Do kolika let jste využívaly / nebo ještě využíváte kočárek ?

21.1.20 11:23

Do kolika let jste využívaly / nebo ještě využíváte kočárek ?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat do kolika let jste využívali kočárky? Nebo třeba jestli využíváte 3+ roky cca ještě? Myslím spíše na větší výlety kde je více pohybu delší procházky atd. Ne pár metrů třeba k vodě nebo tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3099
21.1.20 11:27

Mladsi byl ve sportaku naposledy v 2 a pul letech, byl tehdy po urazu. Pak uz jen odrazedla, koloodrazedla nebo do hor krosna. Starsi byl bez kocaru od roku a pul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22114
21.1.20 11:28

Kočárek max do 3 let. Spíš 2,5. Když se šlo na výlet, tak ho spíš někdo vzal " na koníka". Nechodili jsme s dětmi na x kilometrové túry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 11:29

Syn má 22m, kočárek nepoužil už asi 3m, v pohodě ujde 2-3km (s menšími přestávkami). Čekám s prodejem po létě, ale pochybuju, že se k němu vrátí. Výletíme dost, ale delší trasu jsme zatím neměli kvůli počasí, tak stále váhám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19164
21.1.20 11:29

Do cca dvou a půl (a to mám dítě kňouru a podmírečný, takže velikostně byla tak jako rok a půl staré dítě). Ono to dítě je pak dost chytré na to, aby prostě odmítalo ťapat, když ví, že máš s sebou kočár.
Takže výlety jsme uzpůsobili zdatnosti dítěte a případně jsme ho vzali na chvilku na koně.

Příspěvek upraven 21.01.20 v 11:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
21.1.20 11:30

Kocar jsem dala pryc cca v roce a pul syna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Ahoj. U nás plus minus do dvou let. Holky byly samostatně a nechtěly se „vazat“ :lol:. Mladší ho vzala na milost ještě na 2.5letech na rodinné (poznavaci) dovolene.
Jinak od rodin kolem vím, že tak max do tří let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Machstep
@Michaela65 píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat do kolika let jste využívali kočárky? Nebo třeba jestli využíváte 3+ roky cca ještě? Myslím spíše na větší výlety kde je více pohybu delší procházky atd. Ne pár metrů třeba k vodě nebo tak.

Náš syn byl do 2,5 let.. Ale to bylo jej že jsme třeba šli na dlouhý výlet a věděli jsme že bude spát. Když neberu spaní tak do 2 let.

• Nahlásit
  • Citovat
386
21.1.20 11:33

Ahoj, my jsem chodili hodně na túry a to se syn rád svez ještě ve 3. letech. měli jsme i dobrý kočár.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5071
21.1.20 11:38

@Michaela65 ještě ve třech letech a dvou měsících na celodenní výlety do Zoo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
21.1.20 11:40

Dceri byl rok a pul a uz asi 3 mesice nechce do kocaru - predvede hysterak. Tak ho nebereme a radsi ji do mesta vezmu na ruku (kdyz spechame) a nebo jde sama. Jinak jsem tahla ji a jeste kocar, tak to radsi jen ji :mrgreen: uvidime v lete…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 11:42

2 1/2, potom koloodrazedlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2987
21.1.20 11:44

Do dvou a půl let pak už nikdy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5823
21.1.20 11:48

Do 2,5let kolem 3 let jsem ho jeste pouzivala behem nemoci. Nebo po nemoci, kdy Proste byl unaveny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
610
21.1.20 11:51

Od roka a půl chodí všude pěšky. Naposledy jsme ho měli na dovolené na horách loni na podzim, kdy měl necelých 2,5 roku, když už nemohl, tak si chvilku odpočinul v kočáru a pak zase pokračoval po svých.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama