Do spodního prádla na vstupní prohlídce u praktického lékaře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 18:37
Do spodního prádla na vstupní prohlídce u praktického lékaře?

Dobrý podvečer.
Prosím, popište mi, jak probíhá vstupní prohlídka u praktického lékaře. Jedna mě teď čeká a jsem z ní značně nervózní. Musí se tam člověk svlékat do spodního prádla?
Přibrala jsem a celkem se toho děsím. Nemusíte mi psát, že jde o profesionála, lékaře, že je zvyklý, že si za to můžu sama apod. To vše vím, ale jsem bohužel nyní zakomplexovaná a mám ráda, když vím, co mě čeká. A ráda bych se „psychicky připravila“ i na toto.
Taky vím, že to bude u každého lékaře jinak, ale aspoň si to nějak zprůměruju.
Děkuji a prosím o anonym.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Prof. Farnsworth
Závislačka 4686 příspěvků 11.07.18 18:40

Předpokládám, že myslíš vstupní nebo preventivní pracovní prohlídku. Byl jsem tam nedávno a byl jsem oblečený - měřil se tlak, četlo na dálku, maximálně se prohmatalo břicho.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 11.07.18 18:41

Ano, svlekam se do spodarku u kazdy preventivky u praktickyho doktora. Neresim to, nechce to po mne proto, aby se kouknul, ale proto, aby zkontroloval, zda je vse ok. Chapu, ze mas komplex, ale fakt to neres. Dela to pro tebe. A jestli te to uklidni - od mnoha mych znamych jsem slysela, ze preventivka probiha tak, ze doktor poslechne a adios, maximalne krevni testy. Nekteri se pry vubec svlekat nemuseji.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 18:42

Jde o vstupní prohlídku k lékaři, přecházím k němu kvůli stěhování od jiného. Zakladatelka.

Prof. Farnsworth
Závislačka 4686 příspěvků 11.07.18 18:44
@Azeretereza píše:
Ano, svlekam se do spodarku u kazdy preventivky u praktickyho doktora. Neresim to, nechce to po mne proto, aby se kouknul, ale proto, aby zkontroloval, zda je vse ok. Chapu, ze mas komplex, ale fakt to neres. Dela to pro tebe. A jestli te to uklidni - od mnoha mych znamych jsem slysela, ze preventivka probiha tak, ze doktor poslechne a adios, maximalne krevni testy. Nekteri se pry vubec svlekat nemuseji.

Myslím, že zakladatelka se ptá na pracovní prohlídku, kam posílá zaměstnavatel (ne k lékaři zakladatelky ale k lékaři kterého má nasmlouvaného zaměstnavatel). Je to tak?

Prof. Farnsworth
Závislačka 4686 příspěvků 11.07.18 18:44
@Anonymní píše:
Jde o vstupní prohlídku k lékaři, přecházím k němu kvůli stěhování od jiného. Zakladatelka.

Aha, tak to je něco jiného… Tady bude asi záležet na konkrétním lékaři.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28924 příspěvků 11.07.18 18:45

a jak Tě má asi vyšetřit, přes oděv?Jak vypadáš to neřeší, jsi pro něj kus a číslo sazebníku.Pokud máš ze sebe špatný pocit, tak s tím něco dělej.

Russet
Extra třída :D 11571 příspěvků 11.07.18 18:46
@Anonymní píše:
Dobrý podvečer.
Prosím, popište mi, jak probíhá vstupní prohlídka u praktického lékaře. Jedna mě teď čeká a jsem z ní značně nervózní. Musí se tam člověk svlékat do spodního prádla?
Přibrala jsem a celkem se toho děsím. Nemusíte mi psát, že jde o profesionála, lékaře, že je zvyklý, že si za to můžu sama apod. To vše vím, ale jsem bohužel nyní zakomplexovaná a mám ráda, když vím, co mě čeká. A ráda bych se „psychicky připravila“ i na toto.
Taky vím, že to bude u každého lékaře jinak, ale aspoň si to nějak zprůměruju.
Děkuji a prosím o anonym.

Naposledy jsem musela do prádla loni na vstupní po rodičáku. Vyhrkla na mě, ať jdu do spodního prádla, že jsem se nestačila ani stydět. Jinak u své praktické jsem taky ukazovala podprsenku, neboť mi dělala EKG. Od porodu mi je to tak nějak víc fuk. Když mám na sobé aspoň spoďáry, pískám si 8)

Dominikniknika
Stálice 54 příspěvků 11.07.18 18:46

A on je nějaký mladý hezoun co by mohl mít zájem? Chceš ho dostat do rozpaků aby si minimálně večer se vzpomínkou na tebe hrál s ocáskem? :mrgreen: Buď v klidu a mysli si svoje. Jsme lidi a každý nějak vypadá a nikdy nevíš komu se zrovna co líbí. Třeba nemá rád modelkové typy. Kdo ví? Byla bych v klidu, vem si pěkné prádlo a hotovo 20

Russet
Extra třída :D 11571 příspěvků 11.07.18 18:48
@Prof. Farnsworth píše:
Předpokládám, že myslíš vstupní nebo preventivní pracovní prohlídku. Byl jsem tam nedávno a byl jsem oblečený - měřil se tlak, četlo na dálku, maximálně se prohmatalo břicho.

Tak to jsi asi jen kancelářskej. Mě proklepla jak na pilota :P

Prof. Farnsworth
Závislačka 4686 příspěvků 11.07.18 18:50
@Russet píše:
Tak to jsi asi jen kancelářskej. Mě proklepla jak na pilota :P

Spíš byla lékařka nějaká stydlivá :mrgreen: Ne, máš pravdu, jsem kancelářskej. Jediný co mi hrozí je vysokej tlak z kafe :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 18:51

Bývala obvodní mi na preventivní i prohmatávala prsa a dbala na pravidelné prohlídky co 2 roky - takže jsem už byla skoro nahá ;-) .
Nynější obvodní (10 let) říká, že u mne je preventivní prohlídka zbytečná, jelikož mne hlídají jinde (1× za rok komplet odběry). Je fakt ten, že už k němu chodím 1× za 3 měsíce kvůli tlaku, takže když něco potřebuji, řeším průběžně.
Nicméně jsem zažila i preventivní či vstupní pracovní prohlídku pomalu bez toho, že by se na mě lékař podíval. Oči skoro nezvedl, bez měření napsal tlak 120/80 a bylo hotovo.

alun-ka
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 11.07.18 18:52

Zažila jsem vstupní prohlídky v prádle( nebo do půl těla a u kalhot jenom vyhrnout nohavice kvůli možným křečákům),ale i ,že mi dali ,,štempl" a šla jsem. Jak .který lékař,ale měl by člověk být rád,když ho prohlédnou.

Prof. Farnsworth
Závislačka 4686 příspěvků 11.07.18 18:54

Nejlepší je, když vám doktor řekne, že byste měli cvičit a přitom váží třikrát tolik co vy. :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 11571 příspěvků 11.07.18 18:57
@Prof. Farnsworth píše:
Nejlepší je, když vám doktor řekne, že byste měli cvičit a přitom váží třikrát tolik co vy. :mrgreen:

No, já mam všechny doktory podezřele hubený. Nejvíc nerada se vážim u sestřičky na gyndě. Je jako proutek :P A závodní je jak sušinka, snad tam letos nebude…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >