Reklama

Dobré minizákusky Praha západ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pampeluska83
Nováček 6 příspěvků 12.02.17 16:11
Dobré minizákusky Praha západ

Dobrý den,
poradíte mi, kde sehnat dobré minizákusky za rozumnou cenu na Praze západ (Řepy, Zličín, Hostivice, ev. Beroun apod.)? Ocením, pokud někdo máte vlastní zkušenost z poslední doby.
Díky :mavam:

Reklama

Reakce:

vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1286 příspěvků 12.02.17 17:15

Růžová cukrárna v Rudné. Minizákusky jsem od nich teda neměla, ale zákusky standardní velikosti mají moc dobré, poctivé, tak předpokládám, že mini budou také ok ;)

lucenka
Vesmírná mluvilka 31657 příspěvků 12.02.17 17:45

@pampeluska83 jak píše @vrtulka78 vozí nám zakusky do práce a jsou výborné. Brala jsem od nich i minizákusky do školky a všichni z nich byli nadšení.

pampeluska83
Nováček 6 příspěvků 20.02.17 12:54

Díky za tip, vyzkoušíme :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama