Do kina na horor v těhotenství?

1013
8.8.13 18:04

Do kina na horor v tehotenstvi?

Ahojky :) určitě jste už slyšeli o hororu -v zajetí démonů- co zrovna běží v kinech.. Ja miluju horory a o tomto všichni říkají že je fakt hrůzostrašní a někteří odcházeli z kina :D Jsem v sedmém měsíci a tak mám obavy když to tam ječí a piští a budu se lekat.. Chodili jste v těhu na horory nebo jste některá byli zrovna na tomhle? :P diky =)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3418
8.8.13 18:06

Já bych na horor nešla ani netěhotná, jsem strašná poseroutka :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13741
8.8.13 18:08

Zrovna jsem ho pred chvili videla a zas takova hruza to neni, videla jsem horsi. V tehu jsem taky na horory koukala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4639
8.8.13 18:13

No, já na tom byla před pár dny, těhotná tedy nejsem, zato jsem v tom kině byla ÚPLNĚ sama. :lol: Je tam jedna nepříjemná scéna a pár lekaček (čistě mé hodnocení). ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
8.8.13 18:14

Ja horory miluju a byla jsem nekdy v 7.mes. a musela jsem odejit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13741
8.8.13 18:15
@MaDoRaBe píše:
No, já na tom byla před pár dny, těhotná tedy nejsem, zato jsem v tom kině byla ÚPLNĚ sama. :lol: Je tam jedna nepříjemná scéna a pár lekaček (čistě mé hodnocení). ;)

Tak sama v kine bych byt nechtela :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4639
8.8.13 18:18

@Jolynka Tož bylo to zajímavé :lol: a domů jsem pak jela v megabouřce, tmu řezaly blesky jak kráva… pěkné zakončení večera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1013
8.8.13 18:18

Tak ja nevim teda :D vsichni jak je ten film strasny a priserny ale obavam se, ze vzhledem k tomu, ze uz to musi byt vazne neco, abych se lekla, tak to ohodnotim asi jako vy.. „nebyla to takova hruza“ za tyden jdu na nej :D doktor se mi vysmal ze jeste neslysel ze se muzou po leknuti rozjet kontrakce, tak asi z vesela muzu koukat =) Dekuju za nazory slecny :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1013
8.8.13 18:19

@MaDoRaBe hmmmmm taky dobry :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13741
8.8.13 18:23

@Domuska rekla bych ze je to proste strasidelny film, kde jsou takovy ty sceny, pri kterych cekas odkud neco vybafne, ale jinak zadna hruza, ja hur snasim horory plny krve a zabijeni a to tenhle neni vubec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
345
8.8.13 18:23

Tak ja byla na bídnících a celé sme to prořvala.. a rodit sem začala u SAW 4 :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
8.8.13 18:33

Já nebyla na hororu, ale na Útěk z MS-1 a na Prometheovi a pokaždé, když z tichých rozhovorů udělali střih na střílečku / ránu jak z děla / jiný hlasitý zvuk za účelem polekat vyklidněné diváky, břicho mi utíkalo ze sálu. Malej se prostě lekal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4277
8.8.13 18:35

@Domuska jeeje tak tuhle otazku jsem si taky pokladala, dokonce ohledne stejneho hororu :D…ale ja jsem poseroutka, tak to asi odlozim. Pak bych se bala jit i vycurat a to bych v 6.mesici fakt nedala :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
8.8.13 18:41

Kdysi jsem byla na premieře Terminátora, v 7 měsíci a posléze jsem měla pocit, že asi potratím, nebo porodím, jak mě bolelo břicho - ne, už bych to znovu nikdy neopakovala. Všechny emoce jdou přes plod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5090
8.8.13 18:47

Já no hororu v těhotenství byla a druhý den jsem porodila :P :mrgreen: :lol:…ale myslím si, že to opravdu s tím nesouvisí, protože jsem měla už termín :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama