Reklama

Do kolika měsíců jste používaly vajíčko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 2 inzeráty 19.12.17 18:44
Do kolika měsíců jste požívaly vajíčko

Do kolika měsíců jste používaly autosedačku vajícko.
 Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 34 inzerátů 19.12.17 18:47

U starší do roka, mladší šla v půl roce do sedačky 0-18 v protisměru, byla velká, už se nevešla.

nonina
Závislačka 4033 příspěvků 19.12.17 18:48

Nevím už do kolika měsíců, ale já se řídila tím, aby se v něm dcerce cestovalo pohodlně.
Tudíž jsem sledovala, aby nečouhala hlavička a aby nožky neměla v autě moc skrčené při připoutání. Pak je ještě váhové omezení - tuším 13 kg (nebo 9, to už si taky nepamatuji, ale na vajíčku to bude napsáno)
Ta hlavička může vykukovat nahoře jenom tolik po očička dítka.

scentini
Závislačka 3403 příspěvků 19.12.17 18:51

Do roku, to mela 13 kilo a uz to do vajicka neslo.

marfra
Generální žvanilka 23208 příspěvků 26 inzerátů 19.12.17 18:52

Dokud necouhala hlavicka, tj. u obou asi do 10m. To uz i sami sedeli.

marfra
Generální žvanilka 23208 příspěvků 26 inzerátů 19.12.17 18:54
@nonina píše:
Nevím už do kolika měsíců, ale já se řídila tím, aby se v něm dcerce cestovalo pohodlně.
Tudíž jsem sledovala, aby nečouhala hlavička a aby nožky neměla v autě moc skrčené při připoutání. Pak je ještě váhové omezení - tuším 13 kg (nebo 9, to už si taky nepamatuji, ale na vajíčku to bude napsáno)
Ta hlavička může vykukovat nahoře jenom tolik po očička dítka.

To snad ne. 8o Hlavicka nesmi couhat vubec! Kdyby couhala byt jen kousicek, tak uz je to pro mimco nebezpecne. To je celkem i logicke, kdyz si to predstavite pri narazu.

chs.jasmin
Kelišová 7402 příspěvků 19.12.17 18:54

@Lamátko

Ahoj, u nás vždy do roka a k prvním narozeninám autosedačka pro velké :mrgreen: Ale jinak je bezpečná dokud nepřečuhuje hlavička přes horní okraj, ale některé děti nemají rády, jak už nenatáhnou nožičky.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 19.12.17 18:58

Mala je dlouha, v nejakych 8 mesicich ji z toho zacala vylizat hlava, nohy couhaly do dalky :lol: V te dobe uz sedela a lezla, tak sla do sedacky 9-18, ktera jepo smeru jizdy, ale jde trochu sklopit do pololehu.

Uživatel je onlinecitlivaduse
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 19.12.17 18:58

Do roka, to už v něm byl na knop a byl tam značně nespokojený.

nonina
Závislačka 4033 příspěvků 19.12.17 19:05
@marfra píše:
To snad ne. 8o Hlavicka nesmi couhat vubec! Kdyby couhala byt jen kousicek, tak uz je to pro mimco nebezpecne. To je celkem i logicke, kdyz si to predstavite pri narazu.

Pravda, to jsem si popletla se sedačkou posměrnou :oops:, tam to smí být po očička - prostě musí být hlavička podepřená. To byl omyl způsobený opravdu tím, že už to je dávno, co jsme to řešili - myslím vajíčko.
Dítku však bude natolik nepohodlno o dost dříve, že stejně tak dlouho ve vajíčku nebude, naštěstí.

pijavice
Kecalka 244 příspěvků 1 inzerát 19.12.17 19:07

Asi do osmi měsíců, možná sedmi. Kily bych se vubec neřídila, protože syn nemá 13 kilo ani teď ve dvou letech na kolik je konstruované vajíčko co máme.

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1833 příspěvků 19.12.17 19:09

Do roka plus minus u vsech tri deti…

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 2 inzeráty 19.12.17 19:14

Děkuji holky

xjuklickova
Kelišová 5086 příspěvků 1 inzerát 19.12.17 19:18

Jeden do 19mesicu, mela necelych 12kg a druhy do 10mes, vazil pres 12kg.

NikysekR
Extra třída :D 10297 příspěvků 3 inzeráty 19.12.17 19:29

U obou dětí cca do roka ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Kočkovi si zašli na kari a opět řešili s policií parkování

Kolotočářský klan Kočkových vystrojil svému korunnímu princi honosný pohřeb... číst dále >

StarDance afterparty? Po prvním tanci se šlo do baru!

Včerejším večerem odstartovala devátá řada StarDance, kde se nám poprvé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >