Do všech kope - jak to odnaučit?

17.5.16 21:56

do vsech kope, jak to odnaucit

Ahoj, moje dcerka, ktera ma dva roky a tri mesice kope do me, manzela a babicky. Delaly to vase deti take? Jak ji to mam odnaucit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9357
17.5.16 22:11

Zadržet nožičku a důrazně říct ne a opakovat, dokud to jednou nepochopí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3431
17.5.16 22:14
@mama.tata.mimi píše:
Ahoj, moje dcerka, ktera ma dva roky a tri mesice kope do me, manzela a babicky. Delaly to vase deti take? Jak ji to mam odnaucit?

Syn to nedělá a nedělal, ale zase dělá jiný věci. :)) Vysvětlila, pokud by to nepomohlo, tak bych ji přes tu nohu plácla a odvedla na hambu s tím, že až bude hodná, má přijít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.16 22:14

@AnastazieB tak to delam, ale porad to nepomaha. Kdy to tak pochopi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9357
17.5.16 22:20

@mama.tata.mimi třeba půl roku, rok. Prostě jí dát najevo, že se to nedělá a dělat nebude. Nevěnovat jí u toho žádnou zvýšenou pozornost, naopak ukázat, že pokud bude kopat, tak si s ní nebudete „hrát“. A dál to nerozebírat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9286
17.5.16 22:21

@mama.tata.mimi dělala asi tak ve 15 měsících, vždy jsem jí chytla a říkala ne. Pochopila to cca po 14dnech :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10365
17.5.16 22:46

Bezne nedelaly, lec zkusily, jednou dvakrat. Pochopily, ze nez dostat na pr.del, lepsi je nekopat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.16 22:47

Dcera (16m) do nas nekope, ale fackuje. Doufam, ze toto obdobi zmizi co nejdriv.. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
18.5.16 00:20

Nezastávám to co napíšu, jen jsem si teď na to vzpomněla jak to čtu. Já a moje sestřenka jsme už dospělé. Máme mladšího, pěkně rozmazleného bratrance. Nám bylo se sestřenkou asi 16-18 let a bratranec byl prcek. Pořád všem ubližoval. Štípal, fackoval a nejraději kousal (což dost bolelo). Několikrát někoho z nás kousnul až do krve a teta vůbec nereagovala (jejo matka). Když jsme byli se sestřenkou na návštěvě tak nám šla tetka uvařit čaj a malej sestřenku kousnul. Ta mu to oplatila a kousla ho taky. Byl v šoku. Nikdy to nezažil. Začal natahovat načež mu sestřenka plácla minifacku a řekla mu ať se opováží žalovat. No a od té doby nekousal a neubližoval :D Rozhodně nezastávám fyzické tresty a na dítě bych ruku nevztahla, jen jsem si teď na to vzpomněla :D Děti miluju, ale tohle je opravdu hajzlík a sestřenka se s ničím nepárala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama