Reklama

Dobrá bramborová kaše místo té z Lidlu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elenloth
Závislačka 3812 příspěvků 6 inzerátů 13.01.18 14:18
Dobrá brkaše místo té z Lidlu

Nevíte o nějaké dobré bramborové kaši z prášku? Kupovala jsem tu z Lidlu, byla opravdu chutná (na instantní kaši), ale už ji nemají v nabídce :cert:
Nechce se mi podstupovat metodu pokus omyl, tak se ptám tady, jestli nevíte, která kaše na trhu je té z Lidlu podobná, nebo samozřejmě i lepší.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5776 příspěvků 13.01.18 14:20

@Elenloth No poradím..brambory, mléko, trochu másla a pažitka :)

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 13.01.18 14:21

Zatím nejlepší, co jsem měla, je z Penny. Jsou to čisté bramborové vločky a vychází z toho velmi dobrá kaše.

Uživatel je onlineandelka83
Neúnavná pisatelka 19600 příspěvků 13.01.18 14:26

Výborná je tato

Elenloth
Závislačka 3812 příspěvků 6 inzerátů 13.01.18 14:26

@P4ja :roll: Tolik k porozumění psanému textu. :jazyk:
@kotyk Dík, naše Penny je sice příšerný obchod, ale zkusím risknout návštěvu a i kaši. 8)

P4ja
Kelišová 5776 příspěvků 13.01.18 14:28

@Elenloth Ne fakt uvařit normální jsi nezkoušela?? Já bych dětem kaši z prášku teda nedala, když jsem naposledy četla složení. Čas na přípravu vyjde na stejno.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32092 příspěvků 13.01.18 14:30
@P4ja píše:
@Elenloth Ne fakt uvařit normální jsi nezkoušela?? Já bych dětem kaši z prášku teda nedala, když jsem naposledy četla složení. Čas na přípravu vyjde na stejno.

a napadlo tě, že třeba ta kaše z prášku se používá jako nouzovka?

@Elenloth jinak jdu sledovat, kaši z lidlu jsem měla ráda.

Russet
Extra třída :D 10975 příspěvků 13.01.18 14:30

@Elenloth
Tu z Lidlu neznám, ale dá se od firmy Natura. Je v krabici. A to polotovary nesnáším. Ale jednou „vařil“ tatínek a byla jsem překvapená, že je to skoro k nepoznání.

Elenloth
Závislačka 3812 příspěvků 6 inzerátů 13.01.18 14:37

@P4ja Já jsem nepsala, že neumím uvařit normální, ani že ji dávám dětem (i když na jejím složení nevidím nic špatného). S časem na přípravu jsi při veškeré snaze vedle. Tu instantní připravím dřív, než si donesu do kuchyně brambory.

Kelsey
Hvězda diskuse 44467 příspěvků 13.01.18 14:41

My to tez nekupujeme. Vseobecne mi vadi, smrdi ta plastova, leptava chut instantnich jidel.
Pokud by nebyl cas varit domaci, tak si radeji vezmeme chleba k obedu.

P4ja
Kelišová 5776 příspěvků 13.01.18 14:41

@Elenloth Nevím u mě 3 minuty oškrábání brambor, 5 min uvaření na indukci a tak max 5 min na rozmixování. MYslím, že to v porovnání s tím, kde člověk ztratí čas, nic moc není.
Jinak, pokud to máš jako nouzovku, tak my na vodu kupujeme Express menu, mají i bramborové kaše. Je to opravdu bramborová kaše v sáčku, která se jen ohřeje.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32092 příspěvků 13.01.18 14:43
@P4ja píše:
@Elenloth Nevím u mě 3 minuty oškrábání brambor, 5 min uvaření na indukci a tak max 5 min na rozmixování. MYslím, že to v porovnání s tím, kde člověk ztratí čas, nic moc není.
Jinak, pokud to máš jako nouzovku, tak my na vodu kupujeme Express menu, mají i bramborové kaše. Je to opravdu bramborová kaše v sáčku, která se jen ohřeje.

no a br. kaši z prášku má člověk hotovou za cca minutu… takže úspora 12 minut ;) A při vaření brambor na něčem jiném než indukci je ta úspora času ještě větší.

P4ja
Kelišová 5776 příspěvků 13.01.18 14:43

@Kelsey To je právě ono. Instatní br. kaše se dá jíst tak max teplá, jakmile trošku vystydne, tak už je to lepidlo.
Ona normální kaše, taky ohřívaná nic moc není. Ale my si teď oblíbili spíš šťouchané brambory. Ještě do nich dávám trošku cibulky a někdy i kousek anglické slaniny.

P4ja
Kelišová 5776 příspěvků 13.01.18 14:46
@lucenka píše:
no a br. kaši z prášku má člověk hotovou za cca minutu… takže úspora 12 minut ;) A při vaření brambor na něčem jiném než indukci je ta úspora času ještě větší.

No pořád je to o prioritách. Někdo se radši odbyde práškem a někdo uvaří plnohodnotné jídlo. Ono člověk kolikrát těch 12 min promrhá i jinak. Když to vidím, jak to cpou i dětem u nás ve školní jídelně, tak to bych radši br. kaši naprosto vynechala. A cenově to asi taky nebude žádný hit.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32092 příspěvků 13.01.18 14:48
@P4ja píše:
@lucenka píše:
no a br. kaši z prášku má člověk hotovou za cca minutu… takže úspora 12 minut ;) A při vaření brambor na něčem jiném než indukci je ta úspora času ještě větší.
No pořád je to o prioritách. Někdo se radši odbyde práškem a někdo uvaří plnohodnotné jídlo. Ono člověk kolikrát těch 12 min promrhá i jinak. Když to vidím, jak to cpou i dětem u nás ve školní jídelně, tak to bych radši br. kaši naprosto vynechala. A cenově to asi taky nebude žádný hit.

tak chtěla bych tě vidět, jak třeba na týdenní tůru na kola si vezeš brambory a mléko a na malém plynovém vařiči večer vaříš klasickou bramborovou kaši :D :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >