Do kolika let vydrží emit. fusak zimní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 23.02.11 17:07
Do kolika let vydrží emit. fusak zimní

ahoj, čekám mímo a nevím, jestli kupovat další zimní emitex fusak. Dvojčata ho mají, takže nevím, jestli příští rok budu ještě používat pro dvojky nebo jestli se mi do toho nevlezou a tak mimouš bude dědit.?? dík za rady

Reakce:
market.s.87
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 23.02.11 17:14

no ja nevim jak mas velky deti ale ten muj se tam urcite pristi rok nevejde :-? ani do ty prodlouzeny verze (tam uz bych ho pomalu mohla dat ted)

ditrych
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.11 17:19
market.s.87 píše:
no ja nevim jak mas velky deti ale ten muj se tam urcite pristi rok nevejde :-? ani do ty prodlouzeny verze (tam uz bych ho pomalu mohla dat ted)

Ted jsem si kupovala tu prodlouženou verzi, jak velké děti se vám tam teda vejdou?

ppetra
Echt Kelišová 8043 příspěvků 23.02.11 17:19

já bych hlavně řekla že dvouletý dítko už ho nebude potřebovat. Mates už letos žádnej neměl (v lednu měl dva roky) - v podstatě totiž v kočáru jezdí jen vyjímečně a to spíš v obchoďácích když nemám náladu ho honit mezi regálama :roll: Ale kdybys moc chtěla, můžu vyzkoušet jestli by se tam narval - má cca 95 cm …

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 23.02.11 17:22

kdyz ja se obavam, ze je budu muset do kocaru cpat, protoze chytat dvojky na silnici a ridit kocar s miminem asi moc realny nebude

ppetra
Echt Kelišová 8043 příspěvků 23.02.11 17:24

hele ve dvou letech už půjdou správným směrem :wink: aspoň u nás to tak je, chytala jsem v létě, to zdrhal, teď už chodí spořádaně - resp téměř všude jezdí na motorce :wink: mám ho tam teda zkusit jít narvat?

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 23.02.11 17:33
ppetra píše:
hele ve dvou letech už půjdou správným směrem :wink: aspoň u nás to tak je, chytala jsem v létě, to zdrhal, teď už chodí spořádaně - resp téměř všude jezdí na motorce :wink: mám ho tam teda zkusit jít narvat?

to ne, to ho netrap :lol: dik
mimino se narodi do 14 dnu, tak bude mit fusak pujcenej, pak s nima ven chodit tak mesic nebudu pak uz snad staci deka,, doufam :-(

ppetra
Echt Kelišová 8043 příspěvků 23.02.11 17:40

no jemu by to až tak nevadilo, on je celkem tvárnej :mrgreen: Ještě me teda napadlo, že dvouleťákům klidně můžeš odepnout ten spodní díl a nechat jim to jen jako tunel kolem kolýnek a tak :wink: Stejně budou muset bejt pořádně oblečený i obutý abys je mohla někde vypustit, nevěřím že by vydrželi celou procházku spořádaně jet :wink:

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 23.02.11 17:44

to je pravda, nohy jim cucet muzou :lol:
vetsi exoti nez s trema detma nebudu, tak co

akydo
Závislačka 2593 příspěvků 23.02.11 18:30

No já mám ten zimní a malýmu jsem musela už připnout kvůli pohodlí nožiček i ten nasazovací díl a to mu bude 9. měsíců a není zas nějak extra velký.....takže příští zimu už nám určo nebude.

delice
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 23.02.11 18:37

Já ten emitex combi taky mám, a používám ho doted, malému byli 2 roky v prosinci. Je pravda, že už více chodí než jezdí v kočáru, ale vejde se tam krásně a to je veliký.

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 23.02.11 18:41

Ahoj, já ve fusaku vozila Ondru ještě loňskou zimu, v únoru my loni bylo 21 měsíců a v pohodě, vydal se tam krásně a to si dovolím tvrdit, že to není žádný tintítko :wink:

Betula
Ukecaná baba ;) 1508 příspěvků 23.02.11 18:57

Jáchymovi je 21 měsíců a vejde se v pohodě, má asi 85 cm.

mischni
Kelišová 5100 příspěvků 23.02.11 20:26

Bára bude mít za měsíc dva roky a jelikož v kočáru odpoledne spí, tak je ve fusaku pořád. A vejde se v pohodě, dokonce má ještě kousek nad hlavou( pravda malej) Oblečení nosí vel. 92 - pro představu.
Já jsem to konzultovala se sousedkou, než jsem ho kupovala a ta mi říkala, že její holka v tom spala ještě skoro ve třech letech. 8-o

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 24.02.11 10:38

My ho taky mame uz druhou zimu … klukovi budou 2 roky v kvetnu. Ja ho dokonce nebudu jeste ani prodavat, protoze mozna bych mu ho prist zimu dala na golfky bez toho spodku. Jako chodit s 2,5letym ditetem po Praze za ruku, to bych nedala.
Jinak spodni dil jsem tam mela hned prvni zimu, v kratke verzi byl nadoraz a vypadal na kocarku jak useknutej :lol:
Emitex je prostornej fusak.
Ted bych to neresila - jak pises, nez se dostanete ven, bude snad po zime, a pristi rok uvidis.
I kdyz - vloni jsem fusak vracela na kocar jeste v dubnu zpet, bylo studeny jaro :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >