Dobrá gynekologická ordinace v okolí Dejvic (Kulaták)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kacenka.2803
Kecalka 254 příspěvků 3 inzeráty 06.03.18 11:15
Dobrá gynekologická ordinace v okolí Dejvic (Kulaták)

Ahojky holky…
Chci změnit svého gynekologa nejsem vůbec spokojená vyšetřuje honem honem nic neřekne a už mě vyhazuje z ordinace a volá další..
Najde se zde dobrá dušička která mi poradí dobrého doktora jsem momentálně 6tt a chci fakt lepší péči…
Nejlépe okolí Dejvické, Hradčanská, Bubeneč…

Předem děkuji
:kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Manticora
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 06.03.18 11:32

Gynevra - mudr Rausova

Annanasova
Povídálka 42 příspěvků 06.03.18 11:51

Utčitě ne Mudr Čmelínský na Polikinice na kulataku - presne to co popisujes + dost amater.

Verun83
Echt Kelišová 8007 příspěvků 33 inzerátů 06.03.18 12:04
@Manticora píše:
Gynevra - mudr Rausova

Rausova je moc dobra. Mila, pecliva, vse vysvetluje. Take jsem k ni chodila, pak i jako tehotna.

tezi
Hvězda diskuse 48235 příspěvků 1 inzerát 06.03.18 12:11

Chodím do Levretu k Mudr. Čepické a naprostá spokojenost. Dřív jsem chodila k MUDr. Čepickému, ale ten už ordinuje jenom 1× týdně a řekla bych, že už spíš jenom prevence. Ordinaci mají na terronské ulici.

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 2510 příspěvků 06.03.18 12:27
@tezi píše:
Chodím do Levretu k Mudr. Čepické a naprostá spokojenost. Dřív jsem chodila k MUDr. Čepickému, ale ten už ordinuje jenom 1× týdně a řekla bych, že už spíš jenom prevence. Ordinaci mají na terronské ulici.

Jak slyším jméno Čepický, tak se mi dělá nevolno. Téměř denně ordinuje v ambulanci na gynekologii ve Vinohradské nemocnici a je to takový hulvát, s jakým jsem se nikdy nesetkala.

růžový achát
Závislačka 3194 příspěvků 06.03.18 12:34

Jj MUDr. Raušova - nechala jsem si ji i po přestěhovaní jezdím k ní i 200 km :P, nevyměnim!

Kacenka.2803
Kecalka 254 příspěvků 3 inzeráty 06.03.18 12:38

@Manticora:
Ta Raušová je soukromá nebo ne?

růžový achát
Závislačka 3194 příspěvků 06.03.18 12:42

Platí se tam vstupni roční poplatek 500,–Kč na zrcadla, jinak ceník ma k dispozici na strankach a i v ordinaci, je soukromá. Mne provedla celým těhotenstvim, nikdy mi nic zbytečne necpala, vždy respektovala moje přaní. Pusobí na mne jako velka profesionalka. Zaroveň nic nepodcenila ani nepřecenila,, proste klídek. Nikdy jsem nečekala dlouho.Ma i skvělou sestřičku.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 06.03.18 12:48

@Kacenka.2803 na Orechovce je super soukromá gynekologie :palec:

tezi
Hvězda diskuse 48235 příspěvků 1 inzerát 06.03.18 14:08

@histep je pravda, že za posledních asi 5 let jsem se s ním setkala v ambulanci snad 2× nebo 3×, takže nemůžu posoudit :think: Naposledy to teda bylo asi před měsícem a přístup i chování normální jako jsem byla zvyklá dřív. Je pravda, že vyloženě milý nebyl asi nikdy, chodila jsem k němu od roku 2002.

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 2510 příspěvků 06.03.18 14:14

@tezi Tak on je taky asi rozdíl v přístupu k pacientkám v soukromé ordinaci za poplatek a v nemocniční ambulanci. Ve FNKV jsem se s Čepickým setkala 4× v průběhu posledních 2 let, vždycky katastrofa, naposledy jsem se po jeho 3 větách ani nenechala vyšetřit a odešla s brekem z ordinace :oops:

tezi
Hvězda diskuse 48235 příspěvků 1 inzerát 06.03.18 16:03

@histep určitě to bude i tím a teda docela síla 8o Tak přeju ať na něj v nemocnici už nenarazíš :hug:

Manticora
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 06.03.18 16:43
@Kacenka.2803 pí­še:
@Manticora:
Ta Raušová je soukromá nebo ne?

je soukromá, ale většina výkonů jde normálně na pojišťovnu. Zbytek „nad rámec“ je zahrnut v ročním poplatku - 500 Kč.

marianne
Stálice 70 příspěvků 06.03.18 21:27

Chodite nektera k MUDr. Hane Kosove na Praze 6, Bechynova ulice? Zvazuji registraci u ni. Dekuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Kemra s Hrušínským rozkmotřila milenka. Vše ukončila facka a nakonec rakovina

Šestadevadesáti let by se 22. června dožil klasik české herecké školy,... číst dále >

Štiková terčem kritiky kvůli reality show: Dostává výhrůžné zprávy i urážky

Myslela si, že jí reality show Štiky přinese slávu, zatím ale sklízí kritiku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Reklama