Dobrá odrůda dýně na jádra ve slupce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

IvaX
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 05.03.17 19:57
Dobrá odrůda dýně na jádra ve slupce

Zdravím, můžete mi prosím doporučit nějakou dobrou odrůdu dýně na jádra ve slupce na nasazení, co máte prověřenou, že je dobrá. Předem moc děkuji :)

Reakce:

Kelsey
Hvězda diskuse 44746 příspěvků 05.03.17 21:34

Tady na Morave se sazi ty velke oranzove, byvaji plne semen. Sazi to jen na ty semena na prazeni a zbytek vyhazuji.

IvaX
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 05.03.17 23:37

Ja jsem taky z Moravy :mrgreen:, ale potřebovala bych právě konkrétní název odrůdy. Měli jsme před několika lety a jedny vůbec nevyrostly a druhé jsme někde schovali na příští sadbu, ale po těch letech už nikdo nevi kam 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >