Do zásobníku na mleté kafe jsem nasypala zrnka kávy

1194
9.2.16 20:02

do zásobníku na mleté kafe jsem nasypala zrnka kávy

Hezký večer přeju, prosím mám dotaz včera jsme koupili za 17 tisíc nový kávovar Philco včera fungoval OK, jenže já deb. l dnes přisla z práce a zrnka kávy jsem bezmyšlenkovitě nasypala do zásobníku na mletou kávu…Ted nevím jakto vybrat, protože kávoovar nejede :( Máte nekdotakovou blbou zkušenost, SNAD SE STÍM NEBUDE MUSET DO SEVISU

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1171
9.2.16 20:26

Vysát vysavačem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
9.2.16 20:29

Taky se mi to jednou stalo, nezbylo mi nic jiného než kávovar prostě opatrně otočit a zrnka se snažit nějak „vytřást“ :).. Pomohlo to, kávovar jede.. Pak uz jenom rozebrat nebo ten servis… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9755
9.2.16 20:35

Nevim jak u vaseho kavovaru, mx mame jinou znacku, ale z boku se oteviraji dvirka. Jsou tam dva sroubky co drzi strojek ktery posouva pozity logr do nadoby co se potom vysypava. Strojek vytahnout a zbytek kavy by se mel vysypat-vypadnout. Aspin u nadeho kavovaru by to tak bylo.
Sice jsem tam nikdy nenasypala zrnja, ale syn tam hodil.kus chleba a ucpal to. Takto jsme to vycistili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1194
10.2.16 16:57

Tak kafe jede :D vybrala jsem opatrně vše malou lžičkou a aby byla dlouha tak jsem jí izolepou připevnila na vařechu :lol: díky za radu s vysavačem taky mě to napadlo ještě než ta lžička přišla na řadu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama