Dobrá kosmetička Praha 2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Radusak9
Nováček 6 příspěvků 17 inzerátů 29.03.18 13:19
Dobrá kosmetička Praha 2

Zdravím, mohly byste mi doporučit dobrou kosmetičku, ideálně na Praze 2, ale zajedu ráda i někam v okolí. Prosím žádné salony, ve kterých člověk neví na koho narazí, ráda bych někoho konkrétního. Moc díky :)

Reklama

Reakce:

Adina_13
Stálice 82 příspěvků 29.03.18 14:50

Doporučuji paní Podroužkovou, chodím k ní na kosmetiku a pedikúru cca 3 roky a neměnila bych, předtím jsem chodila do Asklepionu za hříšné peníze a úroveň kosmetiček se bohužel lišila spolu s fluktuací. Mám problematickou pleť z důvodu hormonální nerovnováhy a dokáže ji výbroně vyčistit bez následků. Milý přístup a výbroná cena oproti salonu. Je to bývalá zdravotní sestra, takže žádný 14ti denní kosmetický kurz ;)

edit admin - odstraněn odkaz

Radusak9
Nováček 6 příspěvků 17 inzerátů 29.03.18 21:20

Díky moc za tip, vypadá to dobře :)

iH_NA
Povídálka 11 příspěvků 30.03.18 22:39

Ilona Halířová z Time4beauty, Praha 1 :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama