Dobré kosmetické produkty

14.7.21 20:33

Dobré kosmetické produkty

Ahoj, chtěla bych se zeptat co je podle vás top produkt na pleť, nejlépe na smíšenou/mastnou. Těším se na vaše rady!☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17506
14.7.21 20:46

Každodenní používání krému s dostatečně vysokým SPF.

Jinak pokud chceš regulovat produkci mazu, tak přípravky s vitamínem C a fajn je taky niacinamid se zinkem.

A samozřejmě šetrné mytí a kyselení obličeje - tedy udržování přirozeného PH - pomocí třeba účinných látek které jsou přirozeně kyselé, nebo pomocí enzymatické exfoliace, nebo pomocí kyselých toniků a podobně.

Neexistuje nic takového jako nejlepší značka, nejlepší produkt pro všechny. Existuje tvoje konkrétní pleť, s konkrétníma potřebama a účinné látky v různých produktech, kdy každému může sednout něco úplně jiného.

Co vždycky ale platí je dostatek spánku, nekouřit, minimalizovat alkohol, jíst vyváženou a pestoru stravu a hýbat se. A ano, je to vidět i na kvalitě pleti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3539
14.7.21 20:48

Ja jich mám teda top víc - těch produktů:

Maska tuzebnik od nobilis tilia - moje naprostá zachrana, :palec:

Od original atok : hrebickova a levandulova voda, dobrá je i tea tree krémy mateřídouska, levandule, tea tree, citron mrkev

Ale jinak si myslím, že se ti tu sejde celá řada různých produktu, protože každemu sedne neco jiného… A taky každý neuprednostnuje přírodní kosmetiku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
14.7.21 23:07

Na problematickou mi přišla dobrá maska od Mixy Anti imperfection mask

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu