Dobrat placeba, nebo začít brát prášky?

400
26.3.17 21:14

Dobrat placeba nebo začít brát prášky?

Ahoj holky,
jdu si sem pro radu. Určitě ze mě budete mít prču - a popravdě, já ji ze sebe mám taky :oops: :lol:

V pondělí 13.3. jsem si chtěla vzít prášek. Jenže mi někam spadl a po hodině hledání jsem to vzdala. Řekla jsem si, že jeden prášek, to se nic neděje. Jenže jsem začala špinit. Trvalo to cca do čtvrtku. V sobotu 18.3. jsem na prášek zapomněla úplně. Nějak jsem to „neřešila“, protože už se mi několikrát stalo, že jsem zapomněla za měsíc dva prášky a nic se nestalo. (Nemyslím teď těhotenství.) Jenže co čert chtěl, ve čtvrtek 23.3. jsem přes den dostala MS. Přišlo mi to divné, protože jsem ještě brala klasické prášky a placeba jsem začínala brát vždycky ve čtvrtek večer.

Teď nastává moje otázka: MS už mi končí, mám dobrat tedy klasicky placeba až do tohoto čtvrtka, nebo začít normálně brát HA? :think: Nechci si nějak rozházet cyklus a v příbalovém letáku jsem se toho moc nedozvěděla. Děkuji moc :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69512
26.3.17 21:32

@Cullenova No, já bych řekla, že rozházet už se ti ho povedlo, takže je celkem fuk, kterou variantu zvolíš, ale pro jistotu bych se u obou ještě 14 dnů chránila i jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
26.3.17 21:33

Tak cyklus už sis rozházela až až. Je to asi vcelku jedno. Pokud plánuješ v blízké době pohlavní styk, tak začni brát HA a prvních 7 dní se chraň i jinak. Pokud styk plánuješ nejdřív ve čtvrtek 6.4., tak klidně dober placeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
26.3.17 21:47

@j.a.n.i1, @zoy
Děkuji, holky. Doberu placeba a uvidíme, co se bude dít dál :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...