Dobití energie při kojení (káva, zelený čaj)?

Anonymní
5.3.20 06:02

Dobití energie při kojení

Ahoj, prosím poradíte mi čím dobít energii při kojení? Jak moc můžu kávu? Případně maté, zelený čaj, něco jiného? Mám doma 2 marody, z toho jeden je půlroční kojené mimi. V noci se budí na střídačku a tak jsem už 3. noc nezamhouřila oko a začínám být neschopná postarat se o ně. Potřebovala bych je vzít k doktorce, ale je to dost daleko. Sama jsem taky nemocná, ale naštěstí nemám moc vysoké horečky. Potřebuju přečkat do soboty večera, kdy dorazí manžel a slíbil, že se pak budeme střídat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5855
5.3.20 06:27

2 šálky denně nejsou nic, jinak hodně větrat, čerstvý vzduch je super a když to jde lehnout a nic nedělat, klidně čumět do stropu. Jinak jestli jsi přesvědčená, že děti potřebují lékaře, jde pediatričce zavolat, měla by za Vámi zajet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6054
5.3.20 06:48

Jez cokoliv s hroznovym cukrem. Lipo, Pez..nakopne Te to. Nikdo vas neni schopnej odvezt? Si vem taxika, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3435
5.3.20 07:14

Já si dávám cokoliv s kofeinem ráno anebo dopoledne, do večera to vyprcha a dítě v noci normálně spí. J8nak prostě cokoliv sladkého, cukr, cukr a cukr, to je sice krátkodobý, ale akutně to pomůže. No a doktora bych zařídila, taxík, babičky,… nebo někteří doktoři i dochází domu. Je před tebou víkend, v sobotu s nimi manžel těžko někam půjde a zrovna u půlročního mimina bych rozjetí něčeho moc neriskovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15184
5.3.20 07:28

Dala bych si kafe, colu, hroznovy cukr, chladnější sprchu, prisun čerstvého vzduchu, trochu se protahnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3041
5.3.20 08:03

Ja kdyz nemuzu, dam na koberec pred televizi periny, polstare, pustim pohadku. Mimino se mi daleko neodkuli, starsi neroztahaji cely barak, obcas nakojim a obcas usnu. Cokolada taky neni spatna. A kdyz nejsem nemocna, jen unavena, tak cviceni. Staci chvilka, napit se, vyvetrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12264
5.3.20 11:31

Mě když je hodně zle, tak prostě pustím dětem pohádky a ležim. Pokud to tak můžeš udělat, dej jim na stůl občerstvení, pití, pust několik pohádek za sebou a lehni si s mimčem až půjde spát.
Jinak přísun vitamínů, C, magnesium..to by ti mohlo dodat energii, taky čokoláda, hroznový cukr a čerstvý vzduch.
Drž se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama