Dobrá kosmetička Praha 2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Radusak9
Nováček 6 příspěvků 24 inzerátů 29.03.18 13:19
Dobrá kosmetička Praha 2

Zdravím, mohly byste mi doporučit dobrou kosmetičku, ideálně na Praze 2, ale zajedu ráda i někam v okolí. Prosím žádné salony, ve kterých člověk neví na koho narazí, ráda bych někoho konkrétního. Moc díky :)

Reakce:

Adina_13
Stálice 88 příspěvků 2 inzeráty 29.03.18 14:50

Doporučuji paní Podroužkovou, chodím k ní na kosmetiku a pedikúru cca 3 roky a neměnila bych, předtím jsem chodila do Asklepionu za hříšné peníze a úroveň kosmetiček se bohužel lišila spolu s fluktuací. Mám problematickou pleť z důvodu hormonální nerovnováhy a dokáže ji výbroně vyčistit bez následků. Milý přístup a výbroná cena oproti salonu. Je to bývalá zdravotní sestra, takže žádný 14ti denní kosmetický kurz ;)

edit admin - odstraněn odkaz

Radusak9
Nováček 6 příspěvků 24 inzerátů 29.03.18 21:20

Díky moc za tip, vypadá to dobře :)

iH_NA
Povídálka 11 příspěvků 30.03.18 22:39

Ilona Halířová z Time4beauty, Praha 1 :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >