Reklama

Do května fit a krásné? Pojďte se podpořit :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SandySa
Povídálka 37 příspěvků 03.03.18 21:24
Do května fit a krásné? Pojďte se podpořit :-)

Ahoj ženy,

už je březen a ve mne sílí touha dát své tělo dokupy, očistit jej, posílit cvičením, pestrou stravou a k tomu zhubnout cca 5 kg. To vše ideálně do května. Chcete se někdo přidat, že bychom se podpořily navzájem? Třeba tím, že si budeme psát, co jsme jedly, zda jsme ten den cvičily, zda jsme dost pily a tak? :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5758 příspěvků 03.03.18 21:27

Přidám se ráda i když s tím jidlem nevím jestli pomohu. Jsem na paleo/primal stravě. A dolů chci cca 5-7kg

SandySa
Povídálka 37 příspěvků 03.03.18 21:28

@lachtanice86 A cvičíš? A jak dlouho paleo stravu dodržuješ a jak se cítíš? Já bych ráda zavedla více raw receptů.

lachtanice86
Kelišová 5758 příspěvků 03.03.18 21:32

@SandySa každý den chodím do práce a z práce pěšky, 3× týdně tabatu a chodím plavat. Paleo držím už cca 4mesice. A cítím se výborně. Ale já začala s whole30 kvůli zdraví a paleo teď udrzuji. Váha ale zatím stojí, jsem po hormonální léčbě

SandySa
Povídálka 37 příspěvků 03.03.18 21:37

@lachtanice86 Tak to je dobrý cvičební výkon, to půjde váha dolů dobře. Já měla od porodu silnou potřebu jíst maso a jsem ho teď tak přejedená, že naopak cítím, že potřebuju maso na nějakou dobu omezit a očistit organismus. Obdivuju cvičení tabaty, to bych asi nyní nedala. Dá se to přežít? :lol:

Uživatel je onlinePapeJ
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 03.03.18 21:48

Se přidám. Potřebovala bych dolů tak 10kg. Zatím stále kojím 19 měsíčního synka. Moc toho nenacvičím, mám problémy s krční páteří, ale chodím po obědě s kočárem, alespoň půl hodinky rychlou chůzí, syn už vesele chrápe. Pak se tedy odpolene courám pomalou chůzí, syn chodí pomalu, nebo tam, kam nechci :mrgreen:, ale to si alespoň popoběhnu za ním. No, běhat mi moc nejde, mám po dvou porodech celkem povolený pánevní dno, takže bych se mohla po… Zatím jsem začala ráno pít půl litru vody s citronem, snažím se omezovat sladký. Jde to těžko, sladký moc miluju, mám na něj strašnou chuť. Snažím se nežrat večer, alespoň ty dvě hodinky před spaním. Teď jsem začala i omezovat porce. Kafe sladím stevií. Až se oteplí, tak doufám, že začnu jezdit na kole.

Lu1234
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 03.03.18 21:49

@SandySa taky bych se rada pridala. Hubnout nepotřebuju, ale zpevnit a najít čas pro sebe jo. Necvičím vůbec a jím naprosto otřesně. A chci to změnit :)

Uživatel je onlinePapeJ
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 03.03.18 21:54
@Lu1234 píše:
@SandySa taky bych se rada pridala. Hubnout nepotřebuju, ale zpevnit a najít čas pro sebe jo. Necvičím vůbec a jím naprosto otřesně. A chci to změnit :)

Jo, zpevnit, to by bylo lepší. Mám dost kil i v prsou a to by přítel prosil nechat :mrgreen:, jenže mám po porodu dost vystouplý břicho. Možná bych ho cvičením stáhla, nevím, ale mám přesně stejnou postavu jako moje máti, ta to bříško má taky. Jenže ona má narozdíl ode mě dlouhý nohy, tak se to nějak vyrovná. Já se obávám, že když začnu hubnout, půjdou první dolů prsa :nevim: Asi začnu šetřit na plastiku :mrgreen:

Ivana 85
Závislačka 2992 příspěvků 03.03.18 22:00

@SandySa ahoj,ja makam uz od ledna.Cil jsem si dala 10kg a chtela bych 15 cm pres bricho(moje nejhorsi partie)Mam zatim dole 8 kg a 10 cm pres to bricho.Jim skoro vse, ale vyplnuju to do kalorickych tabulek a hlidam si pocet kalorii za den. Cvicit jsem zacala az v pulce unora, a to 2× tydne je to cviceni pul hodky aerobick a pul hodky posilovani.Od pristiho tydne pridavam 1× tydne K2 hilking.

Marthi
Kecalka 188 příspěvků 03.03.18 22:02

@PapeJ Ahoj, tak tohle jsem přesně já. Chuť na sladké a nejde to omezit. Taky normálně nestíhám se najíst, mám dvě malé děti, takže čokoláda to jistí. Ale mám v plánu začít chodit běhat. Zůstalo mi břicho po porodu a chci se ho zbavit, musím! Myslíte, že běháním to břicho půjde dolů? Na cvičení jsem líná. Chci shodit tři kila.

pistamonta
Kecalka 385 příspěvků 03.03.18 22:11

Ahoj holky taky jsem si dala předsevzetí a uspech je, na Vánoce 73 kg dnes 63kg, cely unor jsem drzela detox/dietu z knihy macingove kde ma jídelníček a 28 dni i s recepty za ten jeji detox mam po 28dni presne 5kg dole, k tomu me maminka merila na zacatku i na konci a vysledky me potesili
Ruce -6
Prsa -5
Boky -7
Pupek -10
Stehna-7
Jelikož ale jeste nejsem spokojena (hodne jsme pribrala v tehu a zbyl mi jeste ten fald na břiše) pokračuju dál, k tomu jsem delala opravdu minimum 10min cviceni podle youtube :lol: ale ted uz jsem se na to cviceni vrhla vic i na posilovacim stroji takze doufam ze nez prijde teplo budu fit jak bych si prala

Lu1234
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 03.03.18 22:45

@PapeJ moje teda dolu urcite nepujdou, žádný nemám :lol: po kojení mam postavu jak 12 letej kluk. Nějaký ty ženský křivky bych brala. Jestli kvuli tyhle skupině ještě zhubnu, tak uvidíte! :cert: :lol:

Uživatel je onlinePapeJ
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 03.03.18 22:58

Já vím, že málo piju. Jakmile začnu normálně pít, tak to půjde taky trošku dolů. Já vůbec nemám žízeň. TAkže se donutím alespoň ráno ten půl litru vody, pak musím někdy odpoledne taky. Takhle jsem začala, když bylo dceři dva a půl roku a celkem jsem zhubla. No, pak jsem znovu otěhotněla, takže nevím, jestli by váha zase nešla nahoru :nevim:

89Luca
Kecalka 214 příspěvků 03.03.18 23:26

@SandySa Ahoj,taky bych se pridala, taky bych chtelapar kilo dolu, stacilo by mi tak 5-7kg a budu spoojena. Mym nejvetsim problemem ale je-nedostatek casu (malo spanku/odpocinku), nepravidelna strava, malo piju-jestli dam denne 300ml + 3kavy denne-tak je to moc a nejvetsi nepritel STRES. Pro zacatek chci se naucit pit, protoze to je zaklad vseho.Tak hodne zdaru at se nam dilo dari :dance: :potlesk:

lachtanice86
Kelišová 5758 příspěvků 04.03.18 06:26

@SandySa dá se to prezit a vyhovuje mi že mi to zabere jen 20minut. To insanity bylo mnohem horší.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Královské děti na sebe na svatbě strhly všechnu pozornost. Už zase!

Pětiletý princ George na sebe strhl veškerou pozornost na sobotní svatbě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama