Do národního muzea s kočárkem?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4810
13.7.21 15:23

Do národního muzea s kočárkem - lze?

Ahoj, dá se jezdit po expozicích v Národním muzeu v Praze s kočárkem? Nemáte nekdo čerstvou zkušenost? Mám nechodícího kojence. Byla jsem tam pouze před lety se starším, pouze tedy v Nové budově, a zdálo se mi to na kočárek dost prostorné, nicméně nějaké kočárky parkovaly dole u šaten, pokud si vzpomínám :think:

Nebo je to tak, že mě budou nutit kočárek někde nechat a to dítě nosit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1614
13.7.21 15:33

Já se s dovolením připíchnu. Manžel by tam rád zajel, ale s dítětem nevím jak bychom to udělali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1572
13.7.21 15:36

Ano, dá se. Uvádí to na svých stránkách

https://www.nm.cz/…odniho-muzea

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4810
13.7.21 15:50
@demian píše:
Ano, dá se. Uvádí to na svých stránkáchhttps://www.nm.cz/…odniho-muzea

Tak snad to bude platit i v reálu :lol: spis jsem chtěla vědět nějakou zkušenost, zda tomu tak je opravdu a někdo statečný ty výstavy s kočárkem projel, potrebuju se totiž s tím kojencem zabavit na delší dobu nekde v centru a nosit ho nemůžu dlouho :lol:

a zase se mi nechce zaplatit par stovek a jít po chvilce na.rana pryč, když mě tam třeba někdo nebude chtít pustit nebo bude požadovat, abych dítě nosila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19130
13.7.21 15:58
@Semtex píše:
Tak snad to bude platit i v reálu :lol: spis jsem chtěla vědět nějakou zkušenost, zda tomu tak je opravdu a někdo statečný ty výstavy s kočárkem projel, potrebuju se totiž s tím kojencem zabavit na delší dobu nekde v centru a nosit ho nemůžu dlouho :lol:a zase se mi nechce zaplatit par stovek a jít po chvilce na.rana pryč, když mě tam třeba někdo nebude chtít pustit nebo bude požadovat, abych dítě nosila :lol:

Asi bych tam radsi brnkla.
Jo a jsou tam schody, o vytahu nevim.
Jinak dobry napad, po rekonstrukci jsme jeste nebyli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2689
13.7.21 16:02

My jsme byli tedy nějak hned po otevření po rekonstrukci, ale dali nám tam jejich kočárek-golfky, takové ty úplně jednoduché, my měli své, ale museli jsme využít jejich. Možná se to změnilo, nevím. Každopadne v kočárku byla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
738
13.7.21 16:30

Byli jsme tam minulý týden, asi bych návštěvu odložila, expozice s těmi zvířaty, jak si ji pamatuji z dětství, teď není v provozu, viděli jsme jen minerály, olympijské hry a pak je tam zvlášť výstava historie Egypta, na tu se přihlašuje přes internet a bylo plno, takže nic. Byli tam dost neochotni ohledně info, nikdo nám neřekl, ze s kočárem se dá jet bezbarierove z vedlejší modernější budovy, takže manžel ho tahal po schodech, a že jich tam bylo. Pěkný je výhled z kupole, částečně vás tam vyvezou výtahem, ale pak je to ještě pár schodů pěšky bez. Celkově jsme byli trochu zklamání z té komunikace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4810
13.7.21 17:25
@miska09 píše:
My jsme byli tedy nějak hned po otevření po rekonstrukci, ale dali nám tam jejich kočárek-golfky, takové ty úplně jednoduché, my měli své, ale museli jsme využít jejich. Možná se to změnilo, nevím. Každopadne v kočárku byla :lol:

To by mě tedy zajímalo, jestli i za covidu budou putovní kočárky :lol:

Počkej, ale to jako fakt? A proč jste nemohli mít svůj kočárek, to asi neřekli viď? To si i každý invalida musí presednout do jejich vozíku? :P :lol: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4810
13.7.21 17:27
@bibi2233 píše:
Byli jsme tam minulý týden, asi bych návštěvu odložila, expozice s těmi zvířaty, jak si ji pamatuji z dětství, teď není v provozu, viděli jsme jen minerály, olympijské hry a pak je tam zvlášť výstava historie Egypta, na tu se přihlašuje přes internet a bylo plno, takže nic. Byli tam dost neochotni ohledně info, nikdo nám neřekl, ze s kočárem se dá jet bezbarierove z vedlejší modernější budovy, takže manžel ho tahal po schodech, a že jich tam bylo. Pěkný je výhled z kupole, částečně vás tam vyvezou výtahem, ale pak je to ještě pár schodů pěšky bez. Celkově jsme byli trochu zklamání z té komunikace.

Díky, a s tím kočárem jste si normálně jezdili i vevnitř? Malej z toho stejně nic mít nebude, a já budu s nim vyklopena v Praze a budu tam potrebovat půl dne někde vydržet :lol: tak hledám, kam by šlo kdyžtak jít no :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10796
13.7.21 17:42

@Semtex

to už máš lepší zajít k Vltavě, koukne na lodičky, racky. Kolem je spousta parků, jídlo taky v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4810
13.7.21 18:12
@DanielaD píše:
@Semtexto už máš lepší zajít k Vltavě, koukne na lodičky, racky. Kolem je spousta parků, jídlo taky v pohodě

Jojo, procházku taky dáme, ale rada bych prave měla i něco vevnitř v záloze, ať už z důvodu přílišného slunce, které já nesnáším, nebo i deště, mají byt bouřky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10796
13.7.21 18:19

@Semtex
a co Motýlí dům na Příkopě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2689
13.7.21 19:18
@Semtex píše:
To by mě tedy zajímalo, jestli i za covidu budou putovní kočárky :lol:Počkej, ale to jako fakt? A proč jste nemohli mít svůj kočárek, to asi neřekli viď? To si i každý invalida musí presednout do jejich vozíku? :P :lol: 8o
:mrgreen: :mrgreen: Já myslím, že to tam měli kvůli šířky toho kočárku, že většinou máme všichni trochu lepší kočárky a golfky než takové ty do letadla a jsou tedy i širší :nevim: ale bylo tam tenkrát šíleně lidí, pustili nás s malou přednostně, tak jsem vzala jejich kočár bez otázek :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2351
13.7.21 19:59

Nevím jak moc trváš na konkrétní lokalitě, ale pokud chceš něco krytého pro případ deště, doporučuju zemědělské muzeum na Letné, je velice baby friendly a kočárek tam můžeš mít určitě. Všechno bezbarierove a tak. Kojenec si asi expozici neuzije, ale je to tam super, mě se tam líbilo i jako dospělé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4810
13.7.21 20:46
@Platanka píše:
Nevím jak moc trváš na konkrétní lokalitě, ale pokud chceš něco krytého pro případ deště, doporučuju zemědělské muzeum na Letné, je velice baby friendly a kočárek tam můžeš mít určitě. Všechno bezbarierove a tak. Kojenec si asi expozici neuzije, ale je to tam super, mě se tam líbilo i jako dospělé.

Díky za tip, to je pro nas už trochu stranou, ale určitě někdy zajedem, to zní dobre. Budu vyhozena ráno na hlavaku z auta, a pak tam budu zase budu muset dorazit zpátky odpoledne no :lol: já ani nehledam expozici pro kojence, ten si “užije” všecko asi tak nastejno, ale něco, kde bych se kdyžtak mohla tak trochu “ubytovat”, kdyby začalo pršet :mrgreen: :mrgreen: :P hlavak nepočítám, chtěla jsem něco slušnějšiho :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat