Do školky raději noční košilka či pyžámko?

4240
10.6.15 11:25

Do školky raději noční košilka či pyžámko?

Dáváte do školky spíš košilku či pyžámko holčičkám? Mám syna a tam to bylo jasné, ale teď jde do školky holčička a co lépe… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14755
10.6.15 11:29

@Osmanka, tak dcerka do teď nosila jen pyžámka, ale tak poslední měsíc chce jen košilky. Jednu jsme měli, šli jsme kupovat další. Takže nyní nosí do školky noční košilky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15089
10.6.15 11:30

Co si dcera vybrala, to si vzala - je to úplně fuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4240
10.6.15 11:31

@BohunkaP
No právě, co tak raději holčičky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
10.6.15 11:33
@Osmanka píše:
Dáváte do školky spíš košilku či pyžámko holčičkám? Mám syna a tam to bylo jasné, ale teď jde do školky holčička a co lépe… :-)

pyzamka ma mala :kytka: ale nejaky holky mají i ty kosilky takze no je to asi o vskusu a pohodli každého prcka :kytka: mala kosilky nechce ani doma ma pyzamka s dl kalhotama a rukaem a s kr kalhotama a kr rukaven no ;)

• Citovat
  • Upravit
15089
10.6.15 11:34

@Osmanka, to bylo fakt různé - podle nálady :D. Doma má, resp. měla jak pyžamka, tak košilky… v pondělí ráno si vždycky vybrala, co si zrovna ten týden chce vzít do školky, nijak jsem do toho nezasahovala. Někdy sáhla po pyžamku, jindy po košilce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14755
10.6.15 12:07

@Osmanka, když ve školce všechny děti /holčičky měli pyžámka, tak to dcerku ani nenapadlo požadovat. A to loňské léto na spaní právě tu jednu měla. Ale s přibývajícím teplem asi holčičky začaly nosit noční košilky, tak je dcerka chce taky. Takže jsme pořídili taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47209
10.6.15 13:27

V zimě měly pyžamo, teď je už horko na celé pyžamo tak mají jen tričko/košílku a kalhotky na spaní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10365
10.6.15 21:28

Košilku celoročně. U nás ve školce chtějí na spací úbor našít poutko. Abych našívala poutka na všechno, aby si dcera mohla vybrat, to by mě švihlo. Má poutko našité na košilku s dl.ruk a košilku s kr. rukávem a střídáme je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10975
10.6.15 21:33

Dcera jednoznačně košile. V zimě dlouhý rukáv, v létě krátký. Mě i u kluků vadí, že se paří v boxerkách a na tom kalhotách od pyžam :nevim: Tak jsem ráda, že aspoň u holek to jde vyřešit tou košilí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama