Dobrá laktační poradkyně Praha-Východ

619
21.6.15 19:49

Dobra laktacni poradkyne Praha-Vychod

Preji pekny nedelni vecer a rovnou prejdu k dotazu-nemate doporuceni na nejakou opracdu dobrou, sympatickou a trpelivou laktacni poradkyni z oblasti Praha-vychod? (Kbely a okoli…)

Jde mi o to, ze mam treti dite, poprve kojim, ale velmi s tim bojujeme.Ted uz je to lepsi, syn ma 18 dni, ale mleka se mi dela pomerne malo, zasadne se nenaji poradne (ale pritom mleko dal tece),nesaje uplne dobre…prvnich 14 dnu mel zloutenku, takze u prsa usinal a dela to dodnes. A posledni tyden mel velkou moucnivmu, a boleko ho sat, jakmile jsme ji vylecili, tak uz saje…ale nepribira a rada bych tak techniku kojebi, resp. i jeho sani zkontrolovala a nechala si poradit. Proto vas moc prosim o tipy na nejakou poradkyni! Dekuji vsem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.6.15 19:58
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
22.6.15 10:22

@eetkikinka Diky (i za SZ),ale ja prave chtela nejake osobni doporuceni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8398
22.6.15 10:40

Pošlu kontakt do SZ. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7619
22.6.15 20:53

@Titty mohla bych taky poprosit o kontakt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8398
24.6.15 00:08

@petule9 jasně, napíšu ho i sem, koukala jsem, že na internetu je všude možně to tel. číslo uvedené. :)

Paní Fischerová, tel. 603 938 189. U nás byla už před 6 lety, ale na seznamu laktační ligy je stále uvedená, takže nejspíš v poradenství pokračuje.

Mně i několika mým kamarádkám moc pomohla, je milá, trpělivá, má spoustu zkušeností. Za mnou dojela i kus za Prahu, jen jsme ji vyzvedli u autobusu, neřídí a k nám je to ještě kus cesty. :)
Poradí i povzbudí, to druhé je kolikrát nejdůležitější. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7619
24.6.15 13:39

@Titty díky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.15 09:09

Tak pokud chcete konkrétní doporučení, tak tady: http://www.poradnakojeni.cz/index.php?…
Není to zkušenost přímo osobní, ale kdybych měla problém, jednoznačně bych kontaktovala v první řadě ji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8398
26.6.15 22:00

Http://www. vitalia. cz/clanky/neumime-spravne-kojit/#utm_source=rss&utm_medium=text&utm_campaign=rss

Jeste pridavam odkaz na pekny rozhovor s pani Fischerovou. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama