Do kolika hodin může být novorozenec venku?

166
13.7.13 17:24

Do kolika hodin muze byt novorozenec venku?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat do kolika hodin může být novorozenec venku? V počasí jako je teď a když jsou ty tepla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
13.7.13 17:27

@Zzzzzz bojíš se klekánice? :lol:
Novorozenec může být venku do´-5 stupňů, takže si myslím, že pokud je dobře přikrytý, oblečený a není v průvanu, tak byv tomto počasí mohl i spát pod širákem :mrgreen:
Pokud chcete být venku déle, tak tomu nic nebrání, klidně buďte, jen pak je dobré boudičku kočárku zakrýt plenou nebo tenkou dekou, aby mu tam nešel syrový noční vzduch, průvan…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
13.7.13 17:29

Myslis do kolika hodin vecer nebo kolik hodin celkem?
kazdopadne bych rekla, ze to je jedno. pokud tomu pocasi aspon trochu preje, tak muze byt venku klidne cely den v kuse az do noci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
13.7.13 17:33

Třeba do půlnoci ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
13.7.13 17:36

Klekanice ne, ale moje mamka mi tvrdí, že dlouho byt venku nemůže. Ona totiž s náma byla doma v 6 nejdyl. Takze jsem asi hrozná matka, kdyz chci aby byl na vzduchu taky chvilku, kdyz v tech velkych teplech s nim moc chodit nechci, tak aspoň navecer. Ona uz i vyvádí, kdyz ma skytavku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5256
13.7.13 17:38

Novorozence bych nikde do půlnoci netahala, a ani já bych to v šestinedělí nechtěla. Kolem půl roku klidně třeba do 21 h, ale malá má ráda svůj režim, tak ho dodržuji a chodí spát doma každý den cca stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
13.7.13 17:40

@Zzzzzz mě kdysi maminka tvrdila, že malé děti mají po 10.hodině večer zákaz vycházení a proto už musíme od kamarádky fakt jít, abychom to stihli domů :twisted:
Maminku jedním uchem tam, druhým ven ;) Je fakt, že jak zajde sluníčko, tak je ten vzduch venku trošku syrový, ale to jde odfiltrovat zakrytím kočárku a jiný důvod není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
13.7.13 17:40

Myslím, že do kdy chceš, pokud je prcek bezproblémový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13634
13.7.13 17:43

Zařiď se podle svého. záleží na počasí. počítám, že vedrech budete přes den doma a ven prostě vyrazíte třeba v 8. já se třeba snažila, aby měly děti +- stejný režim, takže jsem kolem šesté novorozence koupala a pak už dávala spát. ale mám podzimní děti, v létě bych to klidně udělala tak, že bych vykoupala a pak po chvíli šoupla dítě do kočáru a šla na procházku. zas aby se nenastydlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
13.7.13 17:44
@Zzzzzz píše:
Klekanice ne, ale moje mamka mi tvrdí, že dlouho byt venku nemůže. Ona totiž s náma byla doma v 6 nejdyl. Takze jsem asi hrozná matka, kdyz chci aby byl na vzduchu taky chvilku, kdyz v tech velkych teplech s nim moc chodit nechci, tak aspoň navecer. Ona uz i vyvádí, kdyz ma skytavku :D

tak pokud je hodne teplo a doma mate lip, tak je urcite lepsi jit s nim ven az vecer. pokud je v kocarku spokojeny a vhodne obleceny, tak klidne do noci.

ziju ve spanelsku a ted pres leto male deti vidam venku az vecer, bezne i uplne malicke jsou spici v kocarku i do pulnoci venku. rodice veceri venku na terase a mimco spi vedle. myslim, ze jim vazne nic nachybi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
13.7.13 17:45

Tak do půlnoci ho nebudu nikde tahat, to bych si taky netroufla. Dekuju za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2251
13.7.13 17:45

Užívej si, že s novorozencem můžeš být venku do kolika chceš, jakmile dítko povyroste a zvykne si na nějaký režim, tak i večerní pivo na z ahráídce je problém :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
13.7.13 17:51
@Ali-Ali píše:
tak pokud je hodne teplo a doma mate lip, tak je urcite lepsi jit s nim ven az vecer. pokud je v kocarku spokojeny a vhodne obleceny, tak klidne do noci.ziju ve spanelsku a ted pres leto male deti vidam venku az vecer, bezne i uplne malicke jsou spici v kocarku i do pulnoci venku. rodice veceri venku na terase a mimco spi vedle. myslim, ze jim vazne nic nachybi ;)

přesně, to je taky pravda, v jižních zemích se tohle naprosto neřeší, děti tam jsou venku klidně do 10 i dýl, nevypadají, že by strádaly :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2659
13.7.13 17:52

@Zzzzzz Jak Ti to vyhovuje, prostě podle počasí…novorozenci je ještě úplně fuk, kde spí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
13.7.13 17:54

Jinak výše zmiňovaný režim považuju čím dál tím víc za naprosto pitomý bič, který si na sebe člověk ušije a pak se nehne :zed: Nejlepší je naučit dítě tak, aby uslo kdekoliv a kdykoliv, bez večerních koupelí, bez zatemňování místnosti atd, pak člověk může kam chce.
Já jsem si naučila děti na spaní v posteli, jako když už je mimino grogy, tak odpadne, ale jen na chvíli, doma spí mnohem déle. Někdy nemůže venku zabrat a pak je poněkud protivné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama