Dobrá univerzální kuchařka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Amarela
Nováček 2 příspěvky 16.04.19 20:56
Dobrá univerzální kuchařka

Prosím, poradíte mi nějakou dobrou kuchařku se zdravými a nijak složitými recepty pro všední dny? A aby to jedli i děti? :lol:
V knihkupectvích je toho miliarda, ale nemám sílu se v tom zorientovat. Nechci ani nic speciálního, žádný vegan, vegetarián, Italská, Česká… prostě něco univerzálního a praktickýho. Za případné tipy moc děkuji ;)

Reakce:
elibro
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 16.04.19 21:05

Kuchařka pro dceru od Florentýny Zatloukalové. Za mě ideální start k následnému doplňování sbírky :)

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 16.04.19 21:08

Taky Kucharka pro dceru. Dostala jsem ji uz kdyz jsem si myslela, ze varit umim a ted to umi opravdu :-) ma recepty i na blogu, tak muzete vyzkouset nejdriv. Ty ostatni od ni uz nejsou tak dobre, jeste obcas pouzivam Hovory s reznikem.

zelenoockaa19
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 16.04.19 21:13

Kuchařky od Romana Vaňka vedou, podle něj uvaří každý :D

P4ja
Echt Kelišová 8664 příspěvků 16.04.19 21:19
@zelenoockaa19 píše:
Kuchařky od Romana Vaňka vedou, podle něj uvaří každý :D

Jj, jen si musí zakladatelka vybrat. Ty české základní jsou plné šlehačky atd. :) Ale za mě super.

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 16.04.19 21:20

Kucharka pro dceru. Skvela i jako kniha, hezky pise, pridava svy historky..a navic to popisuje krasne jednoduse. Varim s ni porad moc rada, i podle blogu.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2182 příspěvků 16.04.19 22:14

Kuchařka naší vesnice z roku 1969, je opravdu univerzální - když tam jsou recepty s kapustou, máš tam, jak sít kapustu, pěstovat kapustu, sklízet kapustu a pak ty recepty. U receptů ze zvěřiny máš, jak oškubat/stahnout zvíře, vykuchat, jak lze skladovat a jak zpracovat každý jeden kousek z něj. A podobně. Ale asi jsi myslela to „univerzální“ jinak. ;) Ale je to skvělá kuchařka.

Váš příspěvek
Reklama