Doba ovulace a sex s kondomem

Anonymní
26.4.21 10:27

Doba ovulace a sex s kondomem

Ahoj holky,

včera jsem měla sex s přítelem chráněný, po celou dobu měl kondom nasazený, vyvrcholení proběhlo též do kondomu, i přes to mám strach z těhotenství. Podle aplikace v telefonu jsem zrovna měla ovulaci, ale nemusí tomu tak být.
K věci…v době vyvrcholení jsem seděla na příteli (na koníčka), on do mě dloubl ať slezu, že už je, jenom nevím, zda nevyvrvhodil do mě nebo až v moment, kdy jsem z něj slezla. Jsem úplně na nervy. Na miminko jsme moc mladí, je nám 20. MS mám většinou v rozmezí 25-27 dní. Proto mám strach, přítel tvrdí, že vše bylo v pořádku, i tak jsem si nejistá, bojím se😏 prostě se bojim, zda ejakulát nevytekl podél stěn kondomu nebo se nějak neshrnul, bohužel jsem na to neviděla

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
196
26.4.21 10:32

Pokud kondom nebyl prasklý, tak bych byla v klidu. Apce bych ohledně ovulace teda na 100%neverila, pokud to nemáš potvrzené i jinak. A pokud se bojíš i když používáte kondom, tak si zarid ještě další formu antikoncepce nebo nesouloz, když na to nemáš nervy :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8344
26.4.21 10:34

Pokud kondom nepraskl tak je ochrana spolehlivá. Pokud mu nevěříš tak si porid ještě nějakou další formu antikoncepce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63701
26.4.21 10:37

Pokud je kondom ok, tak v klidu. Jinak sorry, ale doporučuji buď nesoulozit, nebo metoda pásek ksandy. Evidentně nejsi na sex zralá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16734
26.4.21 10:38

Jak píšou holky, apka v telefonu spolehlivá není (o to spíš, jestli mimo vypočtené plodné dny souložíte bez ochrany!) a pokud se tak děsně bojíš, zařiď si další antikoncepci nebo neprovozuj sex. Mimochodem věta „dloubl do mě, že už je hotovej, ať slezu“ je teda ukázkou parádní vztahové komunikace :mrgreen: :zed: To už by se mi tam příště lézt ani nechtělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
26.4.21 10:38

Žádný streees. Kondom je spolehlivý na 97% když ho používáš, jak se má.
Ty 3% = prasklý kondom.
Nejlepší je vždy po sexu kondom zkontrolovat. Rozhodně sperma neproteče někde bokem a když Jo, tak pokud bylo už po sexu, je malá pravděpodobnost, že by se dostalo do tebe.
To by si po přítelovi musela ještě nějakou dobu skákat :lol:
Pokud chceš mít ale jistotu, kup si pilulku po. Jen nemusí pomoci a muže ti rozházet cyklus, což tě vyděsí ještě víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 10:43
@Markéta188 píše: Žádný streees. Kondom je spolehlivý na 97% když ho používáš, jak se má.
Ty 3% = prasklý kondom.
Nejlepší je vždy po sexu kondom zkontrolovat. Rozhodně sperma neproteče někde bokem a když Jo, tak pokud bylo už po sexu, je malá pravděpodobnost, že by se dostalo do tebe.
To by si po přítelovi musela ještě nějakou dobu skákat :lol:
Pokud chceš mít ale jistotu, kup si pilulku po. Jen nemusí pomoci a muže ti rozházet cyklus, což tě vyděsí ještě víc.

Já se hrozně omlouvám za moje vyjádření, ale neumím popisovat situace, zrovna ty, co se sexu týkají. Pilulku PO jsem zvažovala, ale bojím se toho, co to dělá za bordel v těle, jak píšete, byla bych vyděšená ještě víc.
Jinak kondom prasklý nebyl, spíš jsme s přítelem používali po celou dobu kondom + přerušení (vyndat ještě před vyvrcholením), ale teď to dle mého neuhlídal, proto se bojím. A když jsem slezla, penis byl napůl ochablý 😏snad to bude v pořádku, do MS mám cca 2 týdny, což teď budou jako 2 roky

• Citovat
  • Nahlásit
983
26.4.21 10:50
@Anonymní píše:
Já se hrozně omlouvám za moje vyjádření, ale neumím popisovat situace, zrovna ty, co se sexu týkají. Pilulku PO jsem zvažovala, ale bojím se toho, co to dělá za bordel v těle, jak píšete, byla bych vyděšená ještě víc.
Jinak kondom prasklý nebyl, spíš jsme s přítelem používali po celou dobu kondom + přerušení (vyndat ještě před vyvrcholením), ale teď to dle mého neuhlídal, proto se bojím. A když jsem slezla, penis byl napůl ochablý 😏snad to bude v pořádku, do MS mám cca 2 týdny, což teď budou jako 2 roky

Já bych to nechala být a nelámala si s tím hlavu. On ten kondom je vyrobený na sex, kdy s nim vyvrcholí muž dovnitř. Takže pokud kondom nebyl prasklý, je minimální šance k otěhotnění.
Pokud nechceš být stále ve stresu, zvážila bych jinou ochranu :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
26.4.21 17:29

Jestliže byl přítel oblečený celou dobu, co jste byli spolu a kondom se neroztrhl ani neshrnul, tak se do Tebe nemohlo nic dostat, i když to přítel do punčošky stříkl. Otěhotnět tedy nemůžeš. V tomto případě by „pilulka po“ mohla způsobit posunutí menstruace nebo jiné vedlejší účinky a měla bys potom ještě větší psychické potíže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 20:16
@Lemrucha píše:
Jestliže byl přítel oblečený celou dobu, co jste byli spolu a kondom se neroztrhl ani neshrnul, tak se do Tebe nemohlo nic dostat, i když to přítel do punčošky stříkl. Otěhotnět tedy nemůžeš. V tomto případě by „pilulka po“ mohla způsobit posunutí menstruace nebo jiné vedlejší účinky a měla bys potom ještě větší psychické potíže.

Ano, ochranu jsme měli po celou dobu styku, po vyvrcholení jsem ihned slezla. Ale spíše jsem se vylekala mého výtoku po sexu, což doufám, že byl můj sekret + lubrikant z kondomu :roll: já si právě chtěla dojet pro pilulku PO, ale pak jsem si říkala, že bych si ji možná vzala i zbytečně a rozhodila bych si MS, což opravdu nechci a vím, že by mě to hrozně stresovalo

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat