Doba v porodnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kikush95
Povídálka 11 příspěvků 23.03.18 18:18
Doba v porodnici

Ahoj holky.
Jsem po císaři a dneska mě měli propouštět.
Chtela jsem vědět jestli mě pustí domů když mimčo nepřibírá.
Dneska mi to řekli a už mě nebaví být v nemocnici…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 13016 příspěvků 1 inzerát 23.03.18 18:21

Asi ne musí přibírat :think:

Lekninka91
Extra třída :D 10382 příspěvků 23.03.18 18:21

Nás by nepustili, když malej nepřibíral :nevim:

Tamtama
Extra třída :D 11792 příspěvků 23.03.18 18:23

Nikdo tě tam nemůže držet násilím

Kikush95
Povídálka 11 příspěvků 23.03.18 18:27
Doba v porodnici

Po porodu mám už 4 den. Zítra 5. Tak mě to zneklidnuje.. byla jsem hospitalizována v sobotu. :lol:

petrunka159
Povídálka 18 příspěvků 23.03.18 18:27

Podepiš reverz a běž :-)

Alyss1
Závislačka 2823 příspěvků 5 inzerátů 23.03.18 18:27

Myslim ze pribrat nemusi. Nicmene zalezi na tom, proc nepribira. Kojis? Pije?!? Ma zloutenku? Kolik vazi?!? Atd atd.

lafelay
Stálice 70 příspěvků 23.03.18 18:29

Mne v porodnici rekli, ze pokud mala nepribere, nepusti me. Mely jsme to na hranici.

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 23.03.18 18:41

Nás by nepustili, už tak jsme odcházeli s hraniční váhou.

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 23.03.18 18:46

Přibírat miminko musí, apoň v Krči to tak měli. Nemuselo nějak závratně, ale přibrat prostě muselo. Vzpomínám, jak to vypadalo, že nás domů nepustí, normálně jsem se tam rozbrečela :lol: Noční totiž sloužila mega protivná sestra, která si na nás chladila žáhu a všechny jsme z ní byly na nervy. Představa, že s ní musím být ještě přes víkend, mě úplně rozložila. Naštěstí se v našem případě ukázalo, že domů můžeme - byla jsem po císaři a moje doktorka mě pustila (vůbec jsem nevypadala, že bych byla po císaři, nic mě nebolelo, tak co bych tam zabírala místo) a s tím nepočítala dětská, takže nevystavila propouštěcí papíry a při vizitě mi řekla, že mi je dá až v pondělí. No a první dítě mi ho museli dokonce dokrmovat cizím mateřským mlékem, dcera byla maličká, narodila se dřív a bylo to všechno na hraně, ještě dost gramů shodila, ale pak se naštěstí rozjelo mlíko a my mohli domů. Jen k dětské jsme pak chodili pomalu co tři dny na kontrolu.
Tak přeju pevný nervy a hlavně ať jste v pořádku :kytka:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 23.03.18 18:55

@Kikush95 jak kde, jak proč.. mi malej přibral tuším 3 g :D a pouštěli nás. Ovšem hlavně proto, že druhý den jsme se museli hlásit na specializovaném pracovišti 100 km daleko :lol:

ka2ka
Extra třída :D 13016 příspěvků 1 inzerát 23.03.18 19:00

@martina.se 3g pěkný no u nás pro změnu místo aby zvážili syna zvážili jiné dítě a šlo se domů :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 23.03.18 19:05
@ka2ka píše:
@martina.se 3g pěkný no u nás pro změnu místo aby zvážili syna zvážili jiné dítě a šlo se domů :mrgreen:
:lol: :mrgreen: tak ještě, že to jiný dítě nemělo míň 8o u nás byl kluk v tu dobu největší dítě, spadnul sice skoro o 300 g, ale i tak měl jediný přes 4 kg, tam by to neklaplo :think:

ka2ka
Extra třída :D 13016 příspěvků 1 inzerát 23.03.18 19:09

@martina.se tak sestra koukla do karty a podle karty přibralo, už jí nedošlo že má špatnou kartu a dítě :mrgreen:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63400 příspěvků 3 inzeráty 23.03.18 19:10

@ka2ka A kdo by ji na to upozorňoval že jo ;-)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Další útok Tomáše Řepky na Vlaďku Erbovou. Proč se nesmí vídat se synem?

Ve své aktuální knížce Tomáš Řepka neřeší jen údajné nevěry své druhé ženy... číst dále >

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >