Dobrá kadeřnice v Hradci Králové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tonicka
Povídálka 15 příspěvků 05.12.08 14:58
dobrá kadernice v Hradci Králové - poradte

Ahojte maminky i snazilky, mam ditko, moje potreby i sebekrasleni sly stranou, ale prece jen by na sebe clovek mel trousku kouknout - poradte, stale hledam v Hradci nejakou dobrou kadernici - dobrou - myslim rouzumnou, peclivou, mam dlouhy vlasy, na nich melir, cili o strih mi nejde, o kvalitu ano, po kojeni mi navic i dost vypadaly.Chodila jsem 8 let do znackovych salonu, kde pracovali s pripravky L´Oreal, Wella. S pristupem kadernic ale spokojena nejsem. Mate tip na nejake salony ci kadernice? DIky moc. Tony

Reakce:
Rdn.
Stálice 76 příspěvků 06.12.08 17:23

Já byla spokojená v kadeřnictví paní Zimové na konečné 9. Kadeřnice se jmenuje Jana- česala mne mj. na svatbu a byla jsem moc spokojená.

tonicka
Povídálka 15 příspěvků 19.12.08 14:51

Díky moc za tip.

Aknel2
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 18.11.10 21:23

Taky bych ráda našla v HK kvalitní kadeřnici, která by i dokázala poradit střih. Mám dlouhé vlasy přírodní barvu a rada bych trošku změnu, ne barvu, spíš kvalitní dobře upravitelný polodlouhý střih.

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 19.11.10 00:45

tonicka: ahoj mam sestrenku ktera studovala je kadernice vyucena i maturovana, urcite ma znamosti sice uz to nedela ale stale se prateli.. zkusim se ji poptat, pokud se ji dovolam:)))

pivecka
Kecalka 129 příspěvků 19.11.10 13:08

Ahoj, chodím paní Soběhrdové naproti Jiráskově škole ve Farářství a je fakt super. Taky mám polodlouhé vlasy a ostříhá mi je tak, že i 2 měsíce po se mi krásně upravují. Až odrůstání melíru mě donutí se znovu objednat :-D .

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 19.11.10 13:21

Ahoj,já tedy nejsem z HK,ale mám tam tchánovce,a měla jsem v Nechanicích svatbu.Česala mě Simona Celbová,a je dost šikovná.Stránky mají tady:
 http://www.beautyzone.cz/

andrea888
Nováček 1 příspěvek 18.05.14 18:11

Ahoj, jedno kadeřnictví na Masarykově náměstí. Je to salon SOFY. Umí dobře poradit a pracují s kvalitní a přírodní kosmetikou Davines. Stránky salonu… https://www.facebook.com/…997943469095?…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >