Dobrá autoškola - Praha 10 a okolí

3704
15.3.16 07:12

Dobrá autoškola - Praha 10 a okolí

Ahoj holky, ráda bych od vás tip na dobrou autoškolu na Praze 10 nebo bližším okolí. Vaše poznatky, co se vám líbilo a nelíbilo :) prostě nějaké doporučení. Vybírám a tak nějak se rozhoduji, jednu jsme vybrali, ale je to docela z ruky.

Když už to zaplatíme, tak nechci nějakýho nerudnýho dědka, co se víc bude věnovat svým věcem, než tomu aby učil řídit :palec:

Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5458
15.3.16 07:50

@Callipo90 Jednoznačně doporučuji autoškolu King na Hájích. Byla to má 3. autoškola (na 3.skupinu ŘP) a nejlepší, jakou jsem kdy poznala. Nikdo na mě neřval, žádný strach, žádný stres. Instruktoři jsou pohodáři, všechno v klidu vysvětlí, všechno naučí, na 100% se věnují praxi, ale i teorii. Po předchozích zkušenostech už bych jinou autoškolu nehledala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
15.3.16 08:44

Taky doporučuju King na Hájích. A rozhodně bych se vyhnula Autoškole Horazný - velmi špatná zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
15.3.16 08:58

@Callipo90 taky doporucuju King, byla jsem tam moc spokojena. jak na jizdach, tak na teorii, vsechno vysvetlili i pro blbce :D na jizdy jsem mela pana Soucka, domluvit se na terminu nebyl problem, ke konci uz byl tvrdsi (nijak extremne), ale bylo to treba, pac jsem delala ty same chyby a zaverecky se blizily. dokonce s nim byla i sranda :mrgreen: oproti autoskole v Brne fakt bezva :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5458
15.3.16 09:08

Je super, jak jsme se tady krásně sešly :lol:. Očividně opravdu skvělá autoškola :palec:.
Když už jsme u těch autoškol, kterým bych se vyhýbala obloukem, tak jednoznačně autoškola Lukeš na Lhotce. Nevím, jaké má pan Lukeš ostatní instruktory, ale já jezdila přímo s ním a už nikdy více. Byl to cholerický magor, neustále na mě řval, já byla vystresovaná vždycky už 3 dny před jízdou a nakonec se mě snažil shodit u zkoušky. Jeho smůla byla ta, že jsem jezdit uměla, ale udělal ze mě blbce. Nevím, jestli se tak chová vždycky, nebo mu jen vadilo, že si ženská dělá papíry na náklaďák. Každopádně dodnes, když ho potkám, tak se začnu třást - asi nějaké psycho následky :zed:
(Jinak tedy má autoškolu pod stejným názvem i jeho bratr, ten by snad prý měl být lepší - abych neházela všechny Lukeše do jednoho pytle)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama