Dobrá dentalní hygiena Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pikola
Neúnavná pisatelka 19312 příspěvků 17.02.17 22:11
Dobrá dentalní hygiena Praha

Ahoj, hledám dobrou dentální hygienu v Praze, někoho pečlivěho. Radši bych doporučení, než jít na slepo. Nejlepe nekdě kolem centra nebo sever.
 Děkuji

Reakce:

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 17.02.17 22:43

Ja jich v Praze vystridala hned nekolik, vesmes veskere vehlasne kliniky a nejvic jsem byla spokojena na 3DK klinice MUDr Streblova.

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 17.02.17 22:45

Evropske stomatologicke centrum, Vodickova 30

Alyss1
Závislačka 2822 příspěvků 5 inzerátů 18.02.17 07:06

Já chodím do Arbes dent. Dražší, ale proti těm ostatním co jsem byla je to neporovatelné.

Ornwen
Závislačka 4554 příspěvků 18.02.17 08:03

Pripojim se k arbes dent. Sice opravdu drazsi a obcas maji tendenci vnucovat vselijake nadstandardy, ale nabídnou jednou, dvakrat a kdyz nechces, ok. Objednani funguje, berou na cas, cisteni peclive, zodpovi jakekoliv dotazy. Ordinaci maji do vecera, coz byla moje hlavni podminka (teda hlavne u zubare, ale stejne).

pikola
Neúnavná pisatelka 19312 příspěvků 18.02.17 08:10

@Ornwen @Alyss1 A kolik to stoji? Ja mam zuby relativne ciste, ale zase bych nerada, aby mi to nekde jen tak pucli aby se nereklo a za pul hodiny naschledanou :mrgreen: U nas delaji airflow, ale cena nehorazna. Ted pojedu do Prahy, tak ze bych nekam zasla.

Ornwen
Závislačka 4554 příspěvků 18.02.17 08:32

@pikola delaji tusim vzdycky vsechno- ultrazvuk, airflow a pak nejakou tu floridaci. A myslim 1200. Jdu na zacatku brezna, tak ti to pak muzu rict presne :mavam:

pikola
Neúnavná pisatelka 19312 příspěvků 18.02.17 08:33
@Ornwen píše:
@pikola delaji tusim vzdycky vsechno- ultrazvuk, airflow a pak nejakou tu floridaci. A myslim 1200. Jdu na zacatku brezna, tak ti to pak muzu rict presne :mavam:

Diky. Ja abych taky potrebovala na zacatku brezna. Nebydlim v cechach a tady stoji dentalni 2500 :roll: 90 Euro ale delaji to poradne, to se musi nechat

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 18.02.17 10:02

Aha, tak pokud ti jde o cenu, tak to do 3DK ani nechod :-) Tam stoji hodka take pres dva litry.

Alyss1
Závislačka 2822 příspěvků 5 inzerátů 18.02.17 10:11

1200-1600. dle rozsahu. poprvé víc, pak méně. Airflow dělají taky

marianne
Stálice 70 příspěvků 18.02.17 20:09

Asklepion, Londynska, Praha. Skvele pristrojove vybaveni. Cena cca 1300kc za komplexni DH.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Anorexie je zpět? Bučková zazářila na mole a hned byl oheň na střeše!

Modelka Eliška Bučková (29) se po letech vrátila na prkna, která znamenají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >