Reklama

Do kdy žádost o přídavek na dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hulala
Kecalka 435 příspěvků 25.04.18 18:44
Do kdy žádost o přídavek na dite

Do kdy podat žádost na druhé čtvrtletí? (s dokladem příjmu za první čtvrtletí)? :P

Přečtěte si článek: Přídavky na děti 2018: Vše přehledně a jasně

Reklama

Reakce:

peta81
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 25.04.18 18:49

@hulala do konce dubna. Aspoň tak mi bylo receno ;)

hulala
Kecalka 435 příspěvků 25.04.18 18:52

@peta81 fakt? My právě dostali doklad o manželovi výplatě za březen až teď. Tak to budu muset zítra zkusit podatelnu. :roll:

marka123
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 25.04.18 19:42

Pokud tam nebude sedet nejaka zapskla urednice, tak vam to vezmou i hned ze startu kvetna, ale kdyz tam pujdete hned v tom prvnim tydnu

hulala
Kecalka 435 příspěvků 25.04.18 19:45

@marka123 radši nebudu riskovat, hodím to tam nejpozději v pondělí :lol:. Když se dokladalo jednou za rok, stihala jsem to líp :? :? :?

Monchichik
Závislačka 4125 příspěvků 25.04.18 19:56

Tak co já vím, tak můžeš žádat za 3 měsíce zpětně, takže teoreticky bys na podání měla mít čas o 3 měsíce delší. Do konce dubna to máš mít podané proto, aby ti to navazovalo a stihli ti je v květnu vyplatit. Ale zeptej se v pondělí a dej nám vědět :D.

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 39315 příspěvků 25.04.18 20:07

Do konce dubna, já tam jdu až v pondělí :jazyk:

mrav
Extra třída :D 14138 příspěvků 26.04.18 21:33
@hulala píše:
@marka123 radši nebudu riskovat, hodím to tam nejpozději v pondělí :lol:. Když se dokladalo jednou za rok, stihala jsem to líp :? :? :?

Ted vážně: Pokud ti to jednou vyjde, měli by to za ty 3 měsíce automaticky prodloužit. Ale radši se zeptej. :mavam:

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 26.04.18 21:41

Mně minule taky říkali, že se to dá až tři měsíce zpětně, ale lepší dřív než později, minulé čtvrtletí jsem tam byla v únoru a za leden až březen mi to přišlo předevčírem :jazyk: a pak že mají na zpracování měsíc :mrgreen:

Monchichik
Závislačka 4125 příspěvků 27.04.18 07:26

@mrav Rozhodně ne, od 1.1.2018 se to to dokládá každé čtvrtletí.

Janitka
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 30.08.18 13:53

Ahoj,
poradíte prosím? Když chci žádat o přídavky za měsíce 4,5,6 (2.čtvrtletí), kdy jsme byla bez příjmu- musím dokládat jaké manželovy příjmy? za tyto měsíce 4,5,6? a do kolonky Žádám o přiznání dávky ode dne které datum? 1.7.2018? chápu to dobře? a jak tak čtu, neprošvihla jsem to už? žádám poprvé…děkuji

Nikini111
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 30.08.18 16:06

@Janitka za ty měsíce co žádáš,tak musíš doložit příjem manžela,takže duben,květen, červen .žádáš za druhé čtvrtletí .

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama