Do kolika měsíců bylo vaše miminko v hluboké korbě?

59
2.12.19 13:22

Do kolika měsíců bylo vaše miminko v hluboké korbě?

Ahoj maminky. Náš malej má 6 měsíců. Měří 69 cm a hluboká korba kočárku má 79 cm. Samozřejmě je zima takže máme fusak a tím pádem je tam malej už dost na těsno a už mu to moc nevyhovuje. Samozřejmě ještě nesedí a proto je pro mě ještě sportak docela strašák. Do lehu nejde úplně na 100% a navíc tam jsou ještě ty pásy. No nějak si to ještě nedokážu představit. Chtěla bych aby v korbě ještě vydržel, ale zase se mi nelíbí, že by tam musel mít třeba pokrčené nohy. V kolika měsícich jste dali své děťátko do sporťáku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1622
2.12.19 13:27

@Tynulda V 7 mesicich jsem davala do sportaku. V korbe uz nechtela byt a rvala. Kelisova no, nevidela kolem.. :lol: Ale nam jde teda sportak do uplnyho lehu.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11911
2.12.19 13:27

Až začala sedět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13572
2.12.19 13:37

Dávala jsem teď, je mu 6 a pul měsíce. S fusakem ho do korby už nenarvu :roll: pásy mi neva, ty vítám, protože sebou pořád mele, otáčí se, zvedá a za chvíli by z toho vypadnu nebejt pripoutany. Ale jde mi položit a navíc je spokojený, protože líp vidí ven 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2507
2.12.19 13:43

Já už v pátem měsící, už byla zima a nevlezla se do korby. Ale šlo do uplného lehu dát sporták.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
2.12.19 13:47

My az zacal sedet-v 11 mesicich :) take v kocarku nechtel pak uz byt, ale nechtela jsem,,ustoupit,, a trvala na tom, ze ho dame do sportaku, az bude sedet. Snazili jsme se chodit ven na spinkani, popr. misto kocarku brali nositko. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13314
2.12.19 13:51

První ve čtyřech, druhé v pěti měsících. Šli do menšího, lehčího sporťáku, velký kočárek jsem měla problém unést v MHD a ne všude šlo projet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 13:53

Sporťák jsme dávali v 9 měsících, ale měli jsme ho do úplného lehu, to byla právě moje podmínka při koupi kočárku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11063
2.12.19 13:54

@Tynulda do 7 měsíců, kdy začala z korby vylézat, sedět už uměla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
2.12.19 14:00

@Popokatepetla
Jako kočárek téměř v lehu je, ale není to už tak rovné jako korba :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
352

V 5ti mesicich, nechavam v uplnem lehu, nebo treba tak uhel 10%, nepasam zatim.. a mam teda otocenou sedacku na sebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6157

Někdy kolem 7-8 měsíce, měla jsem korytkove sezení na sportaku, pásy přišly vhod když měla potřebu sebou házet a zvedat se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
2.12.19 14:02

@KarolB
My máme také pořádného kelišáka, takže kdyz nespí, tak většinou řve, že nevidí :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
2.12.19 14:11

Až když uměli sedět. Mladší má teď osm měsíců a od víkendu už si často sedá do šikmého sedu, tak tomu ještě chvilku dám a pak už korbu vyměníme za sporťák, už je to taky dost na fest :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
2.12.19 14:22

Přesně jak píší ostatní, až začala sedět, tj. kolem 6.měsíce. v korbě se jí stejně už nelíbilo, protože neviděla ven a sporťák jsme měli do úplného lehu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama