Dobrá kožní pro kojence - asi atopický ekzém - Praha 4 a okolí

88
1.5.16 18:18

Dobra kozni pro kojence-asi atopicky ekzem praha 4 a okoli

Ahojky. Doporucte prosim dobrou kozni lekare /lekarku v praze 4 a okoli. Malinka 7tydnu ma hroznou vyrazku na oblicejiku a prakticka nam dala hned kortikoidy, coz nechci :(… asi to bude atop nebo seborea… :,( tak nekoho kdo se v tom vyzna prosim…diky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
571
1.5.16 18:41

My jsme byly s malou u MUDr. Kyslíkové v Lasermedu v Podolí za vodárnou. Měla vyrážku v pupíku a dětská to léčila tri týdny bez úspěchu. Tahle paní dokrorka nám dala mastičku (sice taky kortikoidy) ale za tři dny bylo vyléčeno a dál nám doporučila krém od Avene. Na kontrole už jen doporučila jak o kůži pečovat- já mám atop. ekzém a tím pádem k tomu má malá taky dispozice. Kdybys chtěla číslo, napiš do SZ a pošlu. Jo a ani jsme dlouho nečekaly na termín ;) jen asi tři dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
1.5.16 19:15

Mokva to nebo jen suche? Na koznim ti daji taky pripadne kortikoidy. Dceri jsem oblicej mazala biodermou atopic intensive. Mela tu rude, suche. Zabralo to hned.

• Citovat
  • Nahlásit
88
1.5.16 19:49

@Verun83 no prave ze to zacalo jako bedarky, jako novoroz.akne.tak jsme zkouseli vyszsit sudocremem a cajem a pupinky se slily do vysusenych map, ale furt nejakej pupinek sem tam je…navic v hlavicce takovy ty zluty stroupky, ty ma i na ouskach a ted se ji udelaly i uprostred celicka a v oboci.coz mozna zase odpovida seboree…jsem zoufala, nevim co to je… bojim se, ze kortioidy to na chvili zlepsi, ale ze se to udela zase a hure… a navic to ma vsude na oblucejiku… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
1.5.16 19:59

U dcery to taky nejdriv vypadalo jako novorozenecke akne, presne jak pises, pak se to zacalo slevat do cervenyvh fleku. Mazala jsem vsim moznym a az ta bioderma zabrala. A to hodne rychle, v podstate druhy den, mela tvare temer bez fleku

• Citovat
  • Nahlásit
13429
1.5.16 20:06

@Liklark od kamarádky jsem dostala doporučení na tuto dr na Hájích http://www.steiner.cz/kozni/ Chodí tam celá rodina a její dcera má atopický ekzem a spokojenost. Já tam chtěla jít, ale než jsem se tam dostala tak mi problémy zmizely.Ale na zimu se zase objeví tak půjdu tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat