřednictvím svého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama